Astrologinė prognozė lapkričio 7–13 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Savaitės pradžioje stipriai strigs kai kurie verslo, praktiniai, turtiniai klausimai. Didelį nerimą kels mažėjanti banko sąskaita. Elkitės atsakingai, venkite avantiūrų. Internetu įsigyta prekė veikiausiai bus nekokybiška. Savaitės pabaigoje neišvengsite susirūpinimo dėl skolų, mokesčių. Galite patirti tam tikrą spaudimą iš pažįstamų asmenų arba antstolių. Draugai gali primygtinai kviesti į renginį ar akciją, kuriai nelabai norite skirti laiko ir lėšų. Savaitgalį prioritetą teikite šeimai, tėvams, giminei, buičiai.

JAUTIS

Savaitės pradžia pateiks nelengvų išbandymų. Teks atkakliai reikalauti arba iš jūsų reikalaus, kad būtų vykdomi susitarimai. Regis, labai vargins konkurencija, oponentų pasisakymai. Gali būti, kad patys provokuosite priešiškumą, neadekvačiai elgsitės. Gresia svarbių santykių, sutarčių pabaiga. Savaitės antroje pusėje ypač norėsis komforto, meilės, o ne sunkaus darbo ir konkurencinės kovos. Visgi bus ir to, ir ano. Savaitgalį nuotaiką skaidrins malonūs susitikimai, aktyvus laisvalaikis.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje galite būti apnikti rūpesčių. Nesinorės viešumo, nervins bet koks kišimasis į jūsų privačius reikalus. Kitiems gali atrodyti, kad liguistai reaguojate, rezgate intrigas, sąmokslo teorijas. Labai maža tikimybė, kad pasiteisins slapti sandėriai ir bus pildomi pažadai. Saugokite sveikatą. Nuo savaitės vidurio džiugesio neprisidės, ypač jei teks ruoštis egzaminui ar kitokiam atsiskaitymui. Kita vertus, daugės vidinio situacijos pajautimo, gebėjimo intuityviai rasti gerus sprendimus ir gal net gauti naudos.

VĖŽYS

Savaitės pradžia bus emociškai nelengva dėl Mėnulio užtemimo poveikio, dirglių aplinkinių, bendro nestabilumo. Pasitelkite kantrybę, nes jos itin prireiks bendraujant su vaikais, pažadų nevykdančiais draugais, kolektyvu. Atsisakykite savanaudiškų tikslų. Nuo savaitės vidurio stiprės kūrybiškumas, galite pajusti meninę gyslelę. Deja, aktyvesnei veiklai ims trūkti jėgų, koją kiš pašlijusi savijauta, motyvacijos stygius. Savaitgalis bus džiugesnis, labiau atpalaiduojantis, sulauksite įdomios informacijos, komplimentų.

LIŪTAS

Savaitės pradžia turėtų būti dalykiška, tačiau nebūtinai sulauksite kolegų, partnerių palaikymo ir pagalbos. Galite prisiklausyti iš pusiausvyros vedančių argumentų, aštrios oponentų kritikos. Galbūt teks prisiimti atsakomybę už kitų klaidas. Nuo savaitės vidurio vieni santykiai šiltės, kiti dar labiau atvės. Nerimą bandysite malšinti naujais pirkiniais, laisvalaikiu su draugais. Savaitgalį venkite gausesnių susibūrimų, nes grės infekcijos. Patenkinkite ramios asmeninės erdvės ir meninės raiškos poreikį.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje neramiai žvelgsite į ateitį ir be optimizmo planuosite darbus, studijų atsiskaitymus. Turbūt neišvengsite emocinės įtampos dėl nemalonių priekaištų, informacijos vėlavimo. Protinis darbas ypač sekins jėgas. Būkite diplomatiški, bendraudami su nepažįstamais asmenimis. Nepraraskite budrumo kelyje. Nuo savaitės vidurio sunku bus darbe, tačiau artimoje aplinkoje daugės meilės, sutarimo ir tai turėtų atsverti bet kokį negatyvą. Savaitgalį nesunkiai rasite draugišką kompaniją laisvalaikiui.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje nuveikti ką nors naudinga bus nelengva. Pasipelnyti ar ką nors laimėti naudojantis kitais jums veikiausiai nepavyks. Gali stipriau graužti pavydas, kad kitiems labiau sekasi, arba pyktis dėl patirto nuostolio, sugadinto daikto. Jūsų godumas, nesivaldymas gali atnešti rimtų problemų ne tik jums. Tai gali pristabdyti tam tikrų poreikių patenkinimą, planų įgyvendinimą. Kita vertus, sėkmę žada grožio prekių ir paslaugų sritys. Savaitgalį netinginiausite, jei pajusite galimą naudą.

SKORPIONAS

Kitą savaitę jūsų aplinkoje bus daug dirglumo, priešiškumo, pavydo. Tikėtini aštrūs interesų susikirtimai. Atrodys, kad partneriai arba konkurentai taikosi sugriauti tai, ką jūs sunkiai statėte. Galbūt išgirsite apie save tai, kas jus stipriai įžeis, ir dėl to atsisakysite bendradarbiauti. Savaitės pabaigoje kažkas jus stimuliuos meilei, džiaugsmui. Deja, slegiamai tebeveiks pagyvenę, pikti, daug ko stokojantys asmenys. Dėl to savaitgalį norėsis sprukti nuo rutinos ten, kur galima paganyti akis ir rasti atgaivos sielai.

ŠAULYS

Kitą savaitę jums rūpės darbai, pareigos, medicininiai tyrimai ir procedūros. Jei teks eiti į oficialų susitikimą, darbo interviu ar egzaminą, tikėtinas nemalonus išbandymas. Tikrai sėkmei prireiks daugiau pastangų ir įdirbio. Jums gali tekti pripažinti, kad metas keisti kai kuriuos įpročius, stilių, darbo arba mitybos pobūdį. Savaitės pabaiga nežada nei vidinės, ne išorinės ramybės. Veikiausiai trukdys tam tikras nesusikalbėjimas su aplinkiniais, nedžiuginanti informacija. Regis, atsipalaiduoti mėginsite išlaidaudami.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje bus sunku atsispirti abejotinoms pagundoms, avantiūroms. Regis, kitus stebinsite neįprastu elgesiu arba prieštaringų emocijų patys patirsite per vaikus, jaunimą, gerbėjus. Jauskite atsakomybę už tai, ką darote, kam kurstote kitus. Nuo savaitės vidurio teks labai rimtai susikaupti darbui. Jeigu savijauta nepakiš kojos, sunkiau ar lengviau visgi įveiksite problemas ir irsitės pirmyn. Galite sulaukti komplimento ar pasiūlymo. Pastarąjį turbūt realizuosite savaitgalį kartu su partneriu.

VANDENIS

Kitą savaitę būsite nenusiteikę įtemptai darbuotis. Kita vertus, pareigų bus daug, be to, aplinkiniai reikalaus dėmesio ir piktinsis jūsų šaltumu, netaktu. Kils konfliktų, jeigu pasijusite verčiami daryti tai, ko jums nesinori. Lengvai trūkinės ryšiai. Nelabai seksis bendrauti su augančia karta. Regis, iki pat savaitgalio jus liūdins nekokia savijauta, sunkus darbas. Tik tuo atveju, jei pastangos neš gerų rezultatų, debesys pradės sklaidytis. Savaitgalį raskite laiko pasirūpinti sveikata, išvaizda, augintiniais.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje stenkitės išlikti santūrūs, jei reikalai klostysis kitaip, nei buvote suplanavę. Jeigu teiksite interviu, viešai komentuosite, itin kontroliuokite kalbą, kad nepakenktumėte sau ir kitiems. Galimas tam tikras jūsų autoriteto ir kompetencijos išbandymas. Atsargiai kelyje. Nuo savaitės vidurio širdyje daugės meilės, tačiau gali liūdinti nekokia savijauta, dėl to atidėtas renginys ar išvyka. Savaitgalis gali pažerti džiaugsmingų akimirkų. Galite tikėtis sėkmingos kūrybinės raiškos.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą