Astrologinė prognozė kovo 28 – balandžio 3 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Savaitės pradžioje neblogai seksis, jeigu įdėsite pakankamai pastangų ir gebėsite bendradarbiauti. Kai kurie dalykai gali pakrypti jūsų naudai. Kita vertus, nelabai suvoksite, kas jums būtų geriausia. Savaitės viduryje tikriausiai vengsite bet kokios atsakomybės. Norėsis, kad kažkas kitas viską darytų už jus, paglobotų, pasirūpintų. Stenkitės ir patys būti atjaučiantys, labdaringi. Prieš savaitgalį prasidės jaunatis ir tai jau skatins kurti naujus planus, aktyviau veikti.

JAUTIS

Savaitės pradžia skatins ūpą keisti darbą, stilių ar gyvenimo būdą. Gali būti tikrinama jūsų kompetencija, jei ketinate sudaryti darbo sutartį, laikote egzaminą. Atsargiai su technika, ugnimi. Tam tikra prasme šiuo metu galėsite geriau pažinti draugus ir išsiaiškinti savo jausmus jų atžvilgiu bei įvertinti savo vietą kolektyve. Savaitės antroje pusėje bus daug kalbama apie užsienio situaciją, idealus, neįgyvendintus planus. Saugokite paslaptis, venkite intrigų. Tai ypač svarbu prasidedant jaunačiai.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje kalbos suksis apie užsienį, keliones, toli esančius pažįstamus, tarptautinius renginius ir aktualijas. Galite sunerimti dėl nekokių naujienų. Pavojai tykos kelyje. Regis, jums teks įtemptai dirbti, nes būtinai reikės šį tą užbaigti. Susidorosite, tačiau lengva nebus. Pasitelkite bendraminčius, kolektyvą. Su kitų pagalba pagaliau galite išspręsti opią problemą. Vykite šalin negatyvias mintis ir nuostatas. Tai ypač svarbu prasidedant jaunačiai. Savaitgalį kokybiškai pailsėkite, sukaupkite energijos.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje pravartu tvarkyti teisinius, finansinius reikalus. Atkreipkite dėmesį, ar ko nors nereikia pratęsti, apmokėti, deklaruoti. Gali būti tikrinama jūsų finansinė situacija, jeigu norite gauti kreditą. Vis labiau galvosite apie studijas, keliones, parodas, renginius. Turbūt baigiasi terminas kažkur apsilankyti, ką nors užsisakyti ar atsiskaityti, todėl skubėsite tai atlikti. Būkite objektyvūs, klausykitės argumentų tų asmenų, kurie iš tikrųjų išmano jus dominantį reikalą.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje aktualūs bus skolų, mokesčių, tarpininkavimo, partnerystės klausimai. Išsiaiškinkite painius teisinius niuansus, sudaromų sutarčių sąlygas. Derėtų žinoti, kuo užsiima jūsų vaikai, partneriai. Saugokitės agresijos, ugnies, traumų. Nuo savaitės vidurio teks peržiūrėti kai kuriuos ryšius. Galbūt su kažkuo teks atsisveikinti, nutraukti sutartį ar naujai derėtis ir pratęsti pakeitus kai kurias sąlygas. Domins kainų svyravimai. Kaip beskaičiuotumėte, regis, išleisite per daug. Savaitgalis poilsio nežada.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje stiprės susirūpinimas profesine, finansine situacija. Negalėsite nusikratyti apnikusio nerimo ir dėl sveikatos, šeimos saugumo. Visgi tai neblogas metas visuomeninei, socialinei, meninei veiklai, diplomatiniams susitikimams. Neskubėkite naujai įsipareigoti, kol nesutvarkėte senų reikalų. Nuo savaitės vidurio galite išgirsti reikšmingų pasiūlymų. Tikriausiai kažkuo nustebins partneriai. Jei norite nutraukti kokius ryšius, tai turėtų pavykti be didelių pastangų. Savaitgalį galima kelionė, svečias.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia turėtų būti lyg ir nebloga. Ir dirbti norėsis, ir veiklos bus, ir išmonės. Netikėtai galite aptikti savyje arba savo vaikuose ypatingų savybių, talentų. Visgi bendra arba asmeninė situacija jums neduos ramybės. Tai gali būti sveikatos sutrikimas, stringantys darbai. Nuo savaitės vidurio neišvengsite įtampos jeigu reikia skubiai užbaigti tam tikrą darbą, įvykdyti užsakymą. Norite ar nenorite, gali tekti konkuruoti su kitais, derinti interesus, iš dalies nusileisti. Savaitgalį išlaidausite.

SKORPIONAS

Savaitės pradžia bus nebloga, jei su šeima ir giminaičiais derinsite interesus, nesipyksite dėl smulkmenų ir pinigų. Neprovokuokite agresijos, saugokitės ugnies. Ypač daug dėmesio pareikalaus vaikai. O jeigu sukatės pramogų sferoje, vykdote kūrybinius projektus, tuomet teks dar sparčiau suktis, nes privalote viską atlikti laiku. Nuo savaitės vidurio būsite gana populiarūs. Galite pasireikšti scenoje. Saugokite sveikatą. Savaitgalį jau bus prasidėjusi jaunatis ir galėsite kurti naujus planus.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje turėsite reikalų, susijusių su netolimomis kelionėmis, transportu, žiniasklaida, giminaičiais, senais draugais. Galite gauti atlygį, sulaukti labai svarbios informacijos. Visgi neplanuokite nebūtinų viešnagių ir išvykų. Venkite bendrauti su tais, kurie provokuoja nemalonias scenas. Po darbo būkite namuose ir puoselėkite šeimos židinį. Galite daug nuveikti dėl artimųjų saugumo, gerovės. Tačiau santykiai su artimu žmogumi lengvai gali pašlyti dėl kritikavimo. Verčiau suirzimą keiskite šiltu humoru.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje komercinė nuojauta, praktiškumas jums leis pagerinti materialinę padėtį. Kita vertus, ir išlaidų gali padaugėti. Saugokitės ugnies, venkite spontaniškos rizikos. Informacijos, mokymų, logistikos srityse darbuositės išsijuosę, jeigu tai jūsų veiklos sritys. Jei leidžia galimybės, pravartu pasirūpinti savo aplinkos komfortu. Būkite pakantesni artimam žmogui – geruoju lengviau išspręsite kilusius nesusipratimus. Artėjant savaitgaliui, prasidės jaunatis ir kartu padvelks naujesni vėjai.

VANDENIS

Savaitės pradžioje nederėtų plepėti apie savo ir kitų intymias paslaptis, skleisti gandų. Konfidencialia informacija naudokitės tyliai. Daug laiko ir jėgų reikalaujančių darbų nė nepradėkite – neužteks ūpo. Saugokitės ugnies, traumų. Jūsų pirkinių krepšelyje savaitės viduryje gali atsidurti daugiau prekių nei paprastai. Regis, pasižymėsite nebloga komercine nuovoka. Palanku imtis neatidėliotinų verslo reikalų, apsvarstyti tiekimo ar nekilnojamojo turto problemą. Prieš savaitgalį jaunatį pasitikite taikiai bendraudami

ŽUVYS

Savaitės pradžioje derėtų pagalvoti apie sielą, atsikratyti negatyvaus požiūrio į gyvenimą ir kitus žmones. Tęskite seniau pradėtus darbus, neskubėkite imtis naujų. Galbūt turėsite reikalų su ligoninėmis, labdara. Jums būtina aiškiai suvokti, kas šiuo metu svarbiausia, kokia jūsų pareiga, ir tuomet atsiriboti nuo antraeilių dalykų. Įsiklausykite, ką kužda intuicija. Jeigu nujaučiate, kad jums derėtų kažką įsigyti, iki galo sutvarkyti, to ir imkitės nedelsdami. O prasidedant jaunačiai jau svarbu elgtis racionaliai.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą