Astrologinė prognozė spalio 30 – lapkričio 5 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Savaitės pradžioje galite rasti originalų būdą sutaupyti arba praturtėti. Regis, aktyviai naršysite internete. Gali pavykti susitarti dėl kažkokio darbo, užsakymo, aktualios informacijos. Savaitės viduryje ne viskas seksis sklandžiai, bet susidorosite. Liūdniausia bus dėl tiesiogine ar perkeltine prasme prarastų artimų žmonių. Kompensacijai turbūt visais būdais sieksite išorinio komforto. Savaitės pabaigoje venkite lengvabūdiškų aferų, nuotykių. Tokios pagundos gali sukelti problemų ir nuostolių. Įveikite norą svaigintis.

JAUTIS

Savaitės pradžioje į jūsų iniciatyvas verslo, projektų ar meilės srityje tikriausiai bus atsakyta. Atrodysite žaismingi ir išradingi. Galite sulaukti ypatingų dėmesio ženklų iš jums neabejingo asmens. Tikriausiai mėginsite įtvirtinti kai kurias pažintis, atsivėrusias galimybes. Kils optimistinių planų. Visgi nusivilsite, jeigu per daug tikitės iš kitų. Ultimatumai, kaprizai gali pabloginti santykius ar juos supainioti, sukelti nuostolių. Saugokitės traumų, ugnies, prižiūrėkite vaikus.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje galite išgirsti intriguojančių naujienų. Taip pat gali išryškėti klastos, intrigos. Kiek per lėtai judės darbai, todėl ieškosite, kam dėl to priekaištauti. Kita vertus, jums gali pavykti rasti įdomių dalykų namuose arba savo vidiniame pasaulyje. Galbūt gims originali idėja, kils kūrybinis įkvėpimas. Savaitės pabaigoje daug lems mokėjimas naudotis informacija, gebėjimas atskirti grūdus nuo pelų. Jeigu visgi apsigausite, suklaidinsite ir kitus. Būkite atidūs, atsargiai kelyje, venkite svaigalų.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje mąstysite apie geopolitines ir kitokias permainas, keliones, studijas. Nevengsite filosofuoti įvairiomis temomis ir atidžiai stebėsite, kuo žmonės dalijasi socialiniuose tinkluose. Tikėtinas romantiškas pasimatymas, virtualus flirtas arba meninis įkvėpimas, pripažinimas. Savaitės viduryje itin saugokitės infekcijų, kišenvagių. Nuo ketvirtadienio turiningai leisite laiką. Nauja informacija, sumanymai atneš ir naudos, ir nerimo. Regis, labai rūpės vaikų poreikiai. Venkite svaigalų, atsargiai kelyje.

LIŪTAS

Kitą savaitę netrūks dėmesio, tačiau jis bus tarsi įpareigojantis. Galbūt jums siūlys prisiimti lyderystę, pasireikšti viešai. Bus sunku atsisakyti, nors šiuo metu jums labiau rūpi kiti dalykai. Gali tekti prisiimti atsakomybę už dalykus, kurie nuo jūsų nepriklauso. Savaitės viduryje stigs racionalios logikos, tačiau pasitarnauti gali intuicija. Nepatartina kur nors toli vykti ar įtemptai darbuotis, atvirauti. Tiktų pareflektuoti, pamedituoti. Savaitės pabaigoje rizikinga pirkti ar parduoti internetu. Saugokitės sukčių.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje neatsisakykite siūlomo renginio, pasimatymo ar projekto. Labiau pasikliaukite gyvenimo teikiamomis galimybėmis ir nepasiduokite stagnacijai. Iš jums neabejingo žmogaus galite sulaukti staigmenos. Nuo savaitės vidurio turėtumėte kiek susimažinti ambicijas. Pasistenkite geriau suprasti kitus, tačiau nepasiduokite suktoms manipuliacijoms. Būtina gerai pagalvoti prieš pažadant, įsipareigojant. Savaitgalis žada nekokių netikėtumų. Verčiau niekur toli nevykite ir venkite svaigalų.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje būsite linkę neskaičiuoti pinigų ir spontaniškai pirkti, investuoti, skolintis. Galbūt ruošitės studijų atsiskaitymams arba kelionei. Nuo savaitės vidurio būkite itin pakantūs kitų nuomonei, tikėjimui. Neverta tikėtis, kad pavyks ką nors kitą perauklėti. Jeigu būsite toli nuo namų, daug pamatysite ir patirsite. Visgi tam tikra prasme sparnus gali kiek pakirpti per plona piniginė. Savaitgalį venkite abejotinos veiklos, netikrų draugų. Saugokite piniginę, turtą, o ypač – vaikus.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje mėginkite gerinti santykius, ieškoti kompromiso. Dominančiam žmogui nepagailėkite dovanėlės, malonios staigmenos. To gali pakakti, norint įžiebti romantiškus jausmus. Lavinkite vaikų kūrybiškumą. Savaitės viduryje kilusios pagundos į gera nenuves. Susilaikykite nuo finansinių aferų, seksualinio ar kitokio priekabiavimo. Geriau nei namuose jausitės kelionėje, tarp nepažįstamų žmonių. Lengva susižavėti tuo, kas sukels grėsmę santykiams. Saugokitės provokacijų, keršto, traumų, ugnies.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje būsite nusiteikę kalbėti apie dalykines problemas, ūkinius reikalus, sveikatą, higieną. Regis, susidomėsite originalia veikla ar daiktu. Galite būti pakviesti į darbo interviu arba susitikti su asmeniu, iš kurio tikitės tarpininkavimo. Savaitės viduryje liūdins nesusipratimai, nusivylimai santykių srityje. Įžeista savimeilė neleis ieškoti kompromiso ar siekti intymumo. Savaitgalį nerimas niekur nedings, ypač jei jį kurstys klaidinanti informacija ar sudirgusi jūsų fantazija. Itin saugokite sveikatą.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje būsite nusiteikę meilei, pramogoms, sportui ir užsiėmimams su vaikais. Gali kilti puiki kūrybinė idėja. Galite sulaukti informacijos, kurios prireiks realizuojant praktinius, dalykinius sumanymus. Savaitės viduryje griebsitės įvairių pareigų, tačiau sveikata ne geležinė. Santykiuose gali kilti nesusipratimų dėl nutylėjimų, manipuliavimų. Bus žymiai geriau, jeigu nepristigs tolerancijos. Savaitgalį tiktų rimtai apsikuopti. Venkite rizikos kelyje. Labiau stebėkite vaikus, kad neprikrėstų eibių.

VANDENIS

Savaitės pradžioje jums nelabai seksis prisiderinti prie bendrųjų reikalavimų. Demonstruosite pasirinkimo laisvę ir originalumą. Galite įsigyti modernų daiktą, sudaryti nuomos sutartį, užsisakyti grožio prekę. Norėsis linksmintis, nepaisant aplinkinių liūdesio. Verčiau nepulkite į azartinius žaidimus ar kitus užsiėmimus, susijusius su priklausomybėmis ir pavojais. Tai gali atnešti nekokių staigmenų. Labiau pasaugokite ir savo artimuosius. Savaitgalį nedžiugins sveikata ir santykiai šeimoje.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje aktualūs susitarimai bus pasiekti nesunkiai, ypač jei nesigilinsite į detales. Su mylimu žmogumi pravartu ramiai aptarti santykių perspektyvas, šeiminius planus, planuojamus pirkinius ar išvykas. Nuo savaitės vidurio labiau slėgs šeimos problemos. Pasistenkite tinkamai reaguoti į iššūkius. Gali būti, kad teks svečiuotis ar priimti svečius, reaguoti į romantiškus jausmus. Netikri pažadai, svaigalai, manipuliacijos nepadės tapti laimingesniems. Elkitės atsakingai. Atsargiai kelyje.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą