fbpx

Astrologinė prognozė spalio 26 – lapkričio 1 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Savaitės pradžioje bus nelengva pradėti darbus dėl mieguistumo, sunegalavimo ar laikino energijos stygiaus. Regis, domins užkulisinės intrigos, įvairūs gandai, paslaptys, konkurentų kėslai. Nuo savaitės vidurio kartu su augančiu aktyvumu didės ir impulsyvumas, agresyvumas. Savaitgalį noriai skaičiuosite savus ir svetimus pinigus, naudą, turtą. Kai ką vertinsite optimistiškai ir pozityviai, o kai kas atrodys atitekę kitiems žmonėms visiškai nepelnytai arba tiesiog ieškosite preteksto nesidalyti, nepadėti.

JAUTIS

Kitą savaitę jausis didesnis kolektyvo palaikymas, bendras pagyvėjimas. Mėgausitės savo populiarumu, patinkančia veikla. Jeigu per daug nesitikite iš visuomenės, vaikų, draugų, mylimųjų, priimate juos tokius, kokie jie yra, rasite kuo pasidžiaugti. Visgi galite išgirsti apkalbų savo atžvilgiu ir jos skatins gynybinę reakciją. Bendraujant reikėtų labiau pasverti savo žodžius, nes kai kurie jų gali grįžti bumerangu. Savaitgalį nelengva bus išlikti korektiškiems. Galite įsivelti į nepadorius žaidimus, aferas.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje labai domins politikos naujienos. Regis, atsiras daugiau ūpo dirbti ir galite nemažai nuveikti bei pasijusti svarbia kolektyvo dalimi. Laisvalaikį taip pat užpildys draugų šurmulys arba socialiniai tinklai. Trokšite meilės, populiarumo, atrakcijų. Visgi rizikinga nerti į abejotiną situaciją stačia galva, kenkti reputacijai. Regis, turite slaptų priešų net tarp nepažįstamų žmonių. Savaitės pabaigoje patartina ramybė, jaukus intymumas. Jei aktualu, laikykitės saviizoliacijos. Didelė užsikrėtimo grėsmė.

VĖŽYS

Kitą savaitę būsite filosofiškai nusiteikę ir linkę viską vertinti gana objektyviai. Susimąstysite apie veiklos perspektyvas. Galbūt tam paskatins gautas pasiūlymas arba pažįstamo asmens pasiekimai. Svetimi pavyzdžiai gali būti vertingi, bet visgi orientuokitės į savojo kelio paieškas. Svarbu nepasiduoti įžūlioms provokacijoms, bandos jausmui. Savaitgalį su draugais ir artimaisiais stengsitės rasti bendrą kalbą ir bendrų užsiėmimų. Galbūt kažkam ištiesite pagalbos ranką. Saugokite vaikus.

LIŪTAS

Kitą savaitę būsite labai užsiėmę būtinų permainų, pinigų, skolų, nuosavybės ir aplinkos klausimų sprendimu. Gana sėkmingas metas dalykinei, mokslinei veiklai. Jeigu esate įsitraukę į neįprastą projektą, semiatės naujų žinių ar demonstruojate kompetenciją, mezgate pažintis, patirsite įspūdžių, pasižymėsite viešai. Visgi egzaminas, vieša kalba ar kitoks pasirodymas viešumoje kainuos jums nervų. Saugokitės ugnies, avarijų. Savaitės pabaigoje teks atlikti nelabai malonią pareigą, spręsti netikėtą problemą.

MERGELĖ

Kitą savaitę drauge su kitais galite nemažai nuveikti, aptarti svarbius reikalus, pasidalyti idėjomis. Plėsis bendraminčių ratas. Visgi jausite konkurencinę kovą arba jus gali trikdyti antrosios pusės būsena, elgesys. Aktualūs bus mokesčių, draudimo, investicijų, alimentų klausimai. Kai ką pavyks išspręsti. Visgi nesitikėkite ką nors gauti už dyką. Saugokitės ugnies, agresijos, avarijų. Savaitės pabaigoje nekasdieniškai leisite laiką, tačiau kur nors toliau vykstant pavojai tykos kelyje ir kitur. Verčiau likite namuose.

SVARSTYKLĖS

Kitą savaitę būsite darbštūs, disciplinuoti ir tvarkingi. Aktyviai suksitės, jeigu ieškote galimybių bendradarbiauti, advokatauti, tarpininkauti, sužavėti patinkantį asmenį. Suinteresuotus asmenis gali trikdyti jūsų bendravimo stilius. Norint kai ką taikiai išsiaiškinti ir objektyviai suvokti, jums patiems gali prireikti tarpininkų pagalbos, specialistų patarimų. Rizikinga manyti, kad tikslas visada pateisina priemones. Savaitgalį vis galvosite apie žmones, kurių šalia nebėra. Būkite atidesni, dosnesni šalia esantiems.

SKORPIONAS

Savaitė prasidės su polėkiu. Galima tikėtis komplimentų, malonių pažadų, seksis kūrybinė, pedagoginė veikla. Regis, viskas vyks tiksliai pagal planą, ypač jei siekiate atsistatyti į buvusią darbovietę arba ketinate grįžti prie nebaigto projekto ir jį tobulinti. Galbūt imsitės reformų, ieškosite darbo ar dalykinių partnerių, pirksite įrangą, techniką, ją taisysite arba tuo domėsitės. Saugokitės traumų, infekcijų, neprovokuokite konfliktų, agresijos. Savaitgalį ypač siekite gerų santykių, nes bus lengva griauti, sunku atstatyti.

ŠAULYS

Kitą savaitę jūsų mintys suksis apie šeimą, artimus žmones, namų reikalus. Kad ir kuo užsiimate, prioritetą būsite linkę skirti asmeninio gyvenimo aktualijoms. Regis, bus ne tik rūpesčių, bet ir galimybių pasireikšti sporto, kūrybos srityje, nudžiuginti kolektyvą, mylimą žmogų, vaikus šmaikščiomis replikomis. Saugokitės traumų, ugnies, labiau prižiūrėkite vaikus. Savaitgalis nepalankus sveikatai, todėl reikėtų labiau save tausoti. Pasistenkite rasti pusiausvyrą tarp atsipalaidavimo ir to, ką reikia atlikti.

OŽIARAGIS

Šią savaitę neieškosite žodžio kišenėje, o tai reiškia, kad lengvai megsite pokalbius, rinksite ir skleisite informaciją, tvarkysite reikalus telefonu bei internetu. Kalba gali suktis apie nebaigtą reikalą, užsakymą, atsiskaitymą, dokumentus, nekilnojamąjį turtą, remontą, negrąžintus pinigus. Tikėtina, kad jums pavyks įgyvendinti tai, ką numatėte. Savaitgalis turbūt leis pasidžiaugti meile, vaikais, jiems skirti daug dėmesio, pasportuoti. Visgi naujas romanas bus linkęs trūkinėti, o vaikai krės eibes.

VANDENIS

Kitą savaitę galite susitikti su reikalingais žmonėmis dėl dominančių prekių, paslaugų ar tarpininkavimo. Gali būti, kad teiksite ar imsite interviu, publikuosite straipsnį, daug komentuosite, ką nors reklamuosite. Turbūt pavyks sudaryti aktualias sutartis, bet teks koreguoti planus. Nepameskite raktų, piniginės, saugokitės vagių, sukčių. Savaitgalį teks paisyti tradicijų ir rūpintis praktiniais dalykais, šeima, sveikata. Kantrybės pareikalaus bendravimas su artimu žmogumi, nes kirsis nuomonės ir nuotaikos.

ŽUVYS

Kitą savaitę būsite emocionalūs ir jautrūs, pasižymėsite gera intuicija. Kiti jus arba jūs kitus galbūt mėginsite vedžioti už nosies, klaidinti. Nemanykite, kad ką nors apgavę galėsite džiūgauti. Tas džiaugsmas gali apkarsti. Vienaip ar kitaip spręsis nuosavybės, pinigų, skolų klausimai. Gali tekti atlyginti nuostolį, kurį kažkas patyrė dėl jūsų veikimo arba aplaidaus neveikimo. Arba patys stengsitės gauti materialinę kompensaciją, atsiimti tai, kas priklauso jums. Saugokitės avarijų, traumų, žalos.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą