fbpx

Astrologinė prognozė (spalio 19–25 dienoms)

Dalintis:

AVINAS

Savaitės pradžioje padaugės reikalų su žiniasklaidos, švietimo darbuotojais arba teisininkais, politikais. Jų padedami, galite išvengti gresiančios žalos, nuostolio. Tikėtina, kad teks prisiimti atsakomybę arba atsiskaityti už atliktus darbus. Derėtų ramiai išsiaiškinti tuos santykius, kurie jus kuo nors įpareigoja. Savaitgalį būsite linkę pasireikšti socialiniuose tinkluose, draugų kompanijoje. Galbūt tam tikra informacija galėsite pasinaudoti siekdami savo tikslų.

JAUTIS

Kitą savaitę numatomos pajamos iš atlikto darbo, nuomos ar draudimo. Regis, pozityviai bus kalbama apie darbinį užsakymą, sutarties tęsimą ar įsidarbinimą. Šildys ir meilės viltys. Galbūt pasiseks įgyvendinti idėją, kuri atneš ne tik naudos, bet ir intelektinį ar kūrybinį pasitenkinimą. Kita vertus, būsite neramūs ir neprognozuojami, jei dalyvaujate kokiame nors konkurse ir iš pusiausvyros veda oponentai, konkurentai. Turbūt pernelyg sureikšminsite viską, ką girdite apie save ar jums svarbius asmenis.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje būsite linkę aiškintis santykius su konkurentais, mylimaisiais. Turėtumėte sėkmingai pasinaudoti savo įtaka bei patrauklumu. Regis, sukelsite nerimo slaptiems priešams. Galbūt kils saviizoliacijos klausimas arba staiga nekaip pasijusite fizine ar psichologine prasme. Galite išradingai panaudoti brokuotus, nusidėvėjusius daiktus ir detales. Savaitės pabaigoje dėmesys bus sutelktas į nuo rutinos nutolusius dalykus arba į politikos, švietimo reikalus, užsienį.

VĖŽYS

Kitą savaitę gana palanku ieškoti naujų dalykinių, verslo galimybių. Daugiau reikšmės teikite įvaizdžiui, išoriniam grožiui, higienai, nes nuo to daug kas priklausys. Regis, bus ir jaudinančių emocijų, flirtų, meilės žodžių. Seksis išreikšti kūrybingumą, susidraugauti su dominančiais žmonėmis, suderinti interesus. Net jums patiems gali pasirodyti keista, kad ėmėte toleruoti žmones, kuriems anksčiau oponuodavote. Savaitgalį teks dalintis rūpesčiais su partneriu, perimti dalį jo naštos ar prašyti, kad jis jums padėtų.

LIŪTAS

Kitą savaitę imkitės darbų, kuriems reikia kūrybingumo, išradingumo arba išskirtinių žinių. Nusiteikite kolektyvinei veiklai, konsultacijoms su specialistais. Galbūt darbe teks ką nors pavaduoti arba konkuruoti dėl norimų pareigų, profesinio statuso, uždarbio. Nesijauskite išnaudojami, jei teks dirbti daugiau už kitus, rūpintis perspektyvomis. Tai išeis jums į naudą. Savaitės pabaigoje gali užvirti konkurencinė kova arba spręsis partnerystės dilema. Rezultatą sunku prognozuoti dėl permainingos situacijos.

MERGELĖ

Šią savaitę stengsitės kuo daugiau nuveikti namų jaukumo ir šeimos labui. Galite susitikti su žmogumi, nusiteikusiu jums pasiūlyti neblogą sandorį arba padovanoti romantikos. Galite gauti pakvietimą į pobūvį, renginį, patirti džiaugsmo iš meno, meilės, bendravimo su vaikais, visuomeninės veiklos. Savaitės pabaigoje turėsite galimybių gerai pasidarbuoti arba kokybiškai pailsėti. Venkite piktnaudžiauti alkoholiu, vaistais. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę teks skirti daugiau laiko reikalams, susijusiems su mokslu, informacija, reklama, komercija. Regis, jums labai rūpės svetimi pinigai ir sandėriai. Verčiau pirma pasirūpinkite savo finansiniais įsipareigojimais. Pravartu prisiminti, kas jums skolingas arba kam skolingi jūs, ir išspręsti šį klausimą. Gali būti, kad slapta puoselėsite meilės jausmus, galbūt susižavėsite žmogumi iš savo aplinkos ar socialinių tinklų. Savaitės pabaigoje norėsis pramogų ir turbūt jų susigalvosite pagal finansines ir kitas galimybes.

SKORPIONAS

Savaitės aktualija – verslo, komforto ir uždarbio klausimai. Galite sudaryti naudingą sandorį, tik svarbu teisingai sutvarkyti formalumus, kad vėliau nekiltų problemų. Įmanomas nepamirštamas meilės nuotykis. Tikėtina, kad turėsite naudos iš komercijos, logistikos, žiniasklaidos, reklamos. Suaktyvės kontaktai su giminaičiais ir pažįstamais. Širdį jaudins meilės viltys ir jų išsipildymai. Savaitgalį tenkinsitės rutina, šeima, tačiau gali parūpti ir šou renginiai, varžybos. Galbūt mėginsite įsitikinti, ar sena meilė nerūdija.

ŠAULYS

Kitą savaitę sveikatos, medicinos klausimai staiga gali tapti prioritetu. Kad ir kas sunegaluotų iš jūsų aplinkos, tai atsilieps ir jums, susidarys padarinių grandinė. Gana palanku tvarkyti nuosavybės reikalus, dokumentus, jei esate tam pasirengę. Galite gauti tai, kas jums pelnytai priklauso. Arba galbūt finansiniai, turtiniai reikalai labiau konkretizuosis, taps aišku, ką gausite ir ką turėsite atiduoti už tai. Savaitgalį gebėsite įkalbėti žmones, kad palaikytų jūsų nuomonę ar sumanymus.

OŽIARAGIS

Kitą savaitę jums labiausiai norėsis atsipalaidavimo, tačiau rūpės ir darbo rūpesčiai, ir globalinės problemos. Tikėtinas senų gerbėjų ir naujų pažįstamų dėmesys, taiklūs komplimentai. Aktualios kalbos suksis apie teisingumą, politiką, studijas, tarptautinį renginį. Regis, aiškiai susivoksite savo jausmuose, noruose, išsikelsite tikslą ir jo sieksite. Sėkmės tikimybė didės juo labiau, kuo labiau skleisite ramų pasitikėjimą savimi. Savaitgalį džiaugsmo teiks komfortas, gražūs daiktai, gardumynai, meilė.

VANDENIS

Kitą savaitę tikėtini intriguojami pasiūlymai, įvairios naujienos. Visgi, jei planavote visą dėmesį skirti darbui ir kolektyvui ar draugams, viskas gali pakrypti netikėta linkme. Galbūt teks susikoncentruoti į įvykius šeimoje, namuose arba izoliuotis ir dirbti vienumoje. Beje, nekokia savijauta, išsiblaškymas, patiklumas ar svaigalai gali įvelti jus į problemas. Neskubėkite patikėti nepatikrinta informacija. Savaitgalį nesielkite impulsyviai, neprovokuokite negatyvių reakcijų. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

ŽUVYS

Kitą savaitę turbūt negalėsite atsikratyti įkyrių minčių apie darbą, dalykines ambicijas bei problemas. Visgi turėtumėte pastebėti, kad aplinkiniai elgiasi geranoriškiau, daugiau šmaikštauja, flirtuoja. Nusimato rimti pokalbiai su politikais, pareigūnais. Pozityvūs rezultatai kaip ranka nuims nuovargį ir stresus. Sugebėsite gerai organizuoti reikalus, telkti kolektyvą, sumaniai bendrauti ir derėtis. Deja, savaitgalį jausitės labai pavargę, o gal net sunegaluosite. Maloniausia bus mėgautis nieko neveikimu, privačia erdve.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą