Astrologinė prognozė pirmadieniui, kovo 11-ajai

Dalintis:

AVINAS. Šiandien racionalumas kirsis su iliuzijų galia ir nežinia, kas paims viršų. Apskritai, ši diena turėtų būti gera – leisite sau atsipalaiduoti, pasvajoti. Tik nepiktnaudžiaukite svaigalais, nepataikaukite žalingiems įpročiams.

JAUTIS. Šiandien laimės suteiks slaptos svajonės, gražūs prisiminimai. Puoselėsite meilės planus. Pasirūpinkite sveikata, grožiu. Tik nesileiskite įpainiojami į intrigas. Venkite svaigalų, saugokite sveikatą.

DVYNIAI. Diena bus kupina susitikimų, pažinčių ir įspūdžių. Būtų gerai, kad neignoruotumėte kitų žmonių poreikių. Nederėtų atsisakyti padėti kam nors iš jų, jeigu tikrai galite tą galite padaryti.

VĖŽYS. Regis, domėsitės politiniais įvykiais, visuomeniniais renginiais. Veikiausiai, kaip ir dera, dalyvausite šventinėse atrakcijose. Galite užmegzti naują pažintį, jei ne realiai, tai virtualiai.

LIŪTAS. Nemažai įspūdžių patirsite, jeigu leisitės į kelionę arba dalyvausite konferencijoje ar pan. Regis, pajusite norą gyventi prašmatniau ir to sieksite. Pasitelkite išmintį ir toleranciją.

MERGELĖ. Intriguojamų, dviprasmiškų pasiūlymų ar komplimentų sulauksite iš neabejingai nusiteikusių asmenų. Galite išleisti pinigų savo įvaizdžiui gerinti. Regis, tai pasiteisins.

SVARSTYKLĖS. Išnaudokite neblogą energetinį potencialą patinkančiai veiklai bei asmeniniams santykiams. Būtų puiku, jei daugiau laiko praleistumėte su mielais jums žmonėmis, partneriu.

SKORPIONAS. Ši diena nebus nuobodi. Rūpės ir tvarka, ir grožis, ir sveikata, ir meilė. Džiugins vaikai, augintiniai. Negailėkite šypsenos bei komplimentų brangiems žmonėms.

ŠAULYS. Ši diena gali būti maloni ir kupina įspūdžių. Regis, būsite nusiteikę susitikimams su draugais, gerbėjais, šventiniams renginiams. Tikriausiai sulauksite komplimentų ir kitokių dėmesio ženklų.

OŽIARAGIS. Šiandien gali tekti daugiau padėti namiškiams, artimiesiems, todėl pramogos, malonumai nuslinks į antrą planą. Tačiau įmanoma rasti laiko viskam. Būkite dosnesni, palepinkite tuos, kurie šalia jūsų.

VANDENIS. Bus lengva prisitaikyti ir susitaikyti. Padidės jūsų komunikabilumas. Galimas įdomus susitikimas, viešnagė arba svečias. Gali kilti naujų idėjų ir planų.

ŽUVYS. Šiandien galėsite pasidžiaugti romantišku polėkiu, meniniu įkvėpimu. Galbūt įsigysite kažką buičiai papuošti arba patys pasireikšite kaip kūrėjai. Gali atsiskleisti nauji jūsų talentai, puikus skonis ar stiliaus pojūtis.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą