Astrologinė prognozė rugsėjo 25 – spalio 1 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Savaitės pradžioje savo ar ne savo noru galite pasinerti į visuomeninį verpetą. Bendraminčiai, draugai gali taip užimti jūsų dėmesį, kad jo pritrūks mylimam žmogui ar vaikui. Be to, galite įsivelti į ne savo reikalus ir prisidaryti rūpesčių. Nors nuo trečiadienio norėsis ramiai plaukti pasroviui, mėginimas atsiriboti, nieko negirdėti ir nematyti gali būti kiek nuostolingas. Pasistenkite atskirti saviapgaulę nuo realybės. Jei savaitgaliui prisiplanavote veiklos, demonstruosite ypatingą išradingumą ją atlikdami.

JAUTIS

Savaitės pradžioje teks spręsti problemas, susijusias su darbu, sutarčių pasirašymu, lyderyste, tartis dėl dominančių dalykų, projektų. Galbūt teks prisiimti didesnę atsakomybę ar pademonstruoti išskirtinę kompetenciją, gebėjimą tarpininkauti, organizuoti. Nieko gero, jei staiga leisitės į rizikingą avantiūrą, meilės nuotykį. Tai reikštų sugadinti artimus santykius, prarasti pasitikėjimą. Savaitgalį būsite nusiteikę kūrybinei saviraiškai. Tik įsiklausykite į savo vidinį balsą – jis patars teisingiausiai.

DVYNIAI

Kitą savaitę pravartu kelti kvalifikaciją, pradėti mokymus, leistis į komandiruotę, stažuotę, konferenciją, rengti straipsnius, pranešimus. Galimi netikėti kontaktai su įžymiais žmonėmis. Savaitės viduryje gali nutikti keistokų įvykių, nesusipratimų ar tyčinių apgaulių. Galbūt vargins prastesnė savijauta, keistas silpnumas. Pasistenkite netapti intrigų taikiniu, saugokitės nesąžiningų asmenų ir streso. Savaitgalis turėtų būti draugingas, dosnus pažadų. Iš kitų galite išmokti ypatingų dalykų.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje bus aktualūs pajamų deklaravimo, įmokų, skolų, kitų finansinių įsipareigojimų arba muitų, valiutos operacijų klausimai. Regis, sulauksite profesionalios pagalbos, jei tik jos prireiks. Nuo trečiadienio daugiau laiko ir pastangų gali pareikalauti su mokslu, kelione, švietimu, kultūra susiję reikalai. Jei atsidursite neįprastoje aplinkoje, stenkitės pernelyg neišsiskirti. Gali būti, kad suintriguos nauja pažintis. Savaitgalį galite atsidurti dėmesio centre ar neįprastai pasireikšti socialiniuose tinkluose.

LIŪTAS

Kitą savaitę būsite nusiteikę aiškintis nesusipratimus, derinti interesus, tarpininkauti ar pasitelkti tarpininkus, vienaip ar kitaip įveikti oponentus, konkurentus, ieškoti sąjungininkų. Visgi savo žavesiu ir įtaka aklai nepasitikėkite. Kas jums atrodo tinkama ir teisinga, nebūtinai priimtina kitiems. Rūpesčių gali sukelti neprognozuojamo elgesio asmenys. Jei teks pasireikšti viešai, gali kilti nenumatytų keblumų. Savaitgalį jūsų dėmesį prikaustys informacija, susijusi su užsieniu, kelionėmis, švietimo aktualijomis.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje drauge su kitais galite nemažai nuveikti, aptarti. Galbūt pradėsite kelti kvalifikaciją, profesinių įgūdžių mokysite kitus arba įsigysite darbui ar namų ūkiui reikalingą daiktą. Gilinkite žinias, remkitės įstatymais. Derėtų labiau pasirūpinti sveikata, odos priežiūra, grožiu, augintiniais. Stenkitės išsaugoti stabilumą, neleiskite kitiems jumis manipuliuoti. Būkite atsargesni kelyje ir su elektra. Savaitės pabaigoje virtuali erdvė suteiks daug įspūdžių ir pasirinkimo laisvės. Rasite tai, ko jums reikia.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia turėtų būti kūrybinga, sportiška ir aktyvi. Ir dirbsite produktyviai, ir paflirtuoti spėsite. Visgi per didelės užgaidos gali lemti nuostolį. Verčiau pasinaudokite tinkamomis progomis, jei svarbu įsidarbinti ar atlikti sveikatos tyrimus. Savaitės antroje pusėje galite sulaukti pasišaipymų dėl per ryškaus originalumo, nesubtilaus stiliaus ar neįprasto bendravimo. Savaitgalis žada staigmenų. Draugai, mylimieji akimirksniu gali virsti priešais, o priešai – draugais, partneriais.

SKORPIONAS

Savaitės pradžia žada permainingą sėkmę. Ji nebloga įvairioms veikloms, tačiau tai gali būti nelengva suderinti su šeiminiais reikalais. Kai kurios jūsų frazės, užuominos gali klaidinti aplinkinius, kelti erzelį. Verčiau neprovokuokite neigiamų reakcijų kandžiomis pastabomis, pašaipomis. Nuo savaitės vidurio mintys suksis apie vaikus, nerimą keliančius santykius, atsakomybes, nelengvus kūrybinius ar verslo projektus. Venkite azartinių žaidimų, abejotinų meilės nuotykių. Savaitgalį noriai padirbėsite savo ūkyje.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje turėtų neblogai sektis darbai, susiję su žiniasklaida, leidyba, švietimu, reklama, transportu. Regis, bus didelis poreikis mokytis, bendrauti, smalsauti, komentuoti. Daugiau laimėsite, jeigu gebėsite kitus išklausyti ir neprarasti objektyvumo. Savaitės antroje pusėje parūps neišspręstos buitinės ar finansinės problemos, netikėtumai darbe. Vertėtų pagalvoti apie permainas. Saugokite savo ir kitų sveikatą, o nuo vagių – asmeninį turtą. Savaitgalis gali būti kupinas atradimų, flirto, intriguojančių pasiūlymų.

OŽIARAGIS

Kitą savaitę gali būti aktualu sudaryti komercines, nuomos, tiekimo sutartis. Kažkuo galite pasitarnauti vaikų, ugdytinių labui. Tačiau nieko gero, jei neatsispirsite pagundai veltis į avantiūras, tikėdamiesi lengvai papildyti savo sąskaitą. Tai labai rizikinga. Nuo savaitės vidurio galbūt neišvengsite teisybės paieškų, diskusijų. Visgi konkretų susitarimą nebūtinai pasieksite, ypač jei būsite dirglūs, neramūs. Bet kokioje interesų kovoje labiausiai kentės vaikai. Savaitgalį būtų naudinga kūrybinė savirealizacija.

VANDENIS

Savaitės pradžioje drąsiai griebsitės naujovių, neatsisakysite stažuotės ar komandiruotės, gal net į užsienį. Visgi gali paaiškėti, kad laiku neatlikę kai kurių turtinių, muitinių ar kreditinių operacijų galite šį tą prarasti, patirti žalą. Būkite atidūs, saugokite ir tikrinkite dokumentus, skaitykite sutarčių sąlygas. Gali būti, kad susidursite su neadekvačiu artimo žmogaus poelgiu. Arba neadekvačiai pasielgsite jūs, pakliuvę į neįprastą situaciją. Savaitgalį galite kai ką svarbaus nuveikti ar laimėti. Atsargiai kelyje.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje jums labiau rūpės tai, kas slypi po paslapties skraiste, nei yra realu ir aišku. Galima nauda iš konfidencialios arba meninės, medicininės veiklos. Tačiau tikėtinas šioks toks veidmainiavimas, apgaulingi žaidimai. Venkite rizikos kelyje. Savaitės antroje pusėje būsite priversti reikalauti to, kas jums priklauso – atlygio už darbą, piniginės kompensacijos, socialinės išmokos. Atsargiai rinkitės prekes ir sudarykite sutartis – lengva apsigauti. Savaitgalis bus itin dosnus.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą