Astrologinė prognozė penktadieniui, kovo 8-ajai

Dalintis:

AVINAS. Jums gali pristigti apdairumo ir diplomatijos bendraujant su aplinkiniais. Galite susidurti su nepatikimais tarpininkais, sukčiais, patirti abejotinus gundymus. Kita vertus, vis stipriau jausite pavasario dvelksmą ir romantikos troškulį.

JAUTIS. Būsite nusiteikę energingai darbuotis, reikšti savo nuomonę ir turbūt neišvengsite dėmesio. Neabejotinai kažkam nepatiks jūsų ambicijos ir tikslai, todėl tikėtini nervingi debatai, nemalonūs komentarai.

DVYNIAI. Šiandien būsite linkę klysti arba klaidinti kitus. Tikriausiai nenumatysite savo elgesio ir veiklos pasekmių. Išbandymą gali patirti draugystės ryšys, dalykinė situacija ar kt. Gali pasklisti apkalbos. Galimi jaudinami įvykiai kelionėje arba per užsieniečius.

VĖŽYS. Tikėtina, kad turėsite išlaidų ar rūpesčių, susijusių su numatyta kelione, paskola, turto dalybomis, broko pašalinimu ar rekonstrukcija. Dėl savo nesėkmių kaltinsite aplinkinius, partnerį. Akivaizdu, kad santykiams tai ne į naudą.

LIŪTAS. Diena bus įtempta. Gali tekti aiškintis santykius, bylinėtis. Jeigu tikėjotės sklandaus bendradarbiavimo, gali paaiškėti, kad verslo partneriai kitaip įsivaizdavo reikalų eigą ir tikslus. Saugokitės finansinių apgaulių, agresijos, traumų.

MERGELĖ. Diena bus prieštaringa. Norint sėkmės darbe, prireiks ne tik profesinės patirties, žinių, bet ir gudraus manipuliavimo arba gebėjimo atsispirti kitų manipuliavimui, intrigoms. Atsargiai su elektra, ugnimi, dujomis, technika ir kelyje.

SVARSTYKLĖS. Romantiškai intriguojanti diena, tačiau ji gali atnešti pavojų. Galite susižavėti žmogumi, turinčiu nedorų kėslų. Tikėtinas tam tikras praradimas. Atsargiau kelyje. Saugokitės apsinuodijimo, vagysčių. Nesaugūs šiandien bus ir jūsų vaikai.

SKORPIONAS. Nerami atmosfera bus tiek namuose, tiek darbe. Kažkas uoliai trikdys ramybę, o jums norėsis pabėgti nuo problemų ir dėmesio. Stenkitės išvengti rizikos, konfliktų, abejotinų avantiūrų. Saugokite vaikus.

ŠAULYS. Diena bus neprognozuojama. Pasimetę šurmulyje ir informacijos sraute, lėčiau mąstysite ir spręsite. Galbūt sulauksite priekaištų dėl svarbaus reikalo vilkinimo, materialinės nuosavybės netausojimo. Pasisaugokite vagių, sukčių.

OŽIARAGIS. Ši diena nepalanki finansinei, komercinei rizikai. Venkite imtis abejotinos veiklos, sudarinėti turto bei verslo sandorius. Gali būti, kad teks bylinėtis dėl kažkokios žalos, nuosavybės ar pinigų. Neskleiskite apkalbų, patyčių. Saugokite vaikus.

VANDENIS. Nerami diena. Vieši interesai persipins su privačiais. Tai gali apsunkinti padėtį, jeigu jau ir taip esate kritikuojami. Atsakingai kalbėkite, jei teiksite interviu ar viešai pasisakysite. Būkite pasirengę provokaciniams klausimams. Saugokitės traumų.

ŽUVYS. Šiandien nekaip jausitės. Venkite masinių renginių, pasirodymų viešumoje. Neverta tikėti viskuo, ką išgirstate, bet nederėtų ignoruoti informacijos, kuri yra tikra, tik jums nepatinka. Saugokitės sukčių ir patys nesukčiaukite. Atsargiai kelyje.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą