Astrologinė prognozė spalio 23–29 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Savaitės pradžioje netikėtas susitikimas ar įvykis gali priversti keisti planus. Kažkas reikalaus jūsų dėmesio ir dalyvavimo aktualijose. Gausūs kontaktai vis labiau vargins, todėl per daug neįsipareigokite. Savaitės viduryje sėkmę žada meninė kūryba. Kitose srityse kuo realiau įvertinkite savo galimybes, nes nederėtų užsikrauti naštos ne pagal pečius. Galite nekaip jaustis ar stokoti energijos. Savaitės pabaigoje atsiras daugiau ūpo judėti, veikti. Yra rizika, kad jums nesumokės už paslaugą, nedorai pasinaudos.

JAUTIS

Savaitės pradžioje gali strigti numatyti darbai. Susirūpinimą kels ir nesutarimai su aplinkiniais. Regis, sunku bus sutikti su kitokia nuomone. Visgi gali pavykti susitarti dėl jums aktualių dalykų, rasti gerų tarpininkų, bendraminčių. Saugokitės elektros iškrovos, avarijų. Nuo ketvirtadienio nebesinorės viešumo, nervins apkalbos, kišimasis į privačius reikalus. Būkite atsakingi ką nors pasirašydami, žadėdami. Oponentų verčiau neerzinkite, į ginčus nesivelkite. Pravartu užsiimti menine kūryba, pasirūpinti kūno ir sielos sveikata.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje iš neoficialių šaltinių gauta informacija vers koreguoti planus, atidėti arba skubinti suplanuotą reikalą, susitikimą, išvykimą. Galimi netikėti trikdžiai kelionėje, užsienyje. Nuo savaitės vidurio imsitės rimtų darbų. Šiek tiek gali trukdyti tikslios informacijos stoka, kitų žmonių lėtumas, atsainus požiūris. Gali kilti išbandymų sveikatai ar santykiams. Savaitės pabaigoje tikėtinos pažintys, susitikimai su bendraminčiais. Pasisaugokite provokacijų ir vagysčių. Atsargiai su pavojingais daiktas.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje tikėtini finansiniai rūpesčiai. Verčiau nesižavėkite abejotinais pasipelnymo pasiūlymais. Pasisaugokite avarinių situacijų. Savaitės viduryje seksis praktiškai pritaikyti žinias, įgūdžius. Darysite patikimo žmogaus ar specialisto įspūdį. Galite gauti aktualių naujienų iš užsienio. Tikėtinas flirtas su įdomiu asmeniu. Deja, savaitgalį nebesinorės vykdyti to, ką prižadėjote ar susiplanavote, ypač jei tai susiję su rizika jums ir kitiems. Pasitelkite kantrybę, empatiją – to ypač prireiks jūsų vaikams.

LIŪTAS

Kitą savaitę dažnai būsite linkę elgtis spontaniškai, neįprastai, nors tam prieštarautų įprastos taisyklės ar jūsų brandumas. Aktualus bus partnerystės arba investicijų klausimas. Galbūt ieškosite sąjungininkų, rėmėjų, aiškinsitės santykius. Pravartu spręsti skolų, mokesčių, alimentų problemas. Su kreditoriais gali pavykti susiderėti dėl paskolos termino pratęsimo, sutarties sąlygų keitimo. Savaitės pabaiga skatins bėgti nuo rutinos, veržtis į pavojus arba nerti į kultūrinį gyvenimą. Saugokitės traumų, ugnies.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje dėmesio reikalaus darbai, studijos, tačiau jėgų ir kantrybės jums gali pristigti. Galbūt kiek stabdys laiku negaunama reikalinga informacija. Nerimą kels ir įvykiai pasaulyje. Savaitės viduryje gali pasisekti ieškantiems darbo, verslo partnerių ar patyrusių tarpininkų. Galite palenkti savo pusėn konkurentus, įveikti varžovus. O galbūt pavyks geriau pažinti dominančius asmenis. Gali keistis planai, susiję su investicijomis ar nuosavybe. Savaitgalis nepalankus kelionėms. Nesivelkite į ginčus.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje aplinkinius gali varginti jūsų kalbos, kandi kritika, nesubtilus flirtas. Nepakenktų daugiau takto ir paprastumo. Saugokite nuo pavojų vaikus. Nuo savaitės vidurio tikėtina sėkmė, susijusi su kūrybiniais projektais, konkursais. Galimas konkretus pasiūlymas. Regis, tapsite reiklesni tvarkai, švarai, grožiui. Tikėtinas susirūpinimas dėl sveikatos, naminio augintinio. Savaitgalį patirsite prieštaringiausių jausmų peripetijas. Toleranciją, meilę keis pavydas, godumas. Saugokitės traumų, žalos.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje nepatartini diskusiniai pokalbiai, nes jie gali pakrypti ne taip, kaip tikitės. Jeigu nenorite pakliūti į bėdą, viską darykite nuosekliai, apgalvotai. Tik rimtos pastangos leis įvesti tvarką ar pajudinti įstrigusį procesą. Savaitės vidurys palankus kūrybiniams užsiėmimams, pasimatymams, šou renginiui. Pasireikš šioks toks avantiūrizmas, noras eksperimentuoti. Neįprasta organizmo reakcija gali priversti jus pagalvoti apie sveikatą, kitokį gyvenimo būdą. Savaitgalį itin saugokitės traumų, ugnies.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje darbe venkite aplaidumo, tinkamai elkitės su gyvūnais, įranga, elektra, o vairuodami būkite itin atidūs. Staiga gali kilti sveikatos problema. Pravartu kartu su artimaisiais aptarti svarbius šeimai planus, įvertinti bendrą biudžetą. Savaitės viduryje sėkmingai tvarkysite nuosavybės reikalus, dokumentus. Tiktų pirkti, remontuoti techniką. Deja, skubėdami, rizikuodami galite kažką sugriauti. Venkite abejotinų pagundų. Savaitgalį atjautos, susižavėjimo jausmus keis nusivylimai. Saugokite sveikatą.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje teks pasinervinti dėl finansinių reikalų, mokesčių ar dokumentų. Įveikite pagundą pirkti nereikalingus daiktus. Saugokite vaikus. Regis, gebėsite taikliai atsirinkti informaciją – kas yra tiesa ir svarbu, o kas – abejotina. Tai, ką perteiksite kitiems, bus pagrįsta rimtais argumentais. Galite gauti naudos iš komercinių operacijų ar sudarytų sandorių. Gyvensite ramiau, jei gebėsite neįsivelti į kitų žmonių konkurencines kovas, svetimų santykių peripetijas. Prioritetą teikite asmeniniam gyvenimui, šeimai, buičiai.

VANDENIS

Savaitės pradžioje iš kitų galite sulaukti to, ko mažiausiai tikėjotės. Pokalbiams stigs abipusės pagarbos ir konkretumo, o jūsų nepasitenkinimas prasiverš nekorektiškai. Atsargiai kelyje ir su elektra. Savaitės viduryje jau gebėsite pasirodyti protingi, patikimi, geranoriški. Regis, pasimėgausite tuo, kas jums malonu. Gali padvelkti papildomomis pajamomis. Arba kaip tik išleisite pinigų daiktams, kurie lengvina darbą, gerina įvaizdį. Savaitgalis ramybės nežada. Atsargiai su ugnimi, pavojingais objektais.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje geriausia taktika būtų daugiau klausytis, stebėti ir mažiau kalbėti. Svarbu, kad jūsų argumentai būtų apgalvoti, rimti ir nenuginčijami. Atsargiai kelyje. Nuo savaitės vidurio seksis gerai, jei jūsų veikla susijusi su mokslu, menais – galimas įvertinimas. Apskritai dėmesio centre turėtų būti asmeninė ir šeimos gerovė, išorinis ir dvasinis komfortas. Pastarojo stokosite, jeigu esate įsijautę į geopolitines peripetijas, esate toli nuo namų arba turite išvykti. Savaitgalis nepalankus kelionėms, logistikai.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą