Astrologinė prognozė šeštadieniui, sausio 27-ajai

Dalintis:

AVINAS. Kūrybinį kvėpimą turbūt pajus meno žmonės ir intelektualai, o energijos pliūpsnį – sportininkai. Visgi tykos ir pavojai – nuostoliai, traumos. Kad ir ką darysite, nepraraskite atsargumo bei saiko. Saugokite vaikus.

JAUTIS. Namuose gali kilti emocinių ekscesų, ginčų. Užuot maištavę verčiau demonstruokite savo kulinarinius gebėjimus – tai turėtų sumažinti įtampą, įnešti jaukumo. Gerai seksis ir kūrybinė, intelektinė veikla. Deja, kelionėse tykos pavojai.

DVYNIAI. Jeigu ketinate kur nors vykti, darykite tai ryte, nes popiet daugės pavojingų situacijų. Saugokitės praradimų. Kai kuriuos jūsų planus gali sujaukti netikėtas svečias, nelaukta žinia.

VĖŽYS. Pagrįstai kilęs nepasitikėjimas kai kuriais žmonėmis gali apkartinti šią dieną. Pasistenkite nebendrauti su agresyviais, piktais, savanaudiškais veikėjais. Vietoj jų rinkitės šiltesnę bendraminčių draugiją.

LIŪTAS. Būsite emocionalūs, jautriai reaguosite į bet kokią kritiką, priekaištus, praeities išgyvenimus. Daugiau dėmesio skirkite sveikatos, mitybos sričiai, vaikams.

MERGELĖ. Tikėtinas didesnis dvasinis jautrumas. Diena palanki poilsiui vienumoje, apmąstymams, meditacijoms, rašymui, meninei kūrybai. Jeigu numatoma aktyvi veikla, sportas, bus nelengva. Saugokitės traumų, ypač saugokite vaikus.

SVARSTYKLĖS. Nestigs draugų ir pažįstamų dėmesio. Skirkite jiems šiek tiek laiko, tačiau per daug neprisiplanuokite vakarui. Vakare nebesinorės niekur eiti iš namų. Pasisaugokite ugnies, traumų, infekcijų.

SKORPIONAS. Būtų gerai, jei sugebėtumėte atsikratyti minčių apie darbą, politiką, karjerą ir pasimėgautumėte namų komfortu, buvimu su šeima. Jei visgi teks kažkur išlėkti, būkite itin apdairūs kelyje dėl nemažos avarijų grėsmės.

ŠAULYS. Šiandien daug ką gali lemti atsitiktinumai. Galite gauti pasiūlymą, kurio nesitikėjote, leistis į neplanuotą kelionę, vykti į renginį ar kt. Galima techninė problema.

OŽIARAGIS. Regis, jūsų piktas liežuvis ar savanaudiškas elgesys gali atstumti iki šiol jums buvusius draugiškus, dosnius žmones. Tik nuo jūsų poelgių priklauso, ką laimėsite ir ką prarasite. Saugokitės ugnies, traumų.

VANDENIS. Šiandien galite pasijusti išduoti ar išnaudoti. Kita vertus, savo valia galite nuspręsti, kaip reaguoti į nepatikusį elgesį – dramatizuoti, supykti ar atleisti ir rasti pozityvo.

ŽUVYS. Regis, jums teks tam tikra prasme įveikti save, nugalėti žalingus įpročius ar pan. Tai gali būti tarsi pasirinkimas, su kuo jums pakeliui. Geriau būtų rinktis sveikatą ir pozityvius, atsakingus žmones.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą