Astrologinė prognozė vasario 12–18 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Savaitės pradžioje kolektyvo, bendraminčių spaudimas gali jus išjudinti iš tam tikros stagnacijos, paskatinti aktyviau veikti. Galbūt suvoksite, kad kažką aplink save griaunate, nors nesunku būtų gauti pageidaujamo dėmesio, informacijos. Nuo savaitės vidurio rūpės su nekilnojamuoju turtu, statybomis, prekyba susiję reikalai. Būsite nepatenkinti, jei kas nors trukdys imtis to, ką suplanavote. Visgi nenumokite ranka į perspėjimus apie rizikas. Ilgasis savaitgalis žada renginių, įdomių susitikimų.

JAUTIS

Savaitės pradžioje galimi įvykiai, kontaktai, kurie sukels iliuzijų antplūdį. Galite kažkuo susižavėti. Būkite atidūs, kad neįsiveltumėte į aferas, nesukeltumėte pavydo ar keršto. Saugokitės traumų, ugnies. Nuo savaitės vidurio pajusite, kad esate vertinami, laukiami. Regis, geros naujienos suteiks jums sparnus. Galbūt pavyks į save atkreipti kažkieno dėmesį, įsigyti norimą daiktą ar įgyti daugiau žinomumo. Visgi nepraraskite budrumo – gėris bus trapus, lengva daug prarasti, jeigu jo nepuoselėsite.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje vilios kelionės, įdomūs renginiai, apie tai svajosite ir kalbėsite. Savo atvirumu, tvirtais argumentais, plačiu akiračiu galite daug laimėti. Draugai, bendraminčiai jus gali nudžiuginti maloniu šurmuliu. Tačiau kelionėse tykos pavojai. Nuo savaitės vidurio geriau seksis dirbti vienumoje, susikaupus, be blaškymosi. Domins mokslinės teorijos, dvasinės praktikos ir tai puikiai derinsite. Atkreipkite dėmesį į užuominas, slaptus ženklus. Savaitės pabaiga žada neįprastų įvykių. Atsargiai kelyje.

VĖŽYS

Kita savaitė privers labiau susirūpinti dalykinėmis ir finansinėmis problemomis. Pravartu iš savęs reikalauti ne mažiau nei iš kitų. Galbūt teks apsispręsti, ar priimti siūlomas pareigas, stažuotę, papildomą darbo krūvį ar vykti į užsienį. Reikia itin saugotis nuostolio, agresijos, ugnies. Susitikite su patikimu žmogumi, pasikonsultuokite. Prieš savaitgalį galite šauniai praleisti laisvalaikį, rasti bendraminčių, įdomių užsiėmimų. Nuo šeštadienio draugijos nebesinorės. Domins meditacijos, joga. Saugokitės infekcijų.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje mėginsite įgyvendinti naujas idėjas. Kad ir ko imsitės, galite susidurti su aršiais oponentais ar konkurentais. Nelabai galėsite pasikliauti ir tais asmenimis, kurie jus giria. Kai kurie jų gali būti pavydūs ir klastingi. Nebūkite kategoriški, mokėkite klausytis aplinkinių ir koreguoti savo planus. Nuo savaitės vidurio būsite nusiteikę politikuoti, dalyvauti oficialiuose renginiuose, viešai reikštis. Savaitgalį prireiks kantrybės bendraujant su sutuoktiniu, vaikais dėl jų keistų kaprizų.

MERGELĖ

Savaitės pradžia žada romantiškų iliuzijų, malonių kontaktų. Kita vertus, svajonėms laiko beveik neturėsite, nes teks atlikti daug darbų. Galite derėtis dėl svarbių turtinių ar verslo reikalų, arba iškils tokia būtinybė. Atsargiai elkitės su technika, cheminėmis medžiagomis, ugnimi. Saugokitės traumų. Jų tikimybė gana didelė. Nuo savaitės vidurio sustiprės poreikis bent trumpam pakeisti aplinką. Pravartu eiti į įdomius renginius, spektaklius, koncertus, parodas. Ir pailsėsite, ir praturtėsite vidumi. Atsargiai kelyje.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia turėtų būti sėkminga, nes jums turbūt pavyks išvengti nedraugiškų kontaktų, kritikos, o energetinis potencialas stiprės. Tapsite drąsesni, aistringesni. Visgi šv. Valentino diena nelabai pateisins jūsų lūkesčius. Pasisaugokite nuostolio, prievartos. Nepalikite be priežiūros vaikų. Nederėtų kelti ultimatumų žmogui, su kuriuo nenorite nutraukti santykių. Regis, aktyviai spręsite klausimus, susijusius su verslu, investicijomis, mokesčiais. Ilgojo savaitgalio nesinorės praleisti namuose. Vilios kelionės, renginiai.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje teks įtempčiau padirbėti. Kartu gebėsite ir pašmaikštauti, ir komplimentais šildyti aplinkinių širdis. Tik būkite kantresni su savo šeimos nariais ir pasirūpinkite namų saugumu. Saugokite savo ir kitų sveikatą, nervus, nuosavybę. Atsargiai su ugnimi. Regis, šiuo metu daug sužinosite bendraudami su dalykiniais partneriais ir klientais, praplėsite požiūrį į žmonių tarpusavio santykius. Ilgasis savaitgalis neleis būti taupiems. Tikėtini nepigūs pirkiniai. Gali būti sunku kažkuo taikiai pasidalyti.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje būsite kūrybingi ir veiklūs. Regis, kils ūpas ugdyti, lavinti ir į naudingus užsiėmimus įtraukti vaikus, organizuoti renginius, varžybas. Galimas pokalbis ar įvykis, pakeisiantis kai kuriuos santykius. Venkite rizikos kelyje, nes gresia avarijos. Regis, keisite įvaizdį arba teirausitės dėl darbo, rūpinsitės verslo perspektyvomis. Tai gali išeiti į naudą. Savaitės pabaiga nebloga veiklai, meilei, renginiams, tačiau nesaugi sveikatai. Stenkitės geresne linkme pakreipti santykius šeimoje, įveikti nesklandumus.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje pasižymėsite gera komercine įžvalga, gebėjimu derėtis. Galbūt teks tarpininkauti, sudaryti sutartį. Nenumokite ranka į šeimos aktualijas. Jūsų artimiesiems labai reikia šilto dėmesio. Pravartu tvarkyti buitinius ir nuosavybės, draudimo reikalus. Nuo savaitės vidurio ypač seksis kūrybinė veikla. Regis, patirsite džiaugsmo iš meno, muzikos, bendravimo su vaikais. Ilgąjį savaitgalį rasite laiko ir ūkiniams darbams. Deja, neraminti gali sveikata, rizikingas vaikų elgesys.

VANDENIS

Savaitės pradžioje galite nemažai nuveikti komercijos, tarpininkavimo, žiniasklaidos, mokslo, sporto srityse. Galite teikti ar gauti interviu. Regis, būsite itin imlūs informacijai, reklamai. Visgi neišvengsite kritikos arba patys kam nors neduosite ramybės savo pretenzijomis. Rizikinga technika, logistika gali atnešti nuostolių. Saugokitės traumų. Neplanuota linkme gali pakrypti nuosavybės klausimas. Galbūt gausite lauktą atsakymą. Savaitės pabaiga žada naudos per meną, parodas, šou, pramogas. Siekite darnos šeimoje.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje galite tikėtis žinios ar pokalbio, susijusio su nekilnojamuoju turtu, tiekimu, užsakyta preke. Galbūt teks aiškintis dėl rinkliavos, kreditavimo sąlygų. Taps akivaizdu, kad reikia naujai įvertinti kai kuriuos ryšius. Vieni žmonės jums šypsosis, flirtuos, kiti už nugaros slapta kenks. Pravartu būti taupiems, bet ne sveikatos ar higienos sąskaita. Mažiau skirkite pinigų svaigalams, rūkalams. Saugokitės traumų, infekcijų. Šį tą išspręsti gali padėti kaimynas ar giminaitis. Savaitgalį prioritetą teikite šeimai.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą