Astrologinė prognozė šeštadieniui, vasario 24-ajai

Dalintis:

AVINAS. Apdairiai spręskite praktines ir finansines problemas. Būtų geriau neįsitraukti į socialinių tinklų komentavimo skiltis. Domėkitės aktualia informacija, bet neprovokuokite neigiamų reakcijų. Saugokite sveikatą, tinkamai maitinkitės.

JAUTIS. Norėsis papramogauti, susitikti su mylimu žmogumi. Taip pat padidės neištikimybės grėsmė, galimos meilės dramos, abejonės Saugokitės buitinių traumų, avarijų. Labiau rūpinkitės vaikais, saugokite juos.

DVYNIAI. Iš artimų žmonių tikėsitės dėmesio, švelnumo. Yra tikimybė, kad kažko panašaus sulauksite, tačiau tai gali būti tik trumpi blykstelėjimai. Žymiai daugiau liesis priekaištų ir reikalavimų.

VĖŽYS. Kai kuriomis naujienomis, išgyvenimais norėsis pasidalinti su artimu draugu, tačiau jo gali nebūti šalia. Turbūt ieškosite pakaitalo, bet vargu ar rasite tinkamą. Galimi įvairūs trikdžiai, pavojai kelyje.

LIŪTAS. Jausite didelį norą kažką pirkti, rekonstruoti. Verčiau neskubėkite išlaidauti – neapsimokės. Be to, gali kilti pagunda lengvai pralobti arba suvilioti ypatingą asmenį. Vargu ar šiandien tai sugebėsite.

MERGELĖ. Diena bus chaotiška. Kažkas drums ramybę, gadins nervus. Gali suaktyvėti jūsų neigiamos savybės. Tai gali atnešti problemų asmeniniams santykiams. Atsargiai elkitės už vairo ir su technika.

SVARSTYKLĖS. Nerami diena. Jums nestigs aplinkinių dėmesio, tačiau galimi paslėpti motyvai, kurių jūs nesuprasite. Nebūkite patiklūs ir labiau saugokite jums patikėtas paslaptis bei materialines vertybes.

SKORPIONAS. Šiandien bus daug kvietimų, siūlymų, tačiau kaip tik dėl to atrodys keblu pasirinkti draugiją. Kad ir ką nuspręstumėte, vėliau galvosite, kad pasirinkti derėjo kitaip.

ŠAULYS. Šiandien galite įsivelti į rimtas problemas. Tikriausiai nenumatysite savo elgesio ar veiklos pasekmių, arba pasitikėsite ne tuo, kuo iš tikrųjų derėtų. Nepraraskite atsargumo.

OŽIARAGIS. Regis, nenustygsite vietoje. Galbūt išvyksite tolimesniu maršrutu, nei planavote. Galite sudalyvauti pažintiniame renginyje, konferencijoje, ekskursijoje ar pan.

VANDENIS. Gali būti, kad pasiduosite pagundai elgtis neleistinai, pavojingai. Kitų reakcija į tai jus gali nustebinti. Geriau seksis, jeigu sugebate apskaičiuoti ir taupiai, apdairiai elgtis su santaupomis, pinigais.

ŽUVYS. Nelengva diena. Asmeniniai santykiai gali tapti tikru skauduliu, kuris ims ir pratrūks arba kaip tik iškils nebyli akmeninė siena. Kai kurios jūsų iliuzijos turbūt pasirodys visiškai nerealios.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą