Astrologinė prognozė liepos 4–10 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Savaitės pradžia turėtų būti gana produktyvi. Palanku pradėti nauja, ypač jeigu jaučiatės nusivylę savo išvaizda, darbu ar gyvenimo būdu. Pravartu labiau rūpintis sveikata. Venkite atsitiktinių santykių ir apgaulingų pagundų. Savaitės antroji pusė žada daugiau įtampos. Gyvenimo arba verslo partneris, kreditoriai jums gali iškelti naujų reikalavimų. Yra pavojus apsigauti, prarasti brangų daiktą ar ryšį. Galbūt bendrausite su užsieniečiais, rinksitės kelionę. Būkite atidūs prie vairo ir atsargūs vandenyje.

JAUTIS

Savaitės pradžioje būsite aktyvūs, jeigu domitės ar užsiimate sportu, turizmu. Seksis scenoje, šou žaidimuose. Galimas spontaniškas sumanymas leistis į kelionę, šou renginį. Savaitės viduryje galite įsigyti naują drabužį ar papuošalą, pakeisti įvaizdį arba pradėti kurti modernesnę aplinką namuose, sodyboje. Savaitės pabaigoje didės nerimas dėl augančios konkurencijos, priešiškų ar besikomplikuojančių santykių. Stenkitės išlaikykite taikų bendravimą, neprovokuokite agresijos. Saugokitės ugnies.

DVYNIAI

Kitą savaitę daug kas priklausys nuo jūsų apsukrumo, tvarkant finansų, turto arba šeimos reikalus. Pasistenkite suderinti pareigas ir pramogas. Saugokitės sukčių. Atsargiai vandenyje. Nuo savaitės vidurio tam tikra prasme atsiras daugiau polėkio, kūrybingumo. Galbūt turėsite reikalų, susijusių su pramogų ir laisvalaikio organizavimu. Daugiau dėmesio teks skirti vaikams ir augintiniams. Savaitės pabaigoje pasižymėsite aktyvumu, darbštumu. Visgi skubėti, persistengti nepatartina, nes galite sau pakenkti.

VĖŽYS

Kitą savaitę turėsite daug įvairių reikalų, pokalbių. Iš artimos aplinkos žmogaus galite gauti svarbią žinią, įdomų pasiūlymą. Jeigu niekur neišvyksite, kils ūpas pasidarbuoti namuose tam, kad jie sublizgėtų švara ir jaukumu. Daugiau laiko leiskite gamtoje. Savaitės pabaiga žada pramogas, renginius, pažintines ar poilsines išvykas. Aktyvumą demonstruosite sporto ir kūrybos srityse. Linksminkitės su saiku. Galite susidurti su moraline dilema. Sportuodami saugokitės traumų, o ypač nuo jų saugokite vaikus.

LIŪTAS

Kitą savaitę gali spręstis aktualus uždarbio, nuomos, tiekimo ar kitoks nuosavybės, verslo investicijų klausimas. Tai neblogas metas tik labai apgalvotiems komerciniams sandoriams, o aklas investavimas ar išlaidavimas nepasiteisins. Atsargiai vandenyje. Derėtų stengtis nesusipykti su tais, kurie jums svarbūs. Nuo penktadienio sumažės savikontrolė. Labai svarbu susilaikyti nuo žalingų įpročių ir intrigų. Galimos pavydo scenos, buitiniai konfliktai. Saugokitės elektros iškrovos, ugnies, agresijos.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje būsite sąmojingi, intelektualūs ir tai aplinkiniams gali imponuoti. Jūsų planai, norai turėtų būti perspektyvūs, jeigu tik sugebėsite juos įgyvendinti. Galbūt susitarsite dėl naudingos sutarties, kelionės ar pirkinio. Visgi labai išrankiai vertinkite bet kokius pasiūlymus, nes lengva apsigauti. Derėtų labiau saugoti turtą, pinigus, ištikimybę. Artėjant savaitgaliui, vis labiau leisite sau flirtuoti ir išlaidauti. Svarbu neprarasti saiko. Iš draugų galite gauti spontanišką laisvalaikio pasiūlymą. Atsargiai kelyje.

SVARSTYKLĖS

Kitą savaitę jums nerimą kels daugybė dalykų, būsite lengvai išmušami iš pusiausvyros, jausitės neužtikrinti dėl santykių. Pasistenkite atsipalaiduoti, rasti ramesnių užsiėmimų. Nepersidirbkite, kad nepakenktumėte sveikatai. Nevartokite svaigalų, saugokitės intrigų, apsinuodijimo. Artėjant savaitgaliui, stengsitės suspėti daug nuveikti, aptarti. Gali kilti rūpesčių dėl netinkamo artimo žmogaus arba konkurento, oponento poelgio. Nepasiduokite spaudimui kažkur vykti, kažko imtis, jei jaučiate, kad nederėtų.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje galite imtis nelengvo projekto, kuris pareikalaus ir jėgų, ir lėšų. Regis, pagalbos sulauksite iš pažįstamo žmogaus arba sąjungininkų. Galite dalyvauti masiniuose renginiuose, kolektyviniuose susitikimuose. Tuo pačiu jausitės šiek tiek netikri dėl to, ką darote, vargins abejonės. Gali būti, kad išgyvensite dėl kitų žmonių nesėkmių. Labiau tausokite sveikatą. Savaitės pabaigoje galite prisiklausyti pretenzijų, nemalonios kritikos. Galbūt kils įtarimų, kad kažkam rūpi jumis pasinaudoti.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje galite sulaukti rimto pasiūlymo iš darbdavio ar kolegos. Galbūt atsiras naujų įpareigojimų. Tiktų ieškoti darbo, jeigu jums tai aktualu. Venkite svaigalų, atsargiai vandenyje. Savaitės viduryje būsite draugiški ir linkę su kitais dalytis viskuo. Pasistenkite, kad dėl to nenukentėtų asmeniniai ir šeimos interesai. Juolab, kad draugai nesidrovės traukti į avantiūras. Artėjant savaitgaliui, nejučiomis galite įsipainioti į intrigų, pagundų voratinklį. Piniginę plonins ir vaikų, artimųjų poreikiai. Saugokite sveikatą.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje nepristigs valios, atkaklumo ir energijos atlikti rimtus darbus. Įspūdžių bus, jei esate kelionėje arba turite reikalų su užsieniečiais. Kita vertus, būsite nelabai patenkinti, kad nėra kada atsipūsti nuo pareigų ar viešumo. Stenkitės objektyviai vertinti perspektyvas. Dėl keblių klausimų pravartu pasitarti su specialistais. Savaitės pabaigoje iš pažįstamo asmens galite gauti pasiūlymą bendrai veiklai ar laisvalaikiui. Nekokių emocijų gali sukelti nepaklusnūs vaikai. Atsargiai kelyje ir su ugnimi.

VANDENIS

Savaitės pradžioje profesinės ar kitokios problemos neleis jums atsipalaiduoti nė minutei. Tvarkydami finansinius reikalus, dokumentus, remkitės sąžinės ir proto balsu. Dėmesio galite sulaukti iš įtakingų asmenų, užsieniečių arba gausios publikos. Gali būti išbandyti jūsų santykiai ir principai. Savaitės pabaigoje jums gali pakenkti viešai demonstruojamos neigiamos emocijos. Aplinkiniai gali suabejoti kai kuriomis jūsų galimybėmis ir susidarytu jūsų įvaizdžiu. Saugokitės elektros iškrovos, ugnies, avarijų.

ŽUVYS

Kitą savaitę nederėtų atidėlioti svarbių darbų, išsisukinėti nuo pareigų, jei dar neprasidėjo atostogos. Jums gali pavykti draugiškai susitarti dėl aktualių dalykų su partneriais, oponentais. Turėsite progą suintriguoti patinkantį asmenį. Venkite klastų, intrigų, saugokitės sukčių ir patys nesukčiaukite. Artėjant savaitgaliui, atsiras interesų, susijusių su užsieniečiais, tarptautiniais renginiais, kelionėmis. Labiau rūpinkitės vaikais, domėkitės, kuo jie užsiima ir kam leidžia pinigus. Venkite avantiūrų. Atsargiai kelyje.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą