Astrologinė prognozė lapkričio 14–20 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Savaitės pradžioje būsite veiklūs, kūrybingi. Regis, kils ūpas skirti pasimatymus, susitikti su draugais, sportuoti arba aktyviai palaikyti mėgstamą komandą, vaikus, ruoštis renginiui, sceniniam pasirodymui. Galite užmegzti bendradarbiavimą, sudaryti kontraktą. Savaitės pabaigoje gerai jaustis jums gali trukdyti vidinis nerimas, sveikatos arba techninė problema. Akla rizika, greitis kelyje, kitų nesąžiningumas gali sukelti rūpesčių. Kita vertus, gali nudžiuginti pasiūlymas leistis į ekskursiją, įdomų renginį.

JAUTIS

Kitą savaitę gerų emocijų teiks pasiteisinę jūsų pastangų rezultatai, geri santykiai, meilė, vaikai, kūrybiniai pasiekimai, prizai. Apskritai sugebėsite pasidžiaugti net ir paprasčiausia rutina, buitimi. Nors jausitės svarbūs ir mėgstami, nederėtų kažko primygtinai reikalauti iš draugo, jei tai jam sudarytų rimtų keblumų, verstų rinktis tarp jūsų ir šeimos materialinės gerovės, vaikų interesų. Savaitgalį parūps ūkiniai darbai, remonto, transporto, pervežimų reikalai. Pasisaugokite nuostolio.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje galite visur suspėti, daug nuveikti ir gauti informacijos, kuria sumaniai pasinaudosite. Galbūt vyksite į kelionę, gausite kvietimą, teiksite ar imsite interviu. Nuo savaitės vidurio jūsų darbingumas, energija labiau priklausys nuo nuotaikos svyravimų. Gana lengva išprovokuoti nesusipratimus, skandalus, paskleisti melagienas. Saugokitės dujų nuotėkio, ugnies, apsinuodijimo. Savaitgalį jus vilios rizikingi užsiėmimai. Galite susižavėti talentingu asmeniu arba patys padaryti įspūdį.

VĖŽYS

Savaitės pradžia bus rami, produktyvi. Tikėtinos neblogos pajamos arba meilės intriga, komplimentai ar aplodismentai. Seksis grožio verslai, džiugins kūryba, vaikai. Turėtų labiau išryškėti jūsų stipriosios savybės, talentai. Regis, nemažai nuveiksite srityse, susijusiose su materialiniais reikalais, nuosavybe. Galite sudaryti nuomos ar komercinę sutartį. Iki savaitgalio pravartu pasimokyti, peržiūrėti informaciją, nes laisvadieniais teks daugiau dėmesio skirti šeimos nariams, jų ir savo gerovei.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje būsite linkę teikti labdarą, palaikyti tvarumo idėjas ir jomis dalytis. Bus pokalbių, kurie jus nudžiugins. Daugės kūrybingumo ir ateities planų, susijusių su vaikais, naujais projektais, namų komfortu. Tikėtina galimybė papildomai užsidirbti. Galbūt įsigysite reikalingą baldą, įrankį, detalę. Tačiau įmanomos ir keblios situacijos, susidūrimai su sukčiais. Savaitgalį jūsų sėkmės sritis – informacija. Mokykitės, rašykite, diskutuokite, reklamuokite. Atsargiai kelyje.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje padaugės sentimentų, atjautos, empatijos, meniškumo, meilės. Jus gali sudominti mokslo nepaaiškinti dalykai, religijos, menai, socialiniai projektai. Nuo savaitės vidurio seksis bendrauti, jeigu gebėsite klausytis ir norėsite suprasti. Visgi santykius lengva sugadinti, jei neįvykdėte duotų pažadų, sukėlėte įtarimų neištikimybe, intrigų rezgimu. Gali išryškėti sveikatos problema. Atsargiai su ugnimi, dujomis, technika, svaigalais. Saugokitės sukčių. Savaitgalį tikrai rasite kuo pasidžiaugti.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje netrūks verslumo, kūrybinės energijos, romantiško polėkio. Galite susigundyti siūlomu nauju darbu, modernesniu įvaizdžiu, kultūriniu renginiu, pasimatymu. Nuo ketvirtadienio kiek sumažės energijos arba pasitikėjimo savimi. Nepaisant jūsų pasyvumo, neberodomo noro bendrauti, nestigs aplinkinių ir kolegų dėmesio. Labiau saugokite jums patikėtas paslaptis ir materialines vertybes. Apsvaigę nesėskite prie vairo. Savaitgalį jus džiugins paprasti žemiški malonumai.

SKORPIONAS

Kitą savaitę jus turėtų džiuginti daugybė dalykų – mėgstamas darbas, meilė, vaikai, dovanos, komplimentai. Galbūt gautą dovanų kuponą paversite norima preke ar malonia paslauga. Galite sulaukti žinios iš valstybinės įstaigos ar užsienio. Pravartu pagalvoti apie aukštesnę profesinę kvalifikaciją, akiratį plečiančią kelionę. Gali tekti pakovoti už savo įsitikinimus, vertybes, nuosavybę, verslą. Neįsivelkite į abejotinas avantiūras. Savaitgalį labai svarbu atgauti jėgas, ramiai pasimėgauti asmenine erdve.

ŠAULYS

Kitą savaitę jums neblogai seksis konsultuoti, tarpininkauti ir imtis reikalų, susijusių su teise, mokslu, užsieniu. Galbūt teks bendrauti su įtakingais asmenimis, specialistais. Jūsų pasiūlymai vienus prajuokins, kitus sudomins. Lengvas flirtas gali virsti meilės ryšiu. Savaitės pabaigoje galbūt dalyvausite renginyje, kuriame teks būti vienu lyderių, valdyti publiką. Būsite linkę demonstruoti drąsą, ambicijas, erzinti konkurentus. Jų ir oponentų tuo neišgąsdinsite. Verčiau saugokite reputaciją ir sveikatą. Atsargiai kelyje.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžia bus sėkmingesnė, jei sugebėsite suderinti skirtingus interesus ir dalytis su kitais. Galite sumaniai tvarkyti finansinius ir visuomeninius reikalus, susitarti dėl kredito, paskolos, draudimo, sąmatos, paveldėjimo. Regis, būsite išradingi panaudodami antrines žaliavas, brokuotus ar nusidėvėjusius daiktus, detales. Nuo ketvirtadienio jums gali pavykti praplėsti įtaką, išvykti į komandiruotę, kelionę arba pasireikšti svarbiame renginyje. Tik venkite nesubtilių pasisakymų. Saugokite sveikatą.

VANDENIS

Kitą savaitę turėsite daug darbo arba svarbių pokalbių. Regis, nesunku bus pakreipti norima linkme dominančius santykius, susitarti dėl naudingo tarpininkavimo, projekto. Jums gali pavykti kai ką įtikinti savo teisumu, tik pasitelkite kantrybę ir žinias. Nuo ketvirtadienio gali būti aktualu tvarkyti su investicijomis, draudimu, testamentais susijusius reikalus. Neskubėkite kliautis abejotina informacija ir venkite viršyti greitį kelyje. Savaitgalį norėsis ištrūkti iš namų. Vilios kelionės, sportiniai ir kitokie iššūkiai.

ŽUVYS

Kitą savaitę netrūks kūrybingumo, meilės, atjautos, intuicijos, poezijos ir muzikos savo sieloje. Tai jaus ir šalia esantys asmenys. Darbo sritis bus aktyvi, rezultatyvi, kūrybinga. Tikriausiai užsitarnausite aplinkinių pagarbą, atlygis taip pat nenuvils. Galite užmegzti dalykinį arba draugystės ryšį. Visgi bus lengva suklysti, apsigauti, sukelti problemų sau ir kitiems. Dėl avantiūros, intrigų netrukus galite pasigailėti. Venkite svaigalų. Atsargiai su ugnimi, dujomis. Savaitgalį, regis, neįveiksite pagundos išlaidauti.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą