Astrologinė prognozė kovo 7–13 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Savaitės pradžioje derėtų pasirūpinti materialinių pozicijų sutvirtinimu. Galbūt suvoksite, kas jums naudingiau ir saugiau. Savaitės viduryje tą patį, ką dalinsite kitiems, gausite ir patys. Nerimą keliančių naujienų galite sulaukti iš giminaičių, draugų. Dėl to gali keistis jūsų planai, susiję su kelione, pervežimu, ryšiais, studijomis. Ilgasis savaitgalis bus šeimyniškas. Noriai eisite į patriotinius renginius arba tvarkysite namus, bendrausite su artimaisiais. Saugokitės infekcijų, venkite svaigalų.

JAUTIS

Savaitės pradžioje jūsų vidinė ir išorinė situacija atrodys nestabili. Regis, planuosite, galvosite, ką gausite ir prarasite iš tų, kurie jumis domisi. Dėl savo gabumų arba susiklosčiusių aplinkybių galite atsidurti dėmesio centre. Antroje savaitės pusėje jums begaliniai reikės dėmesio, komforto. Galite gauti avansą, honorarą, paramą, įsigyti vertingą daiktą. Galite kažkam nupirkti dovaną arba paremti. Savaitgalį daug bendrausite, būsite naujienų gaudytojai ir skleidėjai. Tikėtina netolima kelionė.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje jums turbūt stigs emocinės pusiausvyros, pasitikėjimo savimi. Visgi sėkmė galima socialinėje sferoje, jei į ten nukreipsite savo pastangas. Slapta veikla taip pat gali duoti apčiuopiamą rezultatą. Tik nederėtų apgaudinėti, sukčiauti – tai pakenktų ne vien jūsų įvaizdžiui. Savo veiksmus turėtumėte labiau derinti su kitų, antraip gali atsirasti nenumatytų kliūčių. Galite leistis į tolimą kelią. Savaitės antroje pusėje viešojo gyvenimo erdvė, įvykiai ir profesinė veikla jus įtrauks labiau nei norite.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje paaiškės, kad yra bendraminčių, į kuriuos galite atsiremti. Pasukę galvą ir pamiklinę liežuvį, turbūt pasieksite savo tikslą, įgysite didesnį autoritetą. Tikėtina naudinga išvyka, svarbus susitarimas, pasiūlymas. Galimos permainos darbe ar kitur. Nuo savaitės vidurio jus gali sudominti nelegali veikla, rizikinga kelionė. Tai gali pakenkti reputacijai, piniginei arba prislėgti sąžinę. Šį ilgąjį savaitgalį būsite patriotiškai nusiteikę, bet galbūt toli nuo namų. O jei liksite namuose, turbūt noriai eisite į vietinius renginius.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje prie kai kurių gyvenimo permainų jums teks nedelsiant prisitaikyti. Labai svarbus pozicijos aiškumas, veiksmų nuoseklumas. Galite kažkuo pasižymėti viešumoje. Šiek tiek prislopinkite savo ambicijas ir džiaukitės tuo, ką gaunate iš gyvenimo, savo veiklos, kitų žmonių. Skirkite laiko draugystės, bendrystės stiprinimui. Visgi jums gali stigti realybės jausmo, objektyvumo, vertinant besišliejančius asmenis. Pasistenkite neapsigauti. Savaitgalį pravartu patinginiauti. Venkite masinių susibūrimų.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje turbūt artėsite prie tikslo, kuris susijęs su užsieniu arba mokslu, karjera, teisiniais reikalais, politika. Regis, jūsų užimtumas viršys įprastą dienotvarkę. Daug kalbėsite apie tarptautinę situaciją, ateities planus. Galbūt kompetentingo asmens kritika atvers akis. Regis, jums seksis stiprinti savo autoritetą ir apsispręsti dėl tolimesnių žingsnių. Ilgąjį savaitgalį mielai susitiksite su draugais, eisite į renginius. Regis, būsite patriotiškai nusiteikę.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje galimos finansinės įplaukos arba išlaidos, susijusios su partneryste, palikimu, draudimu. Ne pro šalį būtų išsiaiškinti su partneriais ar specialistais finansines problemas, aptarti skolinimosi ir paramos galimybes. Galite gauti arba atrasti tai, ko visiškai nesitikėjote. Regis, ypatingų įspūdžių patirsite kelionėje arba bendraudami su kitos šalies žmonėmis. Ilgąjį savaitgalį skirsite jums svarbiai veiklai. Regis, labai domins politika, tarptautiniai įvykiai. Rūpesčių gali sukelti augintiniai.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje aktyviai bendrausite. Aplinkybės turėtų būti jums palankios, jei siekiate įrodyti savo teisybę, atsikovoti prarastas pozicijas. Seksis ieškoti naujų partnerių, padėjėjų. Svarbiausia būti apsisprendusiems, nesiblaškantiems. Daugiau bus nerimo, jei kas nors iš artimųjų patiria riziką arba didėja problemos dėl skolų, mokesčių. Venkite nepamatuotos rizikos. Nelepinkite vaikų nebūtinais niekniekiais. Ilgąjį savaitgalį turbūt leisite toliau nuo namų arba pasinėrę į globalines temas ir atitrūkę nuo rutinos.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje konkrečių rezultatų galite sulaukti iš dalykinių susitikimų. Galite gauti pasiūlymą, susijusį su darbu, kelione, projektu. Internete rasta informacija padės jums apsispręsti, padaryti išvadas. Noriai tarpininkausite. Gali pavykti atnaujinti svarbų ryšį. Regis, nei materialiniai, nei kiti sunkumai nesutrukdys siekti tikslo, jei tik sugebėsite susitarti su kitais žmonėmis, suderinti interesus. Šį ilgąjį savaitgalį nepasižymėsite taupumu. Apsipirkinėsite, kaupsite atsargas, o galbūt teiksite paramą kitiems.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžia žada augantį polėkį, kūrybingumą. Regis, sugebėsite suderinti intensyvią darbinę ir projektinę veiklą ir rūpinimąsi vaikas, artimaisiais. Visgi sėkmė labai priklausys nuo bendros situacijos ir jūsų gerbėjų palankumo. Savaitės viduryje turbūt sulauksite aktualių naujienų. Jei keliaujate, ryšitės tam tikrai rizikai. Rūpesčių gali sukelti sveikata, augintiniai. Šį ilgąjį savaitgalį nenustygsite vietoje. Bendrausite, susirašinėsite, apsipirkinėsite, eisite į miesto renginius arba vyksite pas gimines, draugus.

VANDENIS

Savaitės pradžioje visiems bus matomas jūsų rūpestingumas, tačiau turėsite ir slaptų asmeninių išskaičiavimų bei įtariai žvelgsite į tuos, kurie gina kitokią poziciją. Galbūt mėginsite įtikti kažkokiam asmeniui, tikėdamiesi iš jo naudos. Nuo savaitės vidurio meilės objektas, vaikai arba kūrybinis projektas bus prioritetas. Būsite kupini vilčių, kad palaipsniui pavyks susigrąžinti tai, ką buvote praradę arba dabar prarandate. Savaitgalį turėsite nemažai veiklos, ūkinių rūpesčių.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje galimas santykių su artimais draugais, giminaičiais atnaujinimas Regis, pagaliau suvoksite, kad jums trukdo geriau sutarti. Galite vykti į netolimą kelionę, sudaryti sutartis, apsipirkinėti. Nepraleiskite pro ausis vertingos informacijos. Intuityviai suvoksite, kaip dera elgtis, kad sektųsi geriau. Venkite svaigalų, kvaišalų, saugokitės apsinuodijimo. Ilgąjį savaitgalį turbūt atsipalaiduosite, pasimėgausite tuo komfortu, kokį turite arba kokį jums pasiūlys kiti, jeigu laiką leisite ne namuose.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą