Astrologinė prognozė sausio 17–23 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Savaitę pradėsite be noro imtis darbų, tačiau netrukus jūsų vidinę ugnelę turbūt sukurstys nuotaikinga situacija, flirtas. Jums gali pavykti pademonstruoti kažkokį talentą, ką nors sužavėti. Galbūt prasiverš jausmai ar ketinimai, apie kuriuos nė nenumanėte. Jeigu taupote pinigus, atokiau laikykitės nuo išlaidauti skatinančių vietų. Pravartu visur kontroliuoti savo kalbą, jeigu nenorite konfliktų ir problemų. Savaitės pabaigoje būsite nusiteikę ūkiškai padirbėti ar pasportuoti, pasirūpinti sveikata, grožiu.

JAUTIS

Savaitės pradžioje reikės pasistengti suderinti asmeninius ir profesinius interesus, o jums trūks veiklumo, iniciatyvos. Nuotaiką gali drumsti šeiminiai, techniniai rūpesčiai. Labiau pasitikėkite aplinkinių galimybėmis jums padėti ir prisidėti prie bendrų reikalų. Nuo savaitės vidurio jau mesite iššūkį rutinai ar net kitaip pakreipsite įvykių vagą. Regis, neblogai pasirodysite per pristatymus, kūrybinius konkursus. Savaitgalį skirkite turiningam laisvalaikiui kartu su mylimu žmogumi, vaikais.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje jums gali pavykti susitarti dėl interviu, reklamos ar renginio. Regis, turėsite reikalų, susijusių su mokymais, transportavimu, nuoma, technikos pirkimu ar pardavimu bei remontu. Stenkitės, nes lengva netekti kolegų ir klientų pasitikėjimo. Atsargiai kelyje. Savaitės viduryje galite prisiimti reikšmingą įsipareigojimą, išlaikyti egzaminą, užsisakyti kelionę. Savaitgalį prioritetą teikite šeimai, vaikams, mylimam žmogui. Pasisaugokite gresiančių traumų, ugnies.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje daug galvosite apie nuosavybės, gerovės, gyvenamosios vietos arba kitus materialinius, piniginius klausimus. Galbūt skolinsitės, nusipirksite techninę prekę ar ką nors priduosite taisyti, parduoti. Pravartu apdrausti būstą ar kitą turtą. Nuo ketvirtadienio demonstruosite daugiau dosnumo, solidarumo ir dėl to aplinkiniams atrodysite verti pasitikėjimo bei gero įvertinimo. Regis, uoliai rūpinsitės ūkiniais ir techniniais reikalais. Tam panaudosite įgytas žinias, eksperimentuosite. Atsargiai kelyje.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje jūsų planams stigs racionalaus pagrindo, būsite linkę tirštinti spalvas. Nieko nedarykite paskubomis ir pasisaugokite abejotinų avantiūrų verslo, politikos srityse. Santykiai su konkurentais ir verslo partneriais tikriausiai bus įtempti, tačiau dėl sutarto bendradarbiavimo galite neabejoti. Jūsų įtaka didesnė nei jums atrodo, todėl negalite sau leisti elgtis nebrandžiai. Artėjant savaitgaliui, jums turėtų sektis kurti tvirtesnį materialinį pagrindą, labiau įsitvirtinti. Gali įvykti tai, ko nesitikite.

MERGELĖ

Savaitė bus tuo sėkmingesnė, kuo geresnis kolektyvas yra jūsų aplinkoje. Regis, būsite labai jautrūs kitų žmonių požiūriui į jus, jų palaikymui ar nepalaikymui. Pravartu labiau tausoti jėgas, energiją. Dėl infekcijos pasigavimo, persidirbimo ar streso gali pašlyti sveikata. Savaitės pabaigoje galite pasižymėti kūrybingumu ar intelektu. Galite išgirsti komplimentų. Svarbu kontroliuoti emocijas ir žodžius, nepradėti ginčytis ar provokuoti. Labiau paisykite kitų žmonių poreikių. Saugokitės traumų, ugnies.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje plūksitės su nebaigtais darbais. Galbūt kils noras sudalyvauti konkurse, išsiveržti į lyderio pozicijas kolektyve, grupėje. Pasistenkite kuo daugiau nuveikti ir pabendrauti, nes antroje savaitės pusėje jums parūps kiti dalykai. Tai gali būti susiję su sveikata, vaikų situacija. Jei bandėte ką nors apgauti, tai išaiškės. O jeigu nukentėjote jūs, galimas atlygis. Savaitgalį galite jaustis kiek nusivylę savimi arba artimu žmogumi. Pasistenkite nepasiduoti abejotinai įtakai. Venkite svaigalų.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje sudėtinga situacija gali susidaryti darbe, politinėje arenoje. Tai pareikalaus stiprių nervų ir kantrybės. Bet kokia jūsų klaida bus viešinama arba kaip nors akcentuojama, išpučiama. Galbūt net kils pavojus būti išstumtiems iš užimamų pozicijų. Atsargiai su elektra. Su problemomis susitvarkysite lengviau, jeigu jus palaiko veiklūs bendraminčiai, kolektyvas. Savaitgalį bendraukite su draugais, giminaičiais, tik venkite piniginių tarpusavio santykių ir kalbų, žadinančių pavydą dėl turto, statuso.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje jums neblogai seksis mokytis, skaityti paskaitas, publikuoti, tyrinėti, įrodinėti savo teisybę, siekti objektyvumo tarpininkaujant. Galbūt turėsite reikalų su užsieniečiais ar įtakingais veikėjais ir kalbos suksis apie keliones, migraciją, tarptautinius projektus, konferencijas, studijas. Regis, savaitės viduryje būsite kviečiami ateiti į darbo pokalbį, jeigu ieškote darbo. O galbūt peržiūrėjimo ir apskaičiavimų pareikalaus dalykinės sutartys. Savaitgalį ramybės nesitikėkite. Bus darbo, kontaktų.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje teks daug bendrauti ir pasitaikys visko: ir malonių šypsenų, ir griežtų žodžių. Jeigu mėginsite kitus nuginčyti ir neleisti pasireikšti, galite prarasti palankumą. Verčiau nepervertinkite savo finansinių galimybių. Jeigu turite psichologinių problemų, nesivaržykite kreiptis į psichologą. Nuo ketvirtadienio kai kurie planų, susijusių su kelione, užsieniu, publikacijomis, mokslu, karjera, tam tikra prasme pradės realizuotis. Galimos naudingos pažintys, susitikimai. Atsargiai kelyje.

VANDENIS

Savaitės pradžioje galite gauti aktualios informacijos, galbūt apie sveikatos tyrimus, pageidaujamus medikamentus, slaugą, reabilitaciją. Bus daug įtampos, jeigu sukatės politikos, finansų sferoje ar ką nors administruojate, tarpininkaujate. Jūsų konkurentai stebi, kada suklysite, pasiduosite provokacijai. Stenkitės laikytis įstatymų ir taisyklių. Nuo ketvirtadienio kils idėjų, susijusių su investicijų ir verslo galimybėmis. Intriga, užsimezgusi tvarkant verslo, finansinius reikalus, gali virsti stimulu naujovėms.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje jūsų atliekamas darbas pareikalaus jėgų, sveikatos ir patyrimo. Kolegos, pažįstami gali pateikti svarbių pasiūlymų arba pasitarnauti jums kaip tarpininkai. Pasisaugokite intrigų ir infekcijų. Savaitės vidurys gali būti ne dovanėlė dėl pašlijusios sveikatos, atsiradusio išvaizdos defekto arba ligonio, kuriuo teks pasirūpinti. Neskubėkite nutraukti sutarties ir santykių su jums svarbiu žmogumi. Jeigu labai pasistengsite, pasitelksite į pagalbą tarpininkus, galite pasiekti puikų susitarimą.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą