Astrologinė prognozė penktadieniui, kovo 15-ajai

Dalintis:

AVINAS. Galimi keistoki planai. Į juos gali įtraukti žmogus iš artimos aplinkos, galbūt giminaitis. Jeigu leisitės į kelionę, nepamirškite laikytis saugaus greičio ir būti atidūs prie vairo. Labiau rūpinkitės sveikata.

JAUTIS. Jausitės nelabai maloniai, nes teks aiškintis dėl nesutvarkytų reikalų. Galimos netikėtos išlaidos, rinkliavos. Tikėtini emociniai bendravimo nesklandumai, ypač jei pašnekovai pasirodys nesiklausantys, girdintys tik save.

DVYNIAI. Gali užplūsti keistos nuotaikos, sustiprėti nuoskaudos. Verčiau neieškokite priežasčių reikšti nepasitenkinimą aplinkiniais. Net jei jums kartais labai sunku, nebūtinai kalti kiti.

VĖŽYS. Šiandien tikėtinas susidomėjimas mistinėmis teorijomis. Nors bus kliūčių, jūsų slaptas noras gali išsipildyti. Tikriausiai teks susirūpinti sveikata. Venkite alkoholio, svaigalų.

LIŪTAS. Tai turėtų būti drauginga, šurmulinga diena. Regis, eisite į bendraminčių susitikimą, renginį, arba patys ką nors organizuosite, kviesitės pasirinktus žmones sudalyvauti ir pan.

MERGELĖ. Bus nelengva objektyviai vertinti situaciją ir sutikti su kolegų pažiūromis. Gali kilti įtarimų dėl tariamai kilnių kai kurių su jumis susijusių asmenų sprendimų, planų.

SVARSTYKLĖS. Kelionėje, darbe galimi netikėtumai. Galbūt susidursite su žmonėmis, nuo kurių iš dalies priklauso jūsų perspektyvos, tačiau jūs nesijausite pasirengę įrodyti savo kompetencijos. Nepažįstamas asmuo gali jus išnaudoti.

SKORPIONAS. Galimi rūpesčiai dėl draudimo, alimentų, palūkanų. Verčiau nekurkite nerealių praturtėjimo planų. Situacija susiklostys palankiau, jei būsite pakankamai atsargūs, korektiški.

ŠAULYS. Šiandien vienur perlenksite lazdą jūs, kitur – aplinkiniai. Konkurentai ir oponentai gali pasinaudoti jūsų neryžtingumu. Jeigu stokojate informacijos, bus lengva susikompromituoti.

OŽIARAGIS. Šiandien teks įtemptai darbuotis, nedžiugins savijauta. Darbe, versle tikėtinos problemos. Dėl išsiblaškymo, neatsargumo galima nukentėti ar pakenkti kitiems.

VANDENIS. Būsite nusiteikę aktyviai veiklai. Skatinsite vaikų iniciatyvą, gal net per daug, o tai rizikinga. Kai kurie žavūs pasiūlymai ar planai gali brangiai kainuoti. Atsargiau su naujomis pagundomis.

ŽUVYS. Jūsų nuotaika, savijauta gali būti nekokia. Padidės nepasitenkinimo jausmas savimi arba artima aplinka. Nemalonios smulkmenos atrodys lyg neįveikiami kalnai. Verčiau nesistenkite perauklėti kolegų, šeimos narių. Saugokitės sukčių, venkite svaigalų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą