Astrologinė prognozė rugsėjo 12–18 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Kitą savaitę neturėsite jokios galimybės nuobodžiauti. Galite tikėtis žinių, susijusių su sveikatos patikrinimu ar pajamų šaltiniu, verslu, nuosavybe. Regis, būsite nusiteikę naujų darbų pradžiai, deryboms dėl užmokesčio, darbo sąlygų. Gali pavykti su nuolaida įsigyti trokštamą daiktą ar gauti išmoką, kompensaciją. Atsakingiau vertinkite pateikiamą ir gaunamą informaciją, neskleiskite apkalbų. Savaitgalį noriai pabendrausite su kaimynais, draugais, giminėmis. Venkite neapgalvotų avantiūrų, saugokitės sukčių.

JAUTIS

Savaitės pradžioje būsite linkę pasinerti į svajones arba meninę kūrybą, ramius apmąstymus. Didelė skuba nepatartina, nes neskubėdami, neplepėdami nuveiksite daugiau nei blaškydamiesi. Nuo savaitės vidurio tapsite fiziškai aktyvesni ir veiklesni. Galite gauti aktualios informacijos. Regis, bus sunku riboti kai kuriuos savo interesus ar vaikų norus. Visgi objektyviai įvertinkite finansinę padėtį ir be reikalo neišlaidaukite, nebent išlaidos bus skirtos ypatingai progai. Savaitgalį leisite su giminėmis, draugais.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje galite tikėtis susitikimų, kolektyvinių renginių arba sklandesnio komandinio darbo. Visgi netrikdoma darbų eiga ir draugiškas bendravimas ilgai neužtruks. Savaitei įsibėgėjus gali kilti nesusipratimų dėl išaiškėjusių paslapčių, jūsų neapdairumo, įžūlumo ar intrigų. Lengva kažko neįvertinti, suklysti, pamesti. Venkite svaigalų. Saugokite sveikatą. Visgi neblogai seksis meninė veikla, labdaros iniciatyvos. Savaitgalį nepraraskite racionalumo ir saiko. Neužkibkite ant sukčių kabliuko.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje bus nelengva dirbti, tačiau sublizgėsite profesionalumu ir pasijusite įvertinti. Galite sutikti žmogų, kurį kažkada pažinojote. Regis, būsite nusiteikę laisvalaikiui su bendraminčiais. Jums išties seksis palaikyti įprastinius pokalbius, kontaktus ir megzti naujas pažintis. Visgi savaitės pabaigoje tikriausiai pajusite slaptas pinkles, užkulisinius žaidimus. Nepasiduokite provokacijoms ir manipuliacijoms. Nedalykite pažadų, neteikite garantijų – kol kas dėl nieko negalite būti tikri.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje tikriausiai džiaugsitės, kad plečiasi jūsų akiratis ir randami atsakymai į aktualius klausimus. Galbūt optimistiškiau pažvelgsite į ateitį, projektuosite būsimus darbus, aptarsite tarptautinę situaciją, rimtą projektą, stažuotę, kelionę, mokymus. Domins politinės aktualijos, karjeros, verslo perspektyvos. Dalykinis susitikimas turėtų nenuvilti. Visgi suderinti visų interesus ir veiksmus bus sudėtinga. Įtarimų gali kilti dėl užkulisinių susitarimų. Savaitgalį jausitės pavargę nuo žmonių.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje aplinkybės vers pasirūpinti sudėtingais klausimais. Galbūt tai bus susiję su paveldėjimu, draudimu, investicijomis, mokesčiais. Galite atrasti pamestą daiktą ar dokumentą. Regis, pamažu stiprėja jūsų nusiteikimas praktiškai planuoti savo ateitį, profesinius ir šeimos reikalus. Visgi prieš savaitgalį gali kilti stipri trumpalaikė įtampa su kibirkštimis. Galbūt užgrius nenumatytų darbų našta, techninė problema, kils pavydo scena. Būkite atidūs, nes lengva apsigauti, neįžvelgti klastos, broko.

SVARSTYKLĖS

Kitą savaitę netikėtų reikalavimų, prašymų gali pateikti partneriai, aplinkiniai. Galbūt kalbos suksis apie tai, kad būtų vykdomi teisėti susitarimai, apmokama už atliktus darbus. Regis, neišvengsite įtampos, jei nesate apsisprendę, kieno pusę palaikote ir ko jums patiems reikia. Galite domėtis turto ar pelno dalybomis. Būtų geriau, kad nepasiduotumėte abejotinoms pagundoms, neįsiveltumėte į aferas. Savaitgalis nepraeis veltui, jei laiką eikvosite savianalizei, refleksijai, mokslui, menui.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje norėsis daug nuveikti ir neblogai seksis, tačiau gali išryškėti žalingo įpročio pasekmės. Jei visgi savijauta bus pakankamai gera, tuomet užtikrintai darysite tai, ką turite daryti. Tiktų mėginti įsidarbinti, ieškoti naujų bendradarbių, sąjungininkų. Viskas vyks lengviau, jei jums pavyks apsišarvuoti kantrybe ir meile. Artėjant savaitgaliui problemų gali kilti dėl finansų, mokesčių, klibančio projekto ar vaikų elgesio. Labiau saugokite tiek svetimą, tiek savo turtą, santaupas, dokumentus.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje kils ūpas siūlyti inovacijas ir įgyvendinti drąsias idėjas. Regis, nestigs dėmesio ir palankumo. Geriau nei paprastai sutarsite ir su augančia karta. Savaitės viduryje situacija pareikalaus dalykinio susikaupimo, pareigingumo. Galite dalyvauti konkurse, sudaryti darbo sutartį. Įtampą kels konkurentai, įžūlūs ar neblaivūs asmenys, komplikuotas juridinis procesas, stringančios derybos. Savaitgalį būsite linkę tenkinti savo ir artimųjų įnorius. Saugokitės sukčių.

OŽIARAGIS

Kitą savaitę veikiausiai vos spėsite suktis tarp profesinių ir asmeninių reikalų. Regis, aktyvumo, humoro jausmo ir kūrybingumo aplinkiniai jums galės tik pavydėti. Puikiai jausitės draugų kompanijoje, vaikų apsuptyje. Tikriausiai panorėsite išbandyti savo jėgas ir išmonę. Savaitės pabaiga bus labiau įtempta. Nebegalėsite atsiginti nuo rūpesčių ir išlaidų. Darbe nieko nedarykite atmestinai. Pravartu itin saugoti sveikatą. Namie atlikite susikaupusius buities darbus, pasimokykite ar užsiimkite kūrybine veikla.

VANDENIS

Savaitės pradžioje teks spėti daug ką padaryti, suorganizuoti, sužinoti, o gal ir skubiai išmokti. Tikėtini susitikimai su seniai matytais žmonėmis, daug naujos informacijos. Netrukus pasijusite viskuo persisotinę arba dėmesio pareikalaus šeimos narių aktualijos, vaikų problemos. Savaitgalį galite tikėtis gerų potyrių per meną, parodas, turiningas pramogas, o nuostolių – per azartinius žaidimus, reikalus su įtartinais veikėjais. Atkreipkite dėmesį į keistus vaikų poreikius, augintinių būklę.

ŽUVYS

Savaitės pradžia turėtų būti darbinga, produktyvi. Įmanomos papildomos pajamos. Tačiau jokie pinigai ilgai neužsibus jūsų piniginėje, nes poreikiai ir norai kyla greičiau nei uždarbis. Seksis megzti naujus ryšius, įtaigiai kalbėti. Visgi galvokite, ką kalbate. Skleiskite ne baisius gandus ir apkalbas, o pozityvias mintis ir emocijas. Nederėtų piktnaudžiauti kitų pasitikėjimu. Savaitės pabaiga gali būti nerami dėl įtampos šeimoje. Saugokitės gaisro, dujų nuotėkio, infekcijų. Venkite svaigalų, antraip kils problemų.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą