Astrologinė prognozė trečiadieniui, kovo 13-ajai

Dalintis:

AVINAS. Gali būti, kad gausite žinią apie reikalus, susijusius su artimais žmonėmis, turtiniais santykiais. Tikriausiai būsite nusiteikę peržiūrėti šeimos biudžetą, visų jos narių poreikius, apgalvoti reikalingus pirkinius ar sandorius.

JAUTIS. Būsite nusiteikę demonstruoti savo privalumus, organizuoti pristatymus, susirinkimus, visuomeninius renginius bei juose dalyvauti. Regis, daugės dėmesio iš priešingos lyties atstovų.

DVYNIAI. Geriausiai jausitės, jeigu šiandien galėsite užsiimti ramia veikla, išvengti skubos, šurmulio. Neblogai seksis meninė, medicininė, farmacinė, psichologinė veikla.

VĖŽYS. Tikriausiai jums pavyks gerinti reputaciją ir didinti įtaką kolektyve, kad ir kaip to nenorėtų jūsų priešininkai. Galimas draugiškas pokalbis, diskusija, susirinkimas.

LIŪTAS. Regis, sugebėsite priešintis išbandymams bei iššūkiams, tvarkyti sudėtingus reikalus. Nepaisant to, vis primenama atsakomybė gali kelti vidinį nerimą bei psichologinę įtampą.

MERGELĖ. Neblogas metas pakeisti aplinką arba pamąstyti apie tai, kas yra toli nuo rutinos. Tikėtini kontaktai su užsieniečiais ar jums nepažįstamais išsilavinusiais asmenimis. Daug galite sužinoti per tarpininkus ir tuo pasinaudoti.

SVARSTYKLĖS. Viskas seksis gerai, jeigu siekdami profesinės ar finansinės sėkmės, nekelsite pernelyg aukštų reikalavimų nei sau, nei kitiems. Tik saugokitės įtartinų asmenų, tariamai galinčių pasiūlyti pelningą bendradarbiavimą.

SKORPIONAS. Regis, apie nieką negalėsite galvoti, išskyrus asmeninius santykius. Ši diena palanki bendrauti su oponentais, ieškoti kompromisų, gludinti aštrius nesutarimų niuansus. Tai gali puikiai pavykti.

ŠAULYS. Būsite linkę kurti planus, susijusius su darbo ar aplinkos pakeitimu, grožio ar sveikatos procedūromis, dieta, sveikesne mityba, šeimos pagausėjimu ar pan. Namuose galite imtis ką nors taisyti, remontuoti.

OŽIARAGIS. Galite įsijungti į aktyvią veiklą, reklamuotis, užsiimti komercija, ieškoti rėmėjų, rengti ar pateikti savo projektus, mėginti laimę scenoje. Kažkoks sumanymas vėliau gali įdomiai realizuotis.

VANDENIS. Palanki diena tvarkyti buitinius reikalus, padėti artimiesiems. Pravartu nuoširdžiai pasikalbėti apie savo problemas su šeimos nariais. Pasistenkite išklausyti ir juos.

ŽUVYS. Regis, seksis studijuoti, rengti publikacijas, rašyti, reklamuoti ir netgi flirtuoti. Iš draugo ar giminaičio galite sulaukti žinutės. Tai, ką sužinosite, gali jus kažkaip įpareigoti.

 

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą