fbpx

Astrologinė prognozė liepos 12–18 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Savaitės pradžioje būsite energingi, kūrybingi, ryžtingai nusiteikę griebtis susikaupusių darbų, atlikti higienos ir grožio procedūras bei konkrečiai pademonstruoti, kaip vertinate mylimą žmogų. Galite pasiekti neblogų rezultatų kūrybos, sporto srityse. Tikėtinos geresnio darbo paieškos, derybos dėl atlygio. Daugės ir vasaros pramogų bei atsipalaidavimo. Galite gauti viliojančių pasiūlymų iš originalių pašnekovų internete. Savaitgalį gali kiek paaštrėti konkurencinės nuotaikos, pavydas, godumas.

JAUTIS

Savaitės pradžioje geriau susivoksite savo vidiniuose kompleksų ir jausmų labirintuose. Augs ūpas įvesti tvarką ir aplink save, sodyboje, ūkyje. Galite griebtis pertvarkymų, remonto. Toli siekiančių vilčių gali sukelti netikėtas dėmesys ar pasiūlymas. Tarsi be rimtų pastangų, juokaujant, šmaikštaujant galima išspręsti rimtą asmeninę problemą. Tikėtina slapta pagunda ir kartu – etinė dilema. Savaitės pabaigoje gali tekti spręsti medicininę ar augintinių problemą, jei ketinate kažkur toliau išvykti.

DVYNIAI

Apsukrumo ir komunikavimo reikalaujančius reikalus tvarkykite savaitės pradžioje. Galima nauda iš nuomos, reklamos. Palanku pasirašyti studijų ar reklamos sutartį, preliminariai tartis dėl galimų uždarbio šaltinių, kelionės. Galima romantiška intriga. Savaitės pabaigoje pasitelksite fantaziją, kad prasimanytumėte pinigų arba nebrangių pramogų. Galite gauti pakvietimą iš žmogaus, su kuriuos kažkada buvote artimi. Arba jį susitiksite ir turėsite progą atgaivinti seną ryšį. Saugokitės nuostolio.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje noriai bendrausite, darbuositės. Galbūt sulauksite naujų pasiūlymų verslo, finansų, prekybos ar kitos dominančios veiklos sferoje. Galimos pajamos iš nuomos, smulkios komercijos, seksis susitarti dėl aktualių dalykų, prekių ar paslaugų. Galbūt gerų patarimų sulauksite iš verslaus pažįstamo. Regis, susidomėsite neįprastu kelionės ar vasariškos pramogos pasiūlymu. Savaitės pabaigoje mintys labiausiai suksis apie asmeninius reikalus, artimuosius, buitį, sodybą.

LIŪTAS

Kitą savaitę netrūks sportinio polėkio, įdomių idėjų ir energijos joms įgyvendinti. Galite pasistūmėti pirmyn verslo srityje ar kurdami asmeninį komfortą. Turbūt kils ir meilės aistrų. Regis, kažką nustebinsite, sužavėsite vienokia ar kitokia prasme. Tai pareikalaus išlaidų ir pastangų. Negailėkite jų – tai atsipirks su kaupu. Savaitės pabaigoje irgi nenuobodžiausite, nes jus atakuos artimieji, draugai, kaimynai. Tikėtina kelionė ar intensyvūs pasiruošimai jai. Pasirūpinkite sveikata, augintiniais.

MERGELĖ

Savaitės pradžia palanki meninei veiklai, socialiniams interesams, labdarai. Tik nederėtų užsiimti sunkiais fiziniais darbais, veržtis į viešumą. Malonus elgesys ir pozityvus nusiteikimas savaitės viduryje gali lemti gerų dalykų. Tinkamas metas pasidalyti mintimis su gerais draugais, sutuoktiniu, atskleisti savo troškimus, viltis. Savaitės pabaigoje galimi užsiėmimai, kurie nemažai kainuoja. Galbūt net jausitės besiaukojantys dėl mylimo žmogaus, vaikų ar draugų, nes tų pramogų jums nereikia.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje atgaivintos pažintys gali sukurti naujas situacijas, kurios bus jums naudingos. Visgi ne viskas klostysis taip, kaip planavote, jeigu ne vietoje pernelyg rodysite iniciatyvą. Klausykite vidinio balso, ir tuomet taps galimas žavus meilės nuotykis arba kūrybinė sėkmė. Kadangi didesnis bus jūsų organizmo ir nervų sistemos jautrumas, praverstų daugiau intymumo, ramybės. Savaitės pabaigoje parodykite, kaip vertinate artimą žmogų, koks jis reikalingas. Tai sustiprins santykius. Priešingu atveju kils įtampų.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje gali tekti padirbėti papildomai, arba turėsite pasirūpinti tėvais, namiškiais. Prieštaringai veiks viešas dėmesys. Norėsis su žmonėmis keistis naudingais patarimais, dalytis meile ir šiluma. Tik kaipgi tai pavyks, jeigu būsite įsitempę ir nedraugiški. Atsipalaiduokite ir nejučiomis užmegsite puikų ryšį su dominančiu asmeniu. Galbūt kils ūpas atsikratyti blogo įpročio, keisti įvaizdį. Savaitgalį patinginiaukite. Jei kur nors vyksite, būkite ypač atsargūs kelyje ir bendraudami su svetimšaliais.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje galite gauti lauktą žinią iš mokymo įstaigos ar užsienio, leistis į kelionę. Nepažįstamas žmogus gali jus skatinti ryžtis svarbiam žingsniui. Atsiras toli siekiančių planų. Visgi jausite emocinę įtampą, jeigu teks nemažai triūsti darbe, užsiimti organizaciniais reikalais. Jei atostogaujate, prasimanysite nekasdienių pramogų, išvykų. Gali būti, kad pasijusite atakuojami neabejingai nusiteikusių asmenų. Savaitgalį pasistenkite, kad artimiems žmonėms, draugams šalia jūsų būtų jauku, malonu.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje veikiausiai gausite žinią, žadančią reikalingas permainas ar paskolą. Bet kuriuo atveju tiktų tvarkyti finansinius reikalus, įvairius dokumentus. Su galimomis permainomis susijusius siūlymus rimtai apsvarstykite. Galite gauti aktualią žinią iš užsienio. Galbūt vyksite tolėliau nuo namų, dalyvausite tarptautiniame renginyje, o gal sulauksite dėmesio iš tų žmonių, kurie išvykę į užsienį ar kitaip nutolę. Savaitės pabaigoje gali kilti nemalonių rūpesčių ar net konfliktinių situacijų.

VANDENIS

Savaitės pradžioje turėtų sektis tarpininkauti, megzti bendradarbiavimą, partnerystę, tvarkyti teisinius reikalus. Domins ir su pinigais, mokesčiais, skolomis susijusios aktualijos. Regis, būsite linkę pripažinti ir taisyti savo klaidas, keisti save ir savo aplinką. Galbūt staiga pajusite, kad į savo gelmę jus mėgina įsukti aistrų sūkurys, meilės pagundos. Savaitės pabaigoje norėsis ištrūkti iš įprastos aplinkos ir leisti laiką kuo toliau ir įdomiau. Saugokite sveikatą.

ŽUVYS

Kita savaitė sukels stimulą aplink save siekti tvarkos, švaros. Arba šito kažkas reikalaus, o jums teks paplušėti, kad įtiktumėte. Jei turite rimtų ambicijų, ryšitės aktyviau veikti profesijos srityje, versle, siekti kažko naujo, ieškoti pelningesnio užsiėmimo. Regis, sulauksite malonaus dėmesio iš neabejingo asmens. Bet kuriuo atveju to žmogaus emocijos ir pastangos jūsų atžvilgiu yra geranoriškos. Savaitgalį turbūt neatsispirsite pagundai išlaidauti. Turbūt lepinsite vaikus, mylimą žmogų.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą