Astrologinė prognozė rugpjūčio 7–13 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Kitą savaitę bus aktualu pasirūpinti piniginiais, turto, tiekimo, komerciniais reikalais. Būkite apdairūs, kad jūsų apie pirštą neapsuktų apsukrūs aferistai. Nieko gero ir tuo atveju, jei savo iniciatyva pulsite ne pagal savo galimybes išlaidauti, tenkinti savus ir kitų įnorius. Savaitės antroje pusėje aktyviau bendrausite. Tikriausiai labiau suartėsite su vaikais, artimaisiais. Suvoksite, kad su šeimos nariais neverta pyktis dėl buitinių smulkmenų, skonių skirtumo. Tikėtinos smagios pramogos, nuotykiai.

JAUTIS

Savaitės pradžioje nelabai seksis taupyti pinigus ir įtikti artimiems žmonėms. Kuo labiau juos mylite, tuo skaudesnį išbandymą ar atstūmimą galite patirti. Neskubėkite nieko kaltinti ir nepasiduokite ambicijoms, dirglumui. Jeigu vadovausitės jausmais ir emocijomis, galite prikrėsti kvailysčių. Užsiimkite mėgstama veikla, diskutuokite su bendraminčiais, pasidžiaukite gamta, vasaros malonumais. Savaitės pabaiga žada žavių susitikimų ir gali būti maloni. Sodyboje, prie jūros ar kitur pasisemsite geros energijos.

DVYNIAI

Kitą savaitę bus nelengva laikytis išankstinių planų. Staiga gali kilti kliūčių numatytai kelionei, arba trikdžių, jei vedate ekskursijas, užsiimate logistika, reklama. Jus gali pasiekti neramios žinios, paskalos. Būtų gerai, kad labiau laikytumėtės sveikos mitybos ir higienos taisyklių, gerai pailsėtumėte. Artėjant savaitgaliui, pravartu pagaliau įvykdyti įsipareigojimą, kurio terminas eina į pabaigą. Galbūt kils noras dailinti savo aplinką, gerinti santykius. Jūsų pastangos pasiteisins ir bus kuo pasidžiaugti.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje veikiausiai laiką leisite žmonių būryje, tad šiek tiek pasigesite komforto, asmeninės erdvės. Galite atsidurti tokioje situacijoje, kurioje kainos ir pagundos neatitinka jūsų galimybių. Nepasiduokite abejotinoms provokacijoms. Nepuoselėkite per didelių iliuzijų dėl naudos ar populiarumo. Nuo trečiadienio pasijusite pavargę ir nebenorėsite aplinkui jokio šurmulio. Tai bus beveik neįmanoma kelionėje. Regis, savaitgalį jau galėsite mėgautis komfortu, dailiais pirkiniais, šiltu bendravimu.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje turbūt nesiseks stabilizuoti santykių su kai kuriais žmonėmis, tvyros įtampa, nepasitikėjimas. Jeigu ką tik meilė liejosi per kraštus, tai staiga ją gali pakeisti savanaudiškas manipuliavimas ir moralinis nuokrytis. Verčiau neužtrenkite durų, pro kurias galbūt dar norėsite įeiti. Nuo ketvirtadienio tapsite komunikabilesni, linkę megzti pažintis, organizuoti susitikimus su bičiuliais. Puiku, jei sugebėsite saikingai pasimėgauti meilės ir kitais gyvenimo malonumais. Išnaudokite ir meninį įkvėpimą.

MERGELĖ

Kitą savaitę toli nuo namų, kelionėje ar svetimoje kultūroje jums gali kilti problemų. Svarbu laikytis tos aplinkos, kurioje esate, įstatymų, gerbti kultūrines normas. Apdairiau bendraukite su nepažįstamais veikėjais. Siekite objektyvios informacijos ir tobulėjimo. Platesnis akiratis ir geras informuotumas garantuos didesnes galimybes ir gali apsaugoti nuo rimto paklydimo. Savaitės pabaiga bus gana šauni, jei praleisite ją su mielais širdžiai draugais, artimaisiais malonioje aplinkoje. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, vaistais.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje gali būti aktualu kreiptis dėl paskolos, kredito, draudimo. Lengva įklimpti į skolas, jeigu nelabai adekvačiai vertinate savo finansines galimybes. Galite patirti, kaip sunku atsiimti paskolintą daiktą, pinigus iš pažįstamų ar draugų. Nuo savaitės vidurio turbūt veršitės į renginius ir itin domėsitės tuo, kas vyksta toliau nuo jūsų kasdienybės. Galimi reikalai, susiję su kelionėmis ar užsakytu transportu. Gali tekti šį tą koreguoti. Savaitės pabaigoje sieksite būti dėmesio centre, džiugins pažintys, flirtas.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje tikėtini kontaktai su emociškai nestabiliais asmenimis. Visgi bus liūdniau, jei staiga nebepavyks susikalbėti su antrąja puse ar kitais šeimos nariais. Būtinas santūrumas, jei norite išvengti nesusipratimų ar posūkio į santykių pabaigą. Tikėtinos nemažos išlaidos arba kaip tik nauda per sutuoktinį, verslo partnerį. Gali atakuoti kreditoriai, antstoliai. Savaitės pabaigoje jūsų jau netrikdys jokie netikėtumai. Regis, mėgausitės turininga išvyka ar renginiu. Sužibėsite plačiu akiračiu, sąmoju.

ŠAULYS

Jeigu laukiate žinių ar svečių iš užsienio, savaitės pradžioje galite gauti informacijos apie tam tikras kliūtis. Kelionėje taip pat gali kilti trikdžių. Galbūt nuvils programa, sąlygos ar numatytas susitikimas. Būdami užsienyje, laikykitės vietinių įstatymų ir etikos normų. Aklai nesikliaukite kitų žmonių patarimais ir patirtimis, susijusiomis su grožio ar sveikatos profilaktika. Svetimi receptai jums gali ne padėti, o pakenkti. Regis, prieš savaitgalį kils ūpas pakeliauti, atnaujinti hobį, buvusią draugystę ar meilės romaną.

OŽIARAGIS

Kitą savaitę netikėtų rūpesčių gali sukelti vaikai, mylimas žmogus. Kitus žmones gali stebinti jūsų elgesys su vaikais, ne visiškai adekvatus jų poreikių vertinimas. Labiau saugokite savo atžalas nuo pavojų. Rimčiau dirbkite pavestus darbus, laikykitės saugos reikalavimų. Raskite laiko ir sveikatai, grožiui naudingoms procedūroms bei vasaros pramogoms. Savaitgalį savo dosnumu, jausmingumu jus gali nustebinti žmogus, kuriam esate neabejingas. Bus smagu kur nors toliau išvykti arba įsigyti trokštamą daiktą.

VANDENIS

Savaitės pradžioje jums gali tekti aiškintis turtinius interesus arba išbandymų neišvengsite meilės srityje. Regis, emocijas audrins neprognozuojamas jums svarbaus asmens elgesys. Galimi netikėti praradimai ir atradimai. Galite gauti atsakymą ar rezultatą, jei mėginate apginti reikalą, susijusį su nuosavybe, draudimu, paveldėjimu. Artėjant savaitgaliui, jau galvosite apie smagesnius dalykus. Galbūt atsiras reikalų, susijusių su pramogų, šou renginių, konkursų organizavimu. Padvelks žavia romantika.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje bus daug judėjimo, kontaktų, susidomėjimo neįprastais dalykais. Ne visos naujovės pasiteisins, todėl gerai pasverkite, ar tikrai norite keisti įvaizdį, eksperimentuoti su abejotinomis priemonėmis, procedūromis. Regis, aktyviai darbuositės reklamos, žiniasklaidos, transporto srityse. Jus gali kviesti į darbo pokalbį ar kokį nors teminį interviu. Savaitės pabaigoje mielai laiką leisite namuose ar sodyboje. Galimas ir šaunus renginys, pasimatymas, smagi pramoga. Atsargiai prie vandens telkinių.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą