Astrologinė prognozė penktadieniui, birželio 14-ajai

Dalintis:

AVINAS. Domėsitės dieta, mityba, higienos, medicinos, komforto priemonėmis. Galbūt tvarkysite savo aplinką, darysite ūkinius pakeitimus. Labiau paisykite intuicijos balso. Saugokitės, vagių, nesukčiaukite. Nepiktnaudžiaukite svaigalais.

JAUTIS. Galite sulaukti svarbių žinių. Aplinkinius galite nustebinti originalumu, modernumu. Kita vertus, tai ne visiems patiks. Kai kas gali būti nusivylęs jūsų požiūriu.

DVYNIAI. Diena nepalanki aktyviems veiksmams, intensyviam bendravimui. Neskubėkite atskleisti savo planų. Verčiau ramiai pamąstykite, pasitarkite su artimaisiais. Labiau saugokitės vagių, neskleiskite paskalų.

VĖŽYS. Jausitės taip, tarsi nebesuprastumėte gerai pažįstamų žmonių arba kiti imtų jus laikyti keistuoliu, planuojančiu nerealius dalykus. Gali kilti abejonių dėl numatytos kelionės.

LIŪTAS. Labiausiai rūpės piniginiai reikalai, namų ūkis, komfortas, asmeninių santykių perspektyvos. Bus maloniau ir ramiau, jeigu mažiau paisysite svetimų nuomonių bei apkalbų. Saugokitės sukčių.

MERGELĖ. Šiandien labiausiai vadovausitės emocijomis ir intuicija. Su giminėmis, artimaisiais galite aptarti svarbius reikalus. Verta išsiaiškinti, ko iš jūsų tikimasi. Visgi kol kas nieko nežadėkite. Netrukus viskas gali atrodyti kitaip.

SVARSTYKLĖS. Šiandien neblogai seksis užsiimantiems menu, labdara, mistine veikla. Visgi vakare galite jaustis tarsi išsunkti, prisirinkę svetimų problemų, negalavimų. Venkite svaigalų, kvaišalų.

SKORPIONAS. Šiandien jums nebus kliūčių ar netgi susidarys sąlygos demonstruoti sugebėjimus, iškalbą. Galimas naudingas pasiūlymas. Vis dėlto galite pasigailėti dėl vieno skuboto įsipareigojimo ar prisipažinimo.

ŠAULYS. Tikriausiai sieksite populiarumo ir visaip stengsitės realizuoti planus. Situacija teiks optimizmo. Tačiau neapsirikite – kai kurie iš jūsų aplinkos žmonių nėra tokie nuoširdūs ir sąžiningi, kokie atrodo.

OŽIARAGIS. Pasižymėsite intelektiniu aktyvumu, humoro jausmu. Noriai bendrausite su nepažįstamais ir pažįstamais žmonėmis. Visgi gali graužti nerimas dėl nebaigto darbo ar svarbaus jums žmogaus sveikatos ar kt. Regis, atsiskleis kai kurios paslaptys.

VANDENIS. Prieštaringa diena. Vieni kontaktai ir reikalai statys jus į keblią padėtį, bus nuostolingi, kiti žadės miglotas naujas perspektyvas. Pasitelkite įžvalgą ir intuiciją.

ŽUVYS. Šiandien būsite aktyvūs, neieškosite žodžio kišenėje. Nestokosite aplinkinių dėmesio. Deja, bus daug neaiškumų, todėl galite pasikliauti ne tais, kuriais derėtų. Galite nukentėti nuo vagių, sukčių bei svaigalų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą