Astrologinė prognozė šeštadieniui, kovo 9-ajai

Dalintis:

AVINAS. Nedaug jėgų, energijos, tad nesiveržkite sunkiai dirbti ir intensyviai bendrauti. Pasisaugokite ir venkite tokio manipuliavimo, apsukrumo, kurį galima pavadinti kitų žmonių maustymu, nedoru žaidimu ir pan.

JAUTIS. Šiandien teks daugiau būti tarp žmonių, lankytis masiniuose renginiuose, sporto varžybose, susitikti su draugais ar pan. Tačiau per ilgas liežuvis gali atnešti pasekmių, išprovokuoti konfliktą, agresiją.

DVYNIAI. Jeigu norisi padirbėti, imkitės buitinių ar kitokių darbų, išnaudokite tą stimulą. Tačiau veikla dėl viešo pasirodymo ar norint išvengti priekaištų tikro pasitenkinimo nesuteiks. Vietoj jo kils nerimas ir emocinė įtampa.

VĖŽYS. Apsispręskite, kas jums iš tikrųjų yra svarbu, be reikalo nesiblaškykite ir nešvaistykite pinigų. Pokalbis su nepažįstamu žmogumi tam tikra prasme gali atverti jums akis, leisti pažvelgti į save iš šalies. Stenkitės, kad norai neviršytų galimybių.

LIŪTAS. Pasižymėsite nemenku išlaidumu arba aktyviai skatinsite šalia esančius išlaidauti jūsų ar bendram labui. Būtų geriau neskubėti atverti piniginę. Stenkitės šeimos biudžetą bei verslą tvarkyti kuo ekonomiškiau ir tvariau.

MERGELĖ. Šiandien daug nuveiksite, jeigu šalia turėsite aktyvią draugiją arba jūsų partneris bus nusiteikęs energingai veikti kartu. Visgi labiau tikėtini skirtingi planai ir požiūriai, kuriuos suderinti nebūtinai pavyks.

SVARSTYKLĖS. Laisvalaikio užmojai, įtemptas fizinis darbas arba sportas gali jums pakenkti, nes neįvertinsite savo jėgų. Galite neįvertinti ir to, kiek jums kainuos azartas, susigundymas rizikinga avantiūra. Saugokite vaikus.

SKORPIONAS. Galite vykti į pramoginį renginį, pobūvį, pasimatymą. Galbūt kažkuo nustebins keistas gerbėjas. Bendrauti gali būti nelengva dėl tendencingo oponavimo. Labai svarbu, kad rastumėte laiko vaikams. Jiems reikia dėmesio, bendro laisvalaikio.

ŠAULYS. Pasimėgaukite namų ramybe, pašeimininkaukite. Tik nemanykite, kad tą patį privalo daryti šalia esantieji. Jeigu nenorite įtampos, leiskite jiems patiems nuspręsti, kuo užsiimti.

OŽIARAGIS. Būsite nusiteikę bendrauti, skaityti, mokytis, naršyti socialiniuose tinkluose. Pasistenkite tinkamai elgtis viešoje erdvėje, kad neįžeistumėte, neapšmeižtumėte pašnekovų. Nepraraskite budrumo kelyje.

VANDENIS. Regis, jus domins nekilnojamojo turto rinka, paslaugų ir prekių internetinė pasiūla. Tikėtini pirkiniai arba derybos, pardavimai. Tik neskubėkite sutikti su tuo, kas kelia įtarimų, atrodo neskaidru ar rizikinga.

ŽUVYS. Gali kilti idėjų, kuriomis dar ne metas dalintis su kitais. Daug ką šiandien derėtų pasilaikyti sau, t. y. neviešinti, neskelbti. Stenkitės atsikratyti žalingų įpročių.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą