Astrologinė prognozė lapkričio 27 – gruodžio 3 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Savaitės pradžioje tikėtinos šiokios tokios bendravimo ir logistikos problemos. Seksis įgyvendinti teisingus siekius, todėl nenustebkite, jei koks nors slidus reikalas nepavyks. Komercinius sandorius sudarinėkite itin apdairiai. Saugokitės sukčių ir venkite svaigalų. Atsargiai kelyje. Nuo savaitės vidurio prioritetą teiksite šeimai, namams. Seksis gerinti gyvenimo sąlygas. Savaitgalį pralinksmėsite. Net jei kišenėse švilpauja vėjai, rasite kuo pasidžiaugti. Jeigu tik panorėsite, žinoma. Galite pajusti kūrybinį įkvėpimą.

JAUTIS

Savaitės pradžioje išleisite pinigų mokesčiams, grožio procedūroms, naudingiems daiktams, šventinei atributikai arba partnerių užgaidoms. Gali būti, kad ir patys sėkmingai prekiausite bei neblogai užsidirbsite. Savaitės viduryje suaktyvės kontaktai su giminaičiais, kaimynais ir pažįstamais. Galite išgirsti įdomių pasiūlymų. Tiktų bendrauti su žiniasklaida, rašyti, reklamuotis. Deja, dideli savaitgalio planai gali subliukšti dėl netikėto pokyčio. Visgi gerai jausitės ir namuose su šeima. Gali atvykti svečias iš toli.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje situacija gali būti įdomi, tačiau įtempta dėl konkurencijos, aršaus oponavimo. Gali apvilti žmogus, iš kurio daug tikėjotės. Regis, jis arba jūs paisysite tik savo nuomonės bei interesų. Nerizikuokite savo reputacija. Apie kitus asmenis mažiau kalbėkite, neregzkite intrigų. Savaitės viduryje galite siekti įgyvendinti materialinius tikslus bei šiek tiek pasilepinti žemiškais malonumais. Savaitgalį tikriausiai išleisite per daug pinigų daiktams, kurių kokybė ar vertė nebūtinai yra pagirtina.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje būsite lengvai pažeidžiami, todėl reikia saugotis pervargimo ir infekcijų. Dėl savo patiklumo galite nepastebėti užkulisinių klastų ir intrigų. Mažiau kalbėkite, daugiau stebėkite. Savaitės viduryje palanku spręsti problemas, susijusias su darbu, sutarčių pasirašymu. Kai kurie kontaktai jus turėtų nudžiuginti. Pajusite, kad esate vertinami. Savaitės pabaigoje teks pasirinkti prioritetus – kam skirti daugiausia dėmesio ir ką iš norimų daiktų įsigyti. Visko negalite, todėl gebėkite riboti nebūtinus poreikius.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje asmenines, šeimines problemas pirmiausia spręskite patys, neveldami į jas draugų ir kitų žmonių. Saugokitės sukčių užsisakinėdami prekes, investuodami ir pan. Labai atsakingai prižiūrėkite vaikus, nes bus didesnė traumų grėsmė. Nuo savaitės vidurio nelabai norėsite bendrauti, nors ir būsite pastebimi viešumoje. Konfidenciali informacija gali kažkuo pasitarnauti. Artėjant savaitgaliui daugės ūpo tvarkytis, bendrauti, pramogauti. Gali kilti ginčų dėl pasirenkamų prekių ir paslaugų.

MERGELĖ

Savaitės pradžia bus kupina darbų. Gana lengva apsigauti, pasiduoti netikusiai pagundai, viešai apsijuokti ir pan. Stigs supratimo, palaikymo tiek iš kolegų, tiek iš artimųjų. Nesivelkite į intrigas. Savaitės viduryje su geru kolektyvu, draugiška komanda seksis darbuotis, sportuoti ar ką nors organizuoti. Gali būti, kad vyksite į renginį. Savaitės pabaigoje jausitės ne taip gerai, kad pavyktų realizuoti suplanuotus savaitgalio planus. Itin tausokite sveikatą. Į šeimos narių poreikius atsižvelkite, tačiau ne per didele kaina.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje aktualūs bus su mokslu, teisėtvarka, kultūra, užsieniu susiję reikalai. Tikėtina, jog gausite žinią, kuri privers nerimauti. Nelengva bus apsispręsti, jei gausite pasiūlymą keisti darbą, leistis į kelionę. Apdairiai elkitės su technika bei kelyje. Savaitės viduryje turėsite daug darbo ir stengsitės jį laiku užbaigti. Tikėtina, kad pavyks pasipelnyti iš papildomos veiklos. Regis, savaitgalį daug dėmesio skirsite draugams, socialiniams tinklams. Tuo galite nuvilti artimuosius, kurie tikisi bendrų pramogų.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje verslo partneris arba klientas reikalaus paramos, garantijų arba atsiskaitymų. Regis, atrodysite kiek praradę finansinės realybės jausmą. Verčiau kol kas internete neužsisakinėkite prekių. Jeigu nesate sutvarkę finansinių reikalų, grąžinę skolų, užgrius rūpesčiai. Savaitės viduryje tikėtini kontaktai su plataus akiračio žmonėmis. Jums gali atsiverti neblogos perspektyvos. Šį savaitgalį turėsite darbo arba ūpo darbuotis. Jei nelabai paisysite artimo žmogaus interesų, galite išprovokuoti nejaukų nekalbadienį.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje gali apvilti žmonės, su kuriais dėl kažko svarbaus susitarėte. Galbūt staiga pasijusite priklausomi nuo nesuprantamų įtakų, priešiškų jėgų. Saugokitės agresijos, ugnies, dujų nuotėkio, venkite svaigalų. Mielai bendrausite tik su tais, kurie maloniai elgiasi, flirtuoja. Savaitės viduryje gali susidaryti galimybės naujiems vėjams, praturtėjimui finansine ar kitokia prasme. Artėjant savaitgaliui parūps išvykos, tarptautiniai renginiai. Ne itin norėsis rutininio tvarkymosi ir prieššventinių apsipirkimų.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje vikriai suksitės įprastiniame darbų verpete, tačiau dėl aktualių reikalų gali susikirsti jūsų ir kitų žmonių interesai. Regis, būsite susirūpinę savo ar artimo žmogaus, augintinio problema, negalavimu ir pan. Atsargiai kelyje. Savaitės antroje pusėje geriau seksis bendrauti, tartis. Aplinkybės klostysis taip, kad gali atsiverti jūsų akys. Galbūt pasireikšite kaip geri tarpininkai, konsultantai. Savaitgalį galite neišvengti spaudimo išlaidauti. Pasitelkite kantrybę, būkite atlaidesni kitų silpnybėms, pagundoms.

VANDENIS

Šios savaitės pradžioje jums neabejotinai rūpės draugų, mylimų žmonių ir vaikų poreikiai bei interesai. Galbūt jie tiesiog privers atkreipti į juos dėmesį tam tikrais savo poelgiais. Kūrybinio darbo atstovus aplankys įkvėpimas. Kita vertus, aplinkybės bus stipresnės už jūsų norus ir valią. Pasistenkite neprarasti to, ką turite. Savaitės viduryje neblogai klostysis reikalai darbe ar mėginant įsidarbinti. Pravartu labiau pasirūpinti gyvūnais, jei jų turite. Savaitgalį leiskite ir kitiems pasakyti, ką jie galvoja, ko norėtų.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje stokosite optimizmo, susivaldymo ir takto. Ir kiti, ir jūs būsite linkę kritikuoti, priekaištauti. Pasisaugokite sukčių, infekcijų bei traumų. Svaigalai gali itin pakenkti. Kai kurios jūsų nuojautos ir baimės gali būti ne be pagrindo. Savaitės viduryje pradės geriau sektis meilės reikalai, kūrybinė ar visuomeninė veikla. Galvosite, planuosite būsimus šventinius renginius, dovanas. Galite užsisakyti kelionę. Savaitgalį turėtumėte daug nuveikti. Regis, skirsite lėšų sveikatos ir grožio profilaktikai.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą