Astrologinė prognozė spalio 31 – lapkričio 6 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Savaitės pradžioje jūsų planus gali sujaukti kitų žmonių problemos. Derėtų grąžinti skolas, ypač jei apie jas neseniai priminė. Nuo nuobodulio ir liūdesio per laisvas dienas jus gelbės aktyvus, sportiškas laisvalaikis, fizinė veikla, bendravimas su draugais bei socialiniuose tinkluose. Visgi neišvengsite ir nostalgiškų prisiminimų, nerimo dėl sveikatos. Svarbu nepiktnaudžiauti svaigalais, vaistais. Savaitės pabaigoje venkite plepėti apie savo sumanymus, pajamas, nuosavybę, nes tuo gali kažkas nedorai pasinaudoti.

JAUTIS

Šios savaitės pradžioje galite kažkur toliau išvykti. Seksis, jei reikia mokytis ar tvarkyti informaciją. Laisvomis dienomis būsite dirglesni. Manysite, kad kažkas nepateisino pasitikėjimo, pridarė žalos. Nebūkite pernelyg reiklūs, venkite politikuoti. Po Vėlinių tinkamai atliksite suplanuotus darbus. Regis, veršitės dalyvauti konkursuose, sporto renginiuose. Savaitės pabaigoje tikėtina įtampa dėl pašlijusių santykių, keistų ultimatumų. Dažniau pabūkite vienumoje arba patylėkite, nes liežuvis gali daug ką sugriauti.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje dalis reikalų, kuriais užsiimsite, pareikalaus didelės psichologinės įtampos. Mintimis, o gal ir realiai veršitės kuo toliau nuo rutinos. Galima pažintinė kelionė, išvyka aplankyti artimųjų kapų, paviešėti pas gimines ar pan. Gali tekti pasimokyti, parašyti rašto darbą, pasirūpinti transportu, tam tikra informacija, virtualia prekyba ar pan. Nepraraskite budrumo kelyje. Po Vėlinių gali iškilti pasirinkimo klausimas profesinėje, politikos srityje ar kt. Savaitės pabaiga žada renginių ir pažinčių.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje aiškiai pajusite, kas yra jūsų pusėje, o su kuo derėtų bendrauti atsargiai. Konkurencija, permainos baugins, tačiau tai nesustabdys, jei turite tikslą. Šiuo metu padaugės minčių apie laikinumą, mirtį, netektis, pokyčius, filosofines tiesas, ezoterines teorijas. Gali kilti ūpas keisti aplinką, iš pagrindų tvarkytis, daug ką išmesti. Po Vėlinių gali tekti demonstruoti kompetenciją, imtis didesnės atsakomybės, vykti į konferenciją ar kitą aktualų renginį. Regis, sukaupsite vertingų patirčių.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje raskite laiko sveikatai ir grožiui naudingoms procedūroms. Labai svarbu nesipykti su tais, kurie jums svarbūs, kad ir kaip erzintų jų argumentai. Nieko gero, jei dėl menko dirgiklio kils neadekvačių reakcijų. Verčiau ne tiek gilinkitės į kitų trūkumus, kiek pasirūpinkite savo psichologiniais kompleksais, netikusiais įpročiais. Po Vėlinių galite sudaryti finansinę, notarinę, draudimo sutartį, testamentą arba tuo domėtis. Savaitės pabaiga gali gundyti abejotinais nuotykiais arba pirkiniais ne pagal kišenę.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje gali sustiprėti tėvystės įgūdžių bei atsakomybės, vaikų ugdymo ar priežiūros, gydymo aktualijos. Jei tai nėra aktualu, jus domins kapų priežiūra arba tvarka namuose, augintinių būklė ir higiena, asmeninis įvaizdis, sveikata. Kelyje ir kitur būkite atsargūs. Po Vėlinių greičiausiai dalyvausite darbo susirinkime, konkurse, rungtynėse ar kt. Tuo metu jums reikės draugijos, tačiau būsite gana nepakantūs kitokiai nuomonei. Atsargiai elkitės su ugnimi, dujomis, technika. Galimos nenumatytos išlaidos.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje pasitenkinimo teiks įprastinė veikla, rūpinimasis šeima, vaikais, augintiniais. Nors viskas atrodys sėkmingai suplanuota, kai kurie įvykiai gali baigtis ne taip, kaip tikitės. Būkite pakantesni vaikams ir mylimam žmogui. Po Vėlinių iškart įsitrauksite į darbus, studijas. Atsargiai kelyje. Skirkite dėmesio įvaizdžiui, sveikatai. Savaitės pabaigoje itin trokšite komforto, mylimo žmogaus artumo, supratimo. Visgi gali nepavykti maloniai pabendrauti su tais, kurie prisimena nuoskaudas ar negrąžintas skolas.

SKORPIONAS

Savaitė prasidės sėkmingai, nors ir bus nelengva derėtis, tarpininkauti. Laisvas dienas skirkite šeimai, giminėms, prisiminimams. Geriausiai pailsėsite tuo atveju, jei aplink jus nieko neįprasto nevyks. Po Vėlinių gali padaugėti pramogų, įkvėpimo darbuotis kūrybinėje srityje bei su vaikais, sportuoti. Regis, nevengsite rizikos ir būsite dosnūs. Deja, savaitės pabaigoje meilė, partnerystė gali pasirodyti skausminga. Reikėtų būti atsargiems, jei nenorite nepataisomo pokyčio. Pasisaugokite elektros iškrovos.

ŠAULYS

Šią savaitę teks pagalvoti apie materialinius, piniginius reikalus, reklamą, ypač jei jums aktualu ieškotis norimų prekių, pajamų šaltinių, galimų verslo dalininkų, rėmėjų arba ruoštis studijų atsiskaitymams. Verčiau venkite ginčų su giminaičiais, kaimynais, antraip pakliūsite į keblią situaciją. Būkite atsargūs kelyje. Nuo savaitės vidurio labiau parūps buitis, šeima, stabilumo išsaugojimas. Regis, šiuo metu savaime įvyks tai, kas turi įvykti, bet tai vis tiek atrodys netikėta. Būkite pakantesni vaikams ir mylimam žmogui.

OŽIARAGIS

Savaitę pradėsite kupini gerų ketinimų ir teisingų nuostatų, tačiau kitiems nebūtinai patiks jūsų valdingas balso tonas. Artimoje aplinkoje gali būti daug kalbama apie šeimos, vaikų, nuosavybės reikalus, kapų tvarkymą. Jei tinkamai elgsitės, sulauksite artimųjų pagalbos. Nuo savaitės vidurio gali kilti impulsas užsiimti tuo, kuo iš tikrųjų domitės. Regis, sėkmė labiausiai priklausys nuo jūsų gebėjimo lanksčiai bendrauti. Apgalvokite viską, ką norite pasakyti. Laikykitės profesinės etikos ir tinkamai elkitės su technika.

VANDENIS

Šią savaitę pradėsite nusiteikę gana tingiai. Labiau kibs infekcijos. Regis, bus nelengva įtikti kitiems bei prisiversti daryti tai, ko nenorite. Be to, nelabai pasiteisins jūsų keistas originalumas ir bandymai surizikuoti. Susikaupęs nepasitenkinimas gali prasiveržti ne vietoje ir ne laiku. Po Vėlinių aktualūs bus turtiniai, piniginiai reikalai, verslo, darbo, paslaugų kontraktai. Galbūt darysite pajamų ar išlaidų apskaitą, sąmatą. Savaitės pabaigoje nesiveržkite į nebūtinus išbandymus, nuotykius, išlaidavimus.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje galite suspėti pasireikšti organizacinėje, mokymų veikloje. Tačiau netrukus pajusite didelį poilsio ir asmeninės erdvės poreikį, liūdnų prisiminimų antplūdį. Giliau suvoksite gyvenimo prasmę, slaptas tiesas. Išvykas ar kitus planus gali sujaukti nekokia savijauta. Po Vėlinių atsiras reikalų, kuriuos sėkmingai tvarkysite. Nestokosite iškalbos, kūrybingumo, komercinio apsukrumo, noro flirtuoti. Visgi pasistenkite neįkyrėti asmeniui, kuriam jūsų draugija ne itin reikalinga. Saugokitės ugnies, sukčių, traumų.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą