Astrologinė prognozė sausio 8–14 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Savaitės pradžioje galimi neblogi pasiekimai, tačiau bus ir rūpesčių. Į keblią situaciją galite pakliūti bendraudami su abejotinos moralės veikėjais, teikdami interviu ar pan. Pasistenkite labai atsakingai dirbti bei kalbėti. Savaitei įpusėjus, prasidės Mėnulio jaunatis, ji reikš naujus planus ir startus. Regis, daugės aiškumo, ką ir kaip reikia daryti darbe, politikoje, gyvenime. Galite sudaryti naudingą sutartį. Savaitės pabaigoje raskite būdų šauniai ir sveikai atsipalaiduoti, pasportuoti, prisitraukti bendraminčių.

JAUTIS

Savaitės pradžia privers labiau branginti santykius su artimais žmonėmis, puoselėti svarbias vertybes. Galbūt teks apsispręsti dėl investavimo, paskolos, arba kalbos suksis apie palūkanas, rankpinigius, rinkliavas, kitus finansinius įsipareigojimus, deklaracijas. Iki savaitės vidurio pravartu pabaigti tai, kam baigiasi terminai. Ketvirtadienį prasidėsianti jaunatis skatins plėsti akiratį, lavinti įgūdžius, mokytis, domėtis įstatymais ar ieškoti teisybės, jei tai aktualu. Laisvalaikiu sportuokite su vaikais, draugais.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje kažkas labai norės primesti jums savo įtaką, pakerėti. O galbūt jūs kitus stebinsite savo intensyviu dėmesiu ir nerealiais reikalavimais. Kita vertus, galimas ir nuotykis, flirtas. Galvokite, ką žadate, nes neišpildyti pažadai neigiamai paveiks reputaciją. Savaitei įpusėjus, būkite įžvalgūs srityse su finansais, komercija, politika. Tiksliai išsiaiškinkite, kas, kaip ir už kiek. Laiku sumokėkite mokesčius, įmokas. Savaitės pabaigoje galite tikėtis naudingos informacijos ir gerų rezultatų, jei sąžiningai elgsitės.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje mintys suksis apie ūkinius reikalus, darbą, sveikatą ir išvaizdą. Galimas pakvietimas į darbo interviu, konkursą, konferenciją ar kt. Tikslingos pastangos tikrai apsimokės, tik nekalbėkite apie tai, ko neišmanote ar kitiems būtų nepriimtina. Iki ketvirtadienio pravartu užbaigti teisinius reikalus, pasirašyti paruoštas sutartis. Jaunaties pradžia žada naujovių. Galbūt užmegsite svarbų ryšį, įsitrauksite į bendraminčių grupę, komandą ar pan. Regis, mintys vis labiau suksis apie studijas, keliones, ateities darbus.

LIŪTAS

Savaitės pradžios aktualijos labiausiai bus susijusios su vaikais, augintiniais ir mylimu žmogumi. Jei dalyvausite renginyje, pristatyme, galite sulaukti staigmenos. Iki ketvirtadienio pabaikite senus darbus, darykite išvadas, sumuokite rezultatus. Tai įveikus, nuo jaunaties bus lengviau imtis naujos iniciatyvos. Gali atsirasti proga pademonstruoti nepriekaištingą dalykinį įvaizdį, profesinius įgūdžius. Suvaldykite simpatijas ir antipatijas Sėkmę lems pagarbūs, protingi argumentai. Savaitgalį raskite bendrų interesų su partneriu.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje uoliai tvarkysite ūkinius, buitinius reikalus. Jus gali kritikuoti artimas žmogus. Nemalonios užuominos įkyriai skambės ausyse. Pasitelkite filosofinį požiūrį bei humorą, kad mikroklimatas pagerėtų. Labiau remkitės savo galva nei abejotinais patarimais. Savaitės viduryje būsite nusiteikę azartiškai, kūrybingai. Derėtų labiau saugoti vaikus ir mylimą žmogų, neskatinti jų rizikuoti. Rezultatai nenuvils, jei studijuojate, teikiate projektus. Savaitgalio prioritetai – gyvūnai, sveikata.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje seksis mokantiems ir galintiems gražiai kalbėti. Kita vertus, to gali neužtekti norint ką nors realiai laimėti. Pravartu užsiimti protiniu darbu, rašyti laiškus, tvarkyti elektroninį paštą, dokumentus. Svarbu paskubėti užbaigti kai kuriuos darbus ir įsipareigojimus. Galite nemažai nuveikti ir buityje. Regis, bus aktualu padėti šeimos nariams bei pasirūpinti asmeniniais poreikiais. Savaitės pabaigoje atrodysite gana žaismingi. Nešykštėsite komplimentų. Tikėtini įvykiai ar įspūdžiai, susiję su vaikais.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje jums rūpės nekilnojamojo turto rinka, prekės internetu ir pan. Stengsitės susikurti daugiau komforto, patogumų, pasirūpinti verslo reikalais bei dokumentais. Savaitei įpusėjus, teks tvarkyti reikalus, susijusius su mokslu, reklama, ryšiais. Norėsis viską suspėti. Atsargiai kelyje. Savaitgalį netikėtas įvykis, susijęs su namiškių reikalais, gali išmušti iš įprastinių vėžių. Saugokitės elektros iškrovos, atsargiai elkitės su technika, ugnimi. Skirkite laiko užsiėmimams su vaikais, žaidimams ar sportui.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje, regis, išsiaiškinsite, kas jus labiausiai jaudina santykiuose su dominančiu žmogumi – grožis, meilė ar nauda. Atsargiau vertinkite gandus, paskalas ir patys jų neskleiskite. Nieko gero, jei pasirodysite demagogiški, manipuliuojantys ar smulkmeniški. Savaitės viduryje jūsų pademonstruotas aiškus praktinis požiūris gali būti naudingas ne tik jums. Galbūt atsiras šansas papildomai užsidirbti, kažką įsigyti palankiomis sąlygomis. Savaitės pabaigoje būsite aktyvūs. Galima netolima kelionė.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje stigs noro bendrauti su aplinkiniais dėl privatumo poreikio ar nekokios savijautos. Geriau nei kitos seksis labdaringa, kūrybinė ir tiriamoji veiklos. Galbūt atskleisite kito žmogaus klastą, melą ar seną klaidą. Saugokitės sukčių. Kai ką svarbu pabaigti iki ketvirtadienio. Regis, nuo jaunaties būsite linkę daug dėmesio skirti konkrečiam tikslui, galbūt, susijusiam su sportu, vaikų lavinimu, mokslu. Savaitgalį pasimėgaukite žemiškais malonumais. Nepirkite originalių, bet nekokybiškų daiktų.

VANDENIS

Savaitės pradžioje seksis tvarkyti visuomeninius reikalus, užsiimti hobiu. Tik neskubėkite pirkti siūlomos prekes, nes veikiausiai jums jos nereikia. Nors būsite gana kūrybingi, tačiau jėgų ir racionalumo šiuo metu turėsite ne tiek daug. Net rimtai gilinantis kai ką suvokti bus nelengva – kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių. Kai kuriais atvejais bus geriau, jei atsipalaiduosite ir leisite įvykiams klostytis savaime. Nuo ketvirtadienio neblogai seksis finansinė, mokslinė veikla. Savaitgalį leiskite ramiai, venkite streso.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje stenkitės tvarkingai atlikti tai, ką esate numatę, ir nenuleisti rankų dėl menkų kliūčių. Venkite klastingų, neteisingų veiksmų ir sprendimų bei nesąžiningų asmenų. Regis, gali išaiškėti daug slaptų dalykų. Tokiu atveju padaugės vidinės sumaišties. Laimei, stiprybės teiks patikimi draugai. Prieš jaunaties naujoves užbaikite, ką anksčiau pradėjote. Nuo ketvirtadienio galimi naudingi susitikimai. Gali užsimegzti reikšminga draugystė, pavykti konkursas. Nesate atsparūs virusams, tad pasisaugokite.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą