Astrologinė prognozė rugsėjo 5–11 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Kitą savaitę galimi pokyčiai profesinių reikalų srityje. Pasistenkite nepriekaištingai atlikti darbus. Gali būti, kad teks priimti atsakingus sprendimus, įrodinėti, ko esate verti. Bus lengviau, jei šalia yra kompetentingų žmonių. Regis, negailėsite kitiems dėmesio ir patys jo dosniai sulauksite iš aplinkinių. Tik neskubėkite sutikti su abejotinais pasiūlymais. Savaitgalį derėtų daugiau ilsėtis. Pasistenkite ramiai išsiaiškinti jus slegiančius dalykus. Jeigu užsiimate kūrybine veikla, greičiausiai džiaugsitės rezultatais.

JAUTIS

Savaitės pradžioje teks pagalvoti apie naujus dalykinius pasiūlymus, mokymus, papildomo uždarbio galimybes, stažuotę, mokomąją praktiką. Jei turėsite reikalų su užsieniečiais ar potencialiu darbdaviu, rimčiau pasirenkite pokalbiui. Jeigu dėl kažko preliminariai buvote susitarę, tai procesas įgis realią eigą. Venkite kelti nepagrįstas pretenzijas, netinkamai elgtis. Savaitės pabaigoje tikėtinos pramogos, renginiai, pasimatymai. Galite sužibėti talentais, originalumu, humoro jausmu.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje būsite įžvalgūs psichologiškai ir finansiškai. Pasinaudokite tuo, jei norite išgvildenti sudėtingą reikalą, išsiaiškinti santykius. Galbūt kažkas grąžins jums skolą arba suteiks paskolą. Jeigu studijuojate, darbingai pradėsite mokslo metus. Džiugins ir asmeniniai, ir šeimos narių tikslai bei pasiekimai. Tačiau galite susidurti su etine ar teisine dilema. Informacija, kurią gausite, greičiausiai nepadės susidaryti teisingos sampratos. Stenkitės būti objektyvūs. Savaitgalį gali sudominti turiningas renginys.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje galite tartis dėl bendradarbiavimo, aiškintis turtinius interesus, teisinius niuansus, sudaryti draudimo sutartis, imti ar teikti paskolas, investuoti ar tarpininkauti kitiems panašiuose reikaluose. Visgi kol kas darbe neužsikraukite sau per didelio krūvio. Labiau tausokite sveikatą. Tai, ką neseniai labai vertinote, staiga gali prarasti vertę ar susidomėjimą. Savaitės pabaigoje nauji pažįstami suteiks romantiškų ar draugystės vilčių. Būsite kūrybingi. Kitiems galite atrodyti labai įdomūs, originalūs.

LIŪTAS

Kitą savaitę įtemptai darbuositės, ypač kūrybos, reklamos, mokslo, žiniasklaidos srityse, politikos arenoje. Geras metas įsidarbinti, pristatyti savo veiklą, talentus visuomenei. Jei ieškote tarpininkų ar sąjungininkų, pasitaikys neblogų variantų. Visgi savaitės antroje pusėje gali suaktyvėti jūsų konkurentai ir priešai. Jei įmanoma, verčiau atsiribokite nuo to, ko negalite pakeisti. Nenumokite ranka į sveikatos sutrikimus. Savaitgalį noriai bendrausite, o kalbos suksis apie keliones, studijas, politiką.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje pravartu pasirūpinti piniginiais, turtiniais, tiekimo, komerciniais reikalais. Turėtų neblogai sektis spręsti ir su įsidarbinimu, persikvalifikavimu susijusius klausimus. Nuotaiką skaidrins, energijos pridės išgirsti komplimentai. Jeigu ketinate keisti šukuoseną, įvaizdį, pradėti lankyti sporto klubą ar masažo saloną, neatidėliokite. Galbūt teks pasitikrinti sveikatą ar priimti sprendimą dėl tyrimų, procedūrų. Savaitgalį gali kilti stimulas užkariauti patinkančio žmogaus širdį, pagerinti šeimos gyvenimo kokybę.

SVARSTYKLĖS

Kitą savaitę teks ryžtingiau spręsti aktualius klausimus. Jeigu pasitarsite su gerais specialistais, žinovais, rezultatas bus geresnis ir greitesnis. Regis, labiau nusiteiksite meilei, kūrybai, pristatymams, vaikų lavinimui. Visgi nekokių emocijų suteiks nepagarbūs aplinkiniai, į problemas įsivėlę vaikai. Gali pakibti ant plauko jus dominančio projekto finansavimas. Rūpinkitės sveikata. Savaitgalį derėtų ypač pasirūpinti savo, artimų žmonių ir naminių gyvūnų sveikata, higiena.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje vargu, ar pavyks viską padaryti taip, kaip norite ir tikitės. Daugiau bendraukite, domėkitės žiniasklaidos pranešimais. Tai gali jums pasitarnauti sprendžiant opias problemas. Regis, šiuo metu pajusite, kiek daug jums reiškia artimi žmonės, namai, komfortas ir praeities patyrimai. Suvoksite, kad darbe prisiėmėte per daug ar per sunkių įsipareigojimų, o trauktis galimybių nėra. Savaitės pabaigoje galite gauti pasiūlymą pasimatymui, bendrai su draugais laisvalaikio veiklai, išvykai ar pobūviui.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje kantriai dirbkite prisiimtus darbus, stenkitės atlikti tai, ką suplanavote, ir išlikti ramūs. Pravartu visapusiškai išreikšti savo gabumus, pasinaudoti sukaupta patirtimi, užmegztomis pažintimis. Tai priartintų prie tikslo, pagreitintų konkretų rezultatą. Savaitės viduryje visomis priemonėmis stengsitės apginti savo nuomonę, sumanymą. Stenkitės neįsižeisti ir nekerštauti, jei kas nors jums nepritars. Savaitgalį svarbesni taps vaikų, mylimų žmonių, gerbėjų interesai. Saugokitės sukčių.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje santykiai su aplinkiniais bus gana prieštaringi. Nederėtų pasitikėti pirmu įspūdžiu ir klaidinti kitų. Jeigu siekiate įsidarbinti ar pakilti karjeros laipteliu, privalote aiškiai įvertinti savo galimybes ir atsispirti pagundai kažko vaikytis dėl tuščių ambicijų. Jei turite aktualių reikalų, susijusių su nuosavybe, pinigais, praktinėmis paslaugomis, kreditavimu, nedelsdami jų imkitės. Savaitgalį daugiau galvosite apie meilę, tarpusavio santykius, pramogas, keliones. Neabejotinai rasite, kuo pasidžiaugti.

VANDENIS

Savaitės pradžia bus sėkminga, nors energijos, polėkio ir stigs. Gali pavykti užsitikrinti slaptą palaikymą arba sužavėti dominantį asmenį. Visgi bus neramu, nes slapta protekcija ar dalykinė avantiūra gali iškilti į viešumą. Dėl įtampos gali išryškėti negatyvios jūsų charakterio savybės, pvz., ekscentriški išsišokimai, empatijos stoka. Nuskriaudę kitus, netapsite nei laimingesni, nei turtingesni. Savaitgalį kuo daugiau dėmesio skirkite artimiesiems. Jei teks rūpintis pinigų, turto reikalais, saugokitės sukčių.

ŽUVYS

Kitą savaitę tikėtini juridiniai rūpesčiai. Galite kreiptis dėl paskolos, kredito, draudimo, investuoti į verslą, keisti darbą, santykių pobūdį. Savaitės viduryje galite nekaip jaustis. Regis, nesiseks susikaupti nei mokslui, nei darbui. Būkite atidūs, kad neįsiveltumėte į nelegalias aferas, intrigas, neužkibtumėte ant sukčių kabliuko. Atsargiai kelyje. Savaitgalį tikėtina miela draugija, dosnus siurprizas, įdomi ekskursija ar neįprastas renginys. Venkite rizikos vandenyje, susilaikykite nuo svaigalų, kvaišalų.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą