fbpx

Astrologinė prognozė (spalio 12–18 dienoms)

Dalintis:

AVINAS

Savaitės pradžioje galite aiškintis svarbius santykius arba tikslintis galimybes, susijusias su įsidarbinimu, dieta, sveikatos ar išvaizdos koregavimu, tarpininkavimu ir kt. Elkitės korektiškai, neprovokuokite pašnekovų priešiškumo, nes agresyvus nusiteikimas ir smulkūs nesklandumai atrodys lyg užkrečiami. Venkite rizikos kelyje. Savaitgalis su prasidėjusia jaunatimi skatins labiau atsigręžti į partnerius, įsiklausyti į jų poreikius ir problemas. Pagal galimybes derėtų padėti arba priimti siūlomą pagalbą.

JAUTIS

Šią savaitę kažkuo nudžiuginsite artimos aplinkos žmones, bendraminčius arba jie – jus. Galite įsigyti vertingą daiktą, gauti viliojamą pasiūlymą. Daug galvosite apie savo ir vaikų ateitį, priartėjusius arba reikalingus pokyčius. Pravartu pasimokyti, peržiūrėti ir sutvarkyti dokumentus. Jei savaitgaliui prisiplanavote darbų, pasitelkite į pagalbą antrąją pusę, partnerį. Kita vertus, nedera kelti ultimatumų, prievarta siekti savo tikslų. Taip tik atstumsite ir susipriešinsite. Suplanuota kelionė, renginys ar pasimatymas gal neįvykti.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje pakaks trumpo pranešimo, kad kažkas iš esmės pasikeistų jūsų gyvenime. Regis, jūsų asmeninės naudos ar žalos prognozė priklauso nuo išorinių veiksnių ir negalite jų ignoruoti. Savaitės pabaigoje prasidėjusi jaunaties fazė turėtų suaktyvinti jūsų kūrybines galias, paskatinti sportuoti, užsiimti su vaikais. Jeigu gerai jausitės, būsite nusiteikę griebtis darbų. O pramogoms, kurių prisiplanavote, jėgų, laiko ar lėšų gali pristigti. Būtų gerai, kad to nepristigtų svarbiems vaikų poreikiams patenkinti.

VĖŽYS

Šią savaitę prieštaringos nuotaikos ir aplinkybės neleis jums atsipalaiduoti. Galite staiga pakeisti savo planus, susijusius su santaupų panaudojimu, nekilnojamuoju turtu. Nederėtų supykti dėl nepatikusio komentaro ar užsispirti įvykus nesusipratimui. Būkite savikritiški, nekurstykite ambicijų. Prasidedanti jaunatis primins šeimos aktualijas, artimi žmonės taps prioritetu. Savaitgalį gali tekti labiau pasirūpinti vaikais. Dėl pastarųjų tikėtini nesutarimai su partneriu. Arba jų kils dėl laisvalaikio pasirinkimų.

LIŪTAS

Šią savaitę galite atsidurti situacijoje, kuri leis jums kažkuo pasižymėti. Galite įvertinti staiga atsivėrusias galimybes ir imtis iniciatyvos, kad pakreiptumėte įvykius savo naudai. Regis, jus domins ir artimųjų problemos, ir politinės ar finansinės naujienos. Savaitės pabaiga jaunaties pradžią pažymės suaktyvėjusia veikla artimoje aplinkoje, namuose, sodyboje ar pan. Gali būti, kad ieškosite informacijos, susijusios su savo ar šeimos nario negalavimu, spręsite gyvenimo sąlygų klausimus ir t.t.

MERGELĖ

Šią savaitę visa, kas aplinkui vyks, atrodys dėsninga. Regis, gebėsite pasidžiaugti svarbaus jums žmogaus sėkme arba jį paguosti, jei to prireiks. Turbūt dėliosite planus, susijusius su santaupų panaudojimu ar investicijomis, ūkiniais reikalais. Jei reikia kažką perdaryti, taisyti, glaistyti broką, dengti nuostolius, tai stenkitės atlikti iki jaunaties. Savaitės pabaigoje rūpės materialiniai, praktiniai reikalai, susiję su būtinais pirkiniais, paslaugomis, gerinančiomis gyvenimo sąlygas. Galbūt bandysite užsidirbti.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę pradėsite aktyviai bendraudami, tačiau netrukus galite pajusti didelį nuovargį, norą nuo visko atsiriboti. Galbūt jus labai išvargino konkurencija, priešiška kritika, šeimos nario bėdos, problemos dėl padarytų klaidų, sugadinto daikto ar pan. Savaitės pabaigoje prasidėjusi jaunatis turėtų grąžinti gyvybines jėgas, tačiau vis dar nelabai suvoksite, ko šeimos nariai ar kiti žmonės iš jūsų nori. Stenkitės pagražinti namų aplinką, skirti laiko aktyviam poilsiui gamtoje, jei leis oro sąlygos. Atsargiai kelyje.

SKORPIONAS

Savaitė vers galvoti apie perspektyvas, tolimus planus, realizuotas ir nerealizuotas ambicijas. Regis, pagaliau susitaikysite su laimėjimais bei pralaimėjimais ir pasidžiaugsite tuo, kas pavyko. Per daug iš kitų nesitikėkite, nes tikėtinos užkulisinės intrigos. Galbūt sužinosite, kad turite slaptų priešų, arba suerzins nepalankūs anoniminiai komentarai. Saugokite sveikatą. Galbūt derėtų atlikti sveikatos tyrimus, keisti gyvenimo būdą. Savaitgalį tikėtini susitikimai, pasimatymai. Jie gali būti intriguojami, mieli.

ŠAULYS

Ši savaitė gana palanki diena mokslui, dvasiniams ieškojimams, kontaktams su išsilavinusiais ir neeiliniais asmenimis. Regis, mąstysite plačiau, todėl bus nesunku savo požiūrį perteikti kitiems. Kita vertus, galimi persistengimai demonstruojant kompetenciją, reiškiant nuomonę. Nepakenktų savikontrolė. Labiau tarkitės su kolektyvu dėl pajamų ar išlaidų, projektų ar renginių. Tinkamai elkitės su technika, ugnimi. Saugokite vaikus. Savaitgalį metas atitrūkti nuo darbų ir pailsėti, pasirūpinti sveikata.

OŽIARAGIS

Šią savaitę tikėtini pokyčiai net keliose srityse arba jausite, kad jie bręsta. Regis, ieškosite realių galimybių susitikti su dominančiu asmeniu, suderinti norus ir planus. Pasitikėjimas savimi lyg skydas saugos jūsų ego nuo negatyvios informacijos, kritikos. Kita vertus, pastabų, nurodymų nepaisymas gali gilinti prarają tarp jūsų ir kai kurių svarbių asmenų, sukelti barnius, intrigas, pakenkti reputacijai. Atsargiai su technika, ugnimi. Savaitgalį gali kilti ūpas dalyvauti renginiuose, susibūrimuose.

VANDENIS

Šią savaitę pasijusite labiau veikiami aplinkybių bei žmonių. Teks sukti galvą, kaip sutaupyti, grąžinti, atsiimti skolas arba iš ko pasiskolinti. Aklai nepasikliaukite verslo partneriais bei pretenduojančiais į juos. Nepervertinkite savo įtakos ir galimybių. Atsargiai kelyje. Regis, labai domėsitės tarptautiniais įvykiais. Galbūt nerimausite dėl toli esančio artimo žmogaus. Savaitgalį padarysite klaidą, jeigu nesuvaldysite emocijų ir leisite joms išsiveržti netinkamoje vietoje.

ŽUVYS

Šią savaitę galimi įdomūs įvykiai, susiję su darbu ar kolektyvu, partneriais. Regis, atsiras paskata pasikeisti išoriškai ar persikvalifikuoti. Jausitės gana tvirtai, jeigu galite pasikliauti patikimu partneriu, artimu žmogumi ir neturite rimtų skolų, nuobaudų. Kitu atveju bus įtampos santykiuose, ypač jei kažkas jums skolingas ir neskuba atsilyginti. Savaitės pabaigoje galite būti progų susipažinti su įžymybėmis, politikais, mokslo ar verslo veikėjais. Galite įsigyti neplanuotą daiktą arba atsikratyti kažkuo, ką dabar turite.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą