Astrologinė prognozė pirmadieniui, vasario 26-ajai

Dalintis:

AVINAS. Iš ryto bus daug miglos galvoje, bet vėliau pavyks neblogai padirbėti. Jokiais greitais, dosniais pažadais tikėti neverta, nes šiandien daug kas pervertins savo galimybes.

JAUTIS. Tikėtinos įvairios pagundos. Galite gauti pakvietimą į pobūvį, pasimatymą. Popiet turbūt prisiminsite, jog turite suskubti atlikti būtinas pareigas. Susilaikykite nuo demagogiškų pareiškimų, jei jums brangi jūsų reputacija.

DVYNIAI. Tai šeiminių reikalų diena. Galimas šeimos biudžeto, vaikų poreikių aptarimas. Vakaras turėtų būti nuotaikingas. Smagiai nuteiks šou renginys, sportas ar kt.

VĖŽYS. Šį rytą pasisaugokite vagių ir nebūkite išsiblaškę, kad nepamestumėte piniginės, raktų. Įdienojus tinkamas metas prekybai, mokslui. Galimas komercinis sandoris, naudinga informacija per reklamą, artimus žmones. Vakarą skirkite šeimai.

LIŪTAS. Regis, teks skirti dėmesio nekilnojamojo turto reikalams, prekybai, deryboms. Galbūt su verslo partnerio ar mylimo žmogaus pagalba priimsite aktualų sprendimą. Kita vertus, labai svarbu pasverti savo žodžius kalbant apie politiką, kolegas ir oponentus.

MERGELĖ. Rytas nedžiugins, stigs energijos, tačiau įdienojus, jei tik nesergate, pasijusite žvalesni. Nekonfliktuokite su kolegomis. Tinkamai rūpinkitės technika ir laikykitės jos saugumo taisyklių. Vakarėjant augs noras mėgautis skanėstais, pirkiniais.

SVARSTYKLĖS. Rytas bus vangus, viską darysite tarsi sulėtintame kadre. Galbūt jausite fizinį silpnumą. Popiet energijos daugės, tačiau ramu nebus. Rūpesčių kels vaikai arba kažkokių avantiūrų pasekmės.

SKORPIONAS. Iš pat ryto bandysite griebtis daugybės veiklų. Visgi kai ką gali jaukti situacija namuose. Savo blaškymusi nenudžiuginsite dalykinių partnerių. Popiet pajusite jėgų stygių, nebesinorės bendrauti. Geriau jausitės galėdami pabūti vienumoje.

ŠAULYS. Rytas nežada nieko gero, jei būsite apsiblausę ir nedėmesingi. Regis, jums būtina rimtai paplušėti, norint įvykdyti įsipareigojimus. Po darbo neskubėsite namo – kils ūpas susitikti su draugais ar pasižmonėti. Venkite ginčų.

OŽIARAGIS. Iš ryto būsite labiau linkę filosofuoti ir mąstyti nei konkrečiai dirbti, todėl popiet teks susiimti ir stipriau padirbėti. Dėl trokštamos naudos galite leistis į avantiūrą.

VANDENIS. Būsite seksualūs, psichologiškai įžvalgūs. Teks mokėti mokesčius, tvarkyti nuosavybės ar finansinius formalumus, deklaruoti pajamas ir pan. Gali prireikti teisinės konsultacijos.

ŽUVYS. Rytas gali prasidėti nuo nekokios savijautos ar trikdančių naujienų, neraminančių gandų. Gali būti aktualu kreiptis dėl tarpininkavimo ar teisinės konsultacijos.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą