Astrologinė prognozė kovo 21–27 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Savaitės pradžioje gali atsiskleisti jūsų santykių, bendravimo ar skaičiavimo spragos. Galbūt teks susitaikyti su kai kuriais praradimais, pokyčiais. Natūralu, kad tokius patyrimus lydės didelis nerimas. Saugokitės ugnies, avarijų. Savaitės viduryje galite įsivelti į etinius, religinius, filosofinius, teisinius ar politinius disputus. Jūsų požiūris kitiems gali atrodyti ir įdomus, ir keistas. Konkrečiai veikdami galėsite kai ką pakreipti į pozityvesnę pusę. Savaitgalį galite padaryti įspūdį, įgyti populiarumo.

JAUTIS

Savaitės pradžia bus nervinga, įtempta. Ne jėga, prievarta, o kantrybe stenkitės į gera pakreipti santykius. Bendraudami būkite korektiški, diplomatiški – nepriekaištaukite dėl to, kas nebepataisoma, nors ir labai skaudu prisiminti. Galite sudaryti derybų ar draudimo sutartį, sumokėti mokesčius, deklaruoti pajamas. Gresia traumos. Savaitės antra pusė žada daugiau optimizmo, tačiau energijos sumažės. Galite gauti informacijos, kaip sekasi veiklos partneriams užsienyje. Savaitgalis tinkamas kelionėms, viešnagėms.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje nemažai rūpesčių turėsite darbe, o jeigu negaluojate – dėl sveikatos sutrikimo, paskirtų tyrimų, gydymosi. Jeigu kažkas buvo daroma neatsakingai, dabar gali išryškėti pasekmės. Nesivelkite į jokius ginčus – grubesnis žodis, paleistas gandas bus suprastas kaip įžeidimas ir gali išprovokuoti kerštą. Savaitės antroje pusėje bus nelengva suprasti, toleruoti kitokį požiūrį, interesus. Lengva apsigauti. Savaitgalį gali kilti ūpas keisti aplinką, iš pagrindų tvarkytis, daug ką išmesti, gausiai apsipirkinėti.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje būsite nusiteikę kažką paaukoti dėl savo tikslo ar aistros. O galbūt atsiradusį energijos perteklių išliesite sportuodami. Atsakingiau žvelkite į užmezgamus santykius, duodamus pažadus. Pasidomėkite, kur ir kam vaikai išleidžia pinigus, kuo jie domisi ir užsiima. Pasisaugokite traumų. Nuo savaitės vidurio pavyks daug nuveikti, gauti naudingos informacijos. Galite užmegzti bendradarbiavimo, tarpininkavimo ryšius arba jais pasinaudoti. Tikėtina, kad rasite bendrą kalbą net su priešais, konkurentais.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje nesigriebkite sudėtingų reikalų, ypač jei turite problemų šeimoje. Būtų rizikinga leistis į avantiūrą ar audringą nuotykį. Galbūt nesaugiai elgsis vaikai ir tai sukels rūpesčių. Saugokitės ugnies, sprogimų. Nuo savaitės vidurio pravartu užsiimti kūrybine veikla. Pasistenkite geriau suprasti mylimą žmogų. Galbūt jūsų apetitai, įnoriai viršija to asmens galimybes. Artėjant savaitgaliui, būsite nusiteikę rimtai dirbti. Noriai rūpinsitės ir augintiniais, sveikata. Regis, ir savaitgalį teks atlikti kažkokią pareigą.

MERGELĖ

Savaitės pradžia gali parodyti, kokie jūsų ir aplinkinių interesai sutampa, o kokie tampa kliuviniu. Atviri pokalbiai gali padėti daug ką išsiaiškinti, bet tuo pačiu gali suteikti nemalonių išgyvenimų. Saugokitės ugnies, traumų, avarijų. Nuo savaitės vidurio daug galvosite apie verslo, nuosavybės, gyvenamosios vietos, piniginius klausimus. Įmanomi įvykiai, kurie primins praeities klaidas ar nuoskaudas. Savaitgalį tiktų atsidėti kūrybai arba sportuoti. Pasiduokite geriems jausmams, klausykite širdies.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje gali kilti būtinybė susigrąžinti skolas, pasiskolinti ar dėl ko nors suderėti. Rūpės stambūs pirkiniai. Galite keisti asmeninius planus, susijusius su kelione, studijomis, projektu. Saugokite vaikus. Nuo savaitės vidurio noriai bendrausite, demonstruosite žinias. Atidžiai vykdykite dalykines užduotis ir vairuokite, neskleiskite klaidinančios informacijos. Geriau seksis, jeigu gebate derinti interesus. Bus progų kreiptis patarimų ir pagalbos į kitus. Savaitgalį leiskite su artimais žmonėmis, vaikais.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje atskleisite savo ypatingas savybes. Pasiekti tikslui prireiks didelių pastangų, drąsos, netgi rizikos. Sudaromas sutartis laiku ir tvarkingai įforminkite, kad nekiltų nereikalingų problemų. Saugokitės ugnies, sprogimų, agresijos. Nuo savaitės vidurio malonių emocijų teiks draugystės ir meilės ryšiai. Tikėtina netolima kelionė, aktuali žinia ar informacija. Galite sudaryti naudingą sutartį. Savaitgalį neatsisakykite pakvietimo, pasiūlymo apsilankyti pas draugus, kaimynus ar gimines.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje dėl subjektyvių ir objektyvių priežasčių apims pesimizmo jausmas. Nepasiduokite slogiai nuotaikai, nedarykite negatyvių išvadų, nes turite būti stiprūs dėl tų, kurie šalia. Neprovokuokite rizikingų situacijų, nes galite nukentėti patys arba pakenkti kitiems. Nuo savaitės vidurio gali pasitaikyti keistų sutapimų, netikėtumų. Gautą informaciją keletą kartų patikrinkite, nes ji gali būti klaidinanti. Savaitgalį nepagailėkite pinigų, laiko ir jėgų, kad suteiktumėte gerų emocijų artimiesiems.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžia stimuliuos jūsų saviraišką, ambicijas. Susitikimai ir pokalbiai gali būti reikšmingi. Galbūt kažką svarbaus išsiaiškinsite su draugais, kolegomis, turėsite galimybę juos labiau pažinti ir kažkaip išbandyti. Savaitės viduryje pasistenkite nebūti išsiblaškę, nerizikuokite, nes netyčia galite pakenkti ir sau, ir kitiems. Artėjant savaitgaliui, galite atskleisti savo geriausias savybes. Regis, pasidžiaugti gyvenimo malonumais niekas nesutrukdys. Galbūt papildomai užsidirbsite ar naudingai apsipirksite.

VANDENIS

Savaitės pradžia gali būti nervinga, kupina neprognozuojamų įvykių. Galbūt patirsite kontrolę, patikrinimą ar rimtą stresą. Gali nustebinti kolegų solidarumo trūkumas. Stenkitės nesuklysti, nes klaidos gali daug kainuoti. Saugokitės ugnies, sprogimų. Nuo savaitės vidurio jūsų sugebėjimas diplomatiškai ir motyvuotai bendrauti, derėtis, pasitarnaus ne vien jums. Visgi kritiškiau vertinkite išgirstus pasiūlymus, patarimus. Galite gauti konfidencialią ar kažkuo ypatingą informaciją, kuria derėtų pasinaudoti.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje nelabai seksis suprasti, kuo pasitikėti, kad nesuklystumėte rinkdamiesi tarp kelių alternatyvų. Labiausiai pasikliaukite savo protu ir patirtimi. Nesivelkite į intrigas. Itin saugokite savo ir kitų sveikatą. Verčiau nesiveržkite į kelionę, jeigu tuoj pat išvykti nebūtina. Su pokyčiais irgi neskubėkite ir visko negriaukite. Nuo savaitės vidurio likimas savaime išspręs kažkokią jums iškilusią dilemą. Galite rasti sąjungininkų savo projektui. Savaitgalį laukia aktyvus bendravimas, susitikimai.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą