Astrologinė prognozė lapkričio 6–12 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Savaitės pradžioje nevenkite parodyti, ką sugebate ir kuo pasižymite, tačiau tą darykite subtiliai, su taktišku kuklumu. Galite daug nuveikti, nes pati aplinka jums visur padės. Galbūt gausite naudingos informacijos, susijusios su įsidarbinimu, sveikatos pagerinimu. Pasistenkite atidžiai tvarkyti dokumentus, turinčius finansinės ir teisinės atsakomybės galią. Būkite budrūs, nes lengva užkibti ant dezinformacijos jauko. Savaitės pabaigoje pavojai tykos kelionėse, logistikos srityje. Gresia nuostolis.

JAUTIS

Savaitės pradžioje noriai bendrausite su artimos aplinkos žmonėmis, vaikais, gerbėjais. Galite susidomėti tam tikra kūrybinės saviraiškos galimybe. Galbūt pasiseks žaidime, konkurse. Norite ar nenorite, teks užbaigti kai kuriuos darbus. Tik nuo jūsų pastangų priklauso, ar šią savaitę įvertinsite kaip produktyvią ir reikšmingą. Labiau stebėkite ir savo savijautą, organizmo reakcijas. Savaitės pabaiga bus nerami. Kažkas gali sujaukti jūsų planus, kelti ultimatumus, grasinti. Saugokitės ugnies, elektros iškrovos.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje jaudulio gali sukelti netikėti pranešimai, gauta aktuali informacija. Patikrinkite faktus, jei tai įmanoma, ir tik tuomet džiaukitės arba liūdėkite. Jūsų pagalbos gali prireikti šeimos nariams, tėvams. Regis, daug galvosite apie verslo, nuosavybės, gyvenamosios vietos, materialinius, piniginius klausimus. Savaitės pabaigoje pagalius į ratus atvirai kaišios konkurentai. Galite būti viliojami į avantiūras, riziką. Saugokite save ir savo atžalas nuo įvairių galimų pavojų. Venkite svaigalų.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje tikėtini jums ar jūsų vaikams aktualūs įvykiai, sprendimai. Turbūt įgyvendinsite sumanymą, susijusį su nekilnojamuoju turtu, baldais, dizainu, dominančios prekės ar mokymų užsakymu. Arba pagaliau atsakysite į laiškus, pakvietimus, užklausas. Tinkamas metas aptartoms sutartims, reikalams su žiniasklaida, netolima logistika. Savaitės pabaigoje norėsis prioritetą teikti asmeniniam gyvenimui, šeimai. Kuo daugiau iš jūsų reikalaus svetimi žmonės ar viešieji reikalai, tuo nuotaika ir savijauta bus prastesnė.

LIŪTAS

Kitą savaitę neišvengsite konkurencinės kovos, sudirgusių emocijų. Visgi palanku tvarkyti būsto, nuosavybės reikalus, vienaip ar kitaip atsinaujinti pagal realias finansines galimybes. Prioritetą teikite kokybei, o ne kiekybei. Savaitės viduryje veikiausiai galėsite be įtampos tvarkyti dokumentus, sutartis ir tęsti tuos darbus, kuriuos netrukus reikės užbaigti. Savaitės pabaigoje saugiai nebesijausite niekur, netgi namuose. Itin saugokite vaikus. Atsargiai elkitės su ugnimi, elektra ir kelyje.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje gerai jausitės, jei galėsite mėgautis komfortu, lindėti savo kiaute ir nebūti už kažką atsakingi. Galbūt atrodysite lyg apžavėti asmens, idėjos ar kūrybinio proceso ir atitrūkę nuo viso kito, kas jus supa. Galite gauti slaptos informacijos, kuria norėsis pasidalyti su kitais. Svarbu, kad nemėgintumėte tuo kam nors pakenkti. Regis, pavyks padaryti įspūdį jus dominančiam asmeniui. Savaitės pabaigoje ypač galvokite apie galimas savo veiksmų ir žodžių pasekmes. Būtinas ypatingas atsargumas kelyje.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia netinkama aktyviai veiklai ir gausiems kontaktams, tačiau tinkama savirefleksijai. Atgaivą teiks ramybė, menas, jaukus komfortas, gražūs daiktai. Regis, labiau susimąstysite apie tobulėjimo galimybes arba norėsite atsipalaiduoti ir nieko rimto neveikti. Galbūt numosite ranka į nebaigtus darbus. Išnaudokite kūrybinį įkvėpimą, jei jį netikėtai pajusite. Prieš savaitgalį gana rimtą spaudimą pajusite, jeigu turite skolų, įsipareigojimų ir juos vilkinate. Nepalanku nei skolintis, nei skolinti.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje būsite aktyvūs ir su pasitikėjimu ieškosite tinkamos draugijos, bendraminčių. Privalote sutvarkyti būtiniausius reikalus, kad ir kaip nesinorėtų. Nepagailėkite gerų žodžių aplinkiniams, skleiskite meilę. Tai pagerins mikroklimatą bei jūsų jauseną. Rimtas įsigilinimas į rūpimą informaciją gali padėti atskleisti svarbias paslaptis. Savaitgalį venkite kontaktų su agresyviais asmenimis ir patys neprovokuokite neigiamų reakcijų. Atsargiai su ugnimi, elektra.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje jums iš galvos neišeis dalykiniai įsipareigojimai. Į savo pačių ir svetimų žmonių moralę, tikslus galite pažvelgti kitu aspektu. Galbūt patirsite savigraužos, dilemų. Visgi nuotaika gerės proporcingai atliktam darbų kiekiui. Pravartu tvarkyti ir finansinius reikalus, pasirašyti subrandintus sandorius. Nors džiaugsitės bendraminčių palaikymu, jus tuo pat metu gali liūdinti situacija šeimoje, pagyvenusių artimųjų bėdos. Savaitgalį galimi ūmūs sveikatos sutrikimai. Venkite streso.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje galite atsidurti visuomenės arba bendraminčių akiratyje. Galimas įspūdingas pasirodymas ar pasisakymas, nuotaikingas renginys. Tai jums suteiks populiarumo. Pažįstami asmenys gali jums pasitarnauti kaip tarpininkai ar rėmėjai. Regis, sužinosite apie tam tikrus teisinius niuansus ir tai leis ryžtingiau imtis įstrigusių darbų. Savaitgalį būsite susirūpinę ir asmeninėmis, ir globalinėmis problemomis. Šeimos nariai, vaikai lengvai gali patekti į bėdą. Saugokite juos ir save nuo infekcijų, traumų.

VANDENIS

Savaitės pradžioje gana neramu bus dėl šalia esančiųjų elgesio. Pasistenkite išsiaiškinti tikruosius jus dominančių žmonių motyvus, pageidavimus. Peržvelkite senus projektus, įvertinkite baigiamus darbus. Tikėtina, kad neišvengsite finansinių rūpesčių. Galite sudaryti draudimo sutartį, sumokėti mokesčius, pirkti ar parduoti akcijas. Turėtumėte sėkmingai tartis su užsieniečiais, pasireikšti moksle, diskusijose. Savaitgalį tykos pavojai. Saugokitės ugnies, elektros iškrovos, žalos sau ir kitiems.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje jums gali pasisekti, jeigu ieškote kontaktų su reikalingais žmonėmis, sprendžiate tarpininkavimo, konsultavimo, finansavimo klausimus. Galite turėti reikalų su labdara, socialine, sveikatos apsauga. Pagerės santykiai su aplinkiniais. Susidarys įspūdis, kad net tie, kuriuos laikėte savo priešais, yra mieli žmonės. Visgi šis įspūdis bus trumpalaikis, jeigu ir jie, ir jūs siekiate savanaudiško tikslo. Savaitės pabaigoje išbandymų pasitaikys ir darbe, ir kelionėje, ir netgi namuose. Atsargiai kelyje.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą