Astrologinė prognozė sausio 23–29 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Savaitės pradžioje iš draugų ar pažįstamų sulauksite gerų pasiūlymų, tačiau jais nebūtinai suskubsite pasinaudoti. Norėsis atsipalaiduoti, nieko neveikti, atitrūkti nuo darbų, problemų. Nevartokite svaigalų, saugokitės apsinuodijimo, infekcijų. Pailsėjus gali apimti kūrybinis įkvėpimas. Tačiau meilės fronte turbūt įsivyraus tyla. Nuo ketvirtadienio imsite vadeles į savo rankas ir bandysite viską kontroliuoti. Su gera komanda galite daug nuveikti. Savaitgalis žada pagundų, kurios kainuos. Galite įsigyti neplanuotą daiktą.

JAUTIS

Savaitės pradžioje nesistenkite atrodyti pranašesni už kitus, neteikite per daug reikšmės savo įvaizdžiui ir autoritetui. O jei visgi siekiate viešo dėmesio ar karjeros, pasitelkite stiprybę – laukia rimtas išbandymas. Tikėtina, kad jus prisimins draugai, tad sulauksite jų pagalbos arba pažadų. Regis, tarpusavio susitarimai jus įpareigos. Nuo ketvirtadienio niekur neskubėkite, nepriimkite atsakingų sprendimų, nes reikia pailsėti ir geriau suvokti situaciją. Savaitgalį emocijos ir nuotaikos diktuos, ką ir su kuo veikti.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje tikėtinos išvykos, susijusios su klientų klausimų sprendimu, moksliniais tyrimais, tarptautiniu bendradarbiavimu. Kad ir ką dirbate, prireiks įgūdžių, žinių. Pravartu kelti kvalifikaciją, imtis neatidėliotinų reformų, pradėti mokymus, inicijuoti projektą. Nuo savaitės vidurio nevenkite bendrauti ir mokėkite klausytis. Regis, tai jums padės sudaryti sutartį, spręsti organizacinius klausimus. Savaitgalį jus itin veiks apkalbos, intrigos. Saugokite sveikatą.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje galimi įvykiai, dėl kurių nerimausite ar giliai išgyvensite. Galbūt išryškės kai kurios finansinės, skolų, vaikų problemos, o galbūt sulauksite žinių, susijusių su teisine situacija, užsieniu, tarptautiniu projektu, mainų programos studijomis. Ruoškite rimtus argumentus, jei norite apginti savo požiūrį. Savaitės antroje pusėje neišvengsite didesnio darbo krūvio, bet norimų rezultatų, regis, pasieksite. Savaitgalio susitikimai ne tiek džiugins, kiek išvargins, ypač jei jie neplanuoti ir ilgai užtruks.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje nemaloniai pajusite kai kurių žmonių savanaudiškumą, nepalankumą. Ypač to nesinorėtų iš gyvenimo partnerio arba jūsų veiklos, projekto rėmėjų. Galite turėti reikalų, susijusių su draudimu, paveldėjimu, mokesčiais. Galbūt ką nors pirksite lizingu. Viską nuodugniai įvertinkite. Nuo ketvirtadienio tikėtini kontaktai su kultūros, švietimo veikėjais, politikais, užsieniečiais. Galbūt aptarsite konferenciją, kelionę, rengiamą mokslinį darbą ar straipsnį. Savaitgalį galite neišvengti viešo dėmesio.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje daug reikalausite iš kitų ir savęs. Jums gali pavykti įveikti dalį problemų, kilusių asmeniniuose santykiuose arba dėl tarpininkavimo, finansų, mokesčių, paslaugų, neteisingai suprastų taisyklių. Visgi kai kurie pokalbiai bus keisti, o pažadai netikri. Gali būti, kad pajusite permainų poveikį ar pasekmes. Savaitės pabaiga primins, kad kai kurių planų įgyvendinimas priklauso nuo jūsų finansinių galimybių. Galbūt imsitės nebaigto projekto, finansinės ataskaitos. Atsargiai kelyje.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje dėl vaikų ar mylimo žmogaus galite turėti rūpesčių, išlaidų. Nebūkite smulkmeniški ir netolerantiški jų atžvilgiu. Darbe tikėtinos reformos, naujovės. Gali pavykti sudaryti naudingą sutartį. Jei dabar ypač aktuali sveikata, tikėtini jos tyrimų rezultatai. Savaitės antroje pusėje bendravimas su kitaip mąstančiais žmonėmis bus malonesnis, jei nuoširdžiai domėsitės jų išgyvenimais. Labiau palaikykite savo partnerį. Savaitgalį mėginsite panaudoti senus daiktus, juos perdaryti, modernizuoti.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje ne viskas jus džiugins darbovietėje ir namie. Pasistenkite įveikti sunkumus, nenuleiskite rankų. Netrukus taps smagiau. Regis, kils ūpas išbandyti jėgas, išmonę, jei tik atsiras proga. Sėkmei nuteiks kūrybinės ambicijos, noras sublizgėti, susižavėjimas kažkuo. Galite išbandyti naują metodiką, pasinaudoti naujoviška paslauga. Nuo ketvirtadienio būsite darbštūs, gal net per daug. Jei imsitės tiek, kad nebaigsite iki savaitgalio, nuvilsite artimuosius savo užimtumu, griaunančiu jų planus.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje daug reikš greita reakcija, komunikabilumas, raštingumas, kūrybiškas ir naujoviškas požiūris. Galite kai ką svarbaus nuveikti, jei ne plačiąja prasme, tai asmeniškai dėl savęs, artimo žmogaus. Galimas pasiūlymas dėl papildomo darbo, nuomos. Savaitės antroje pusėje jus gali sudominti nauja veikla, projektas, susijęs su vaikais. Seksis prikaustyti kitų dėmesį ir pristatant savo straipsnį, idėją, kūrinį ar kitokią veiklą. Savaitgalis nepalankus sveikatai. Venkite veiksnių, kurie gali pakenkti.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje nuosavybės, šeimos, būsto klausimai gali pareikalauti dėmesio, laiko ir pinigų, o galbūt ir konsultacijų su specialistais, notarais. Šį tą turite atlikti, jei norite didesnės materialinės gerovės, geresnių sąlygų. Kažką įdomaus gali pasiūlyti giminaitis ar draugas. Savaitės antroje pusėje apsiribosite asmeniniais interesais, įprasta aplinka ir užsiėmimais, o smagesnius planus atidėsite savaitgaliui. Venkite per daug reikalauti iš meilės partnerio, vaikų. Juos reikia branginti, o ne spausti.

VANDENIS

Kitą savaitę veikiausiai reikalausite to, kas jums priklauso – atlygio už darbą, kompensacijos, išmokos, priemokos, konkrečios sutarties. Regis, nenuvils žmogus, su kuriuo turėsite komercinių reikalų. Gali būti, kad atsiras reikalų su žiniasklaida, teiksite ar imsite interviu, ką nors propaguosite, reklamuosite. Pravartu įsiklausyti į užuominas „tarp eilučių“. Nepraraskite budrumo, nes neatsargi frazė gali būti panaudota prieš jus. Savaitgalis „uždarys“ namuose – kažkuo teks rimtai pasirūpinti.

ŽUVYS

Savaitė praeis gerai, jei jums nepristigs pakantumo ir kantrybės. Galite įgyvendinti kai kuriuos planus ir sėkmingai pasireklamuoti. Galbūt sudominsite žiniasklaidos atstovą ar visuomenės nuomonės formuotoją. Visgi kartais jums bus nelengva susigaudyti, kur baigiasi realybė ir prasideda fantazijos. Arba tyčia mėginsite veidmainiauti, manipuliuoti. Noras prasigyventi skatins griebtis tokių verslo būdų ar pajamų šaltinių, kurie dar neišbandyti. Numatykite pasekmes. Savaitgalį daug bendrausite. Atsargiai kelyje.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą