Astrologinė prognozė vasario 19–25 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Savaitės pradžioje leiskite įvykiams klostytis natūraliai, plaukite pasroviui. Tuomet neišeikvosite jėgų ir nervinių ląstelių. Mokėkite pasidžiaugti artimo žmogaus sėkme, tvarkykite namus, buitį. Savaitės vidurys žada pramogas su draugais, gal net pasimatymus. Rūpestingiau prižiūrėkite vaikus ir nerodykite jiems blogo pavyzdžio. Venkite abejotinų avantiūrų. Apdairiai spręskite praktines ir finansines problemas. Savaitgalį svarbu atkreipti dėmesį į savo ir šeimos narių emocinę bei sveikatos būklę.

JAUTIS

Savaitės pradžioje palanku tvarkyti su informacija, ryšiais, interviu, transportu susijusius reikalus. Galima netolima kelionė, kuri turėtų būti naudinga. Bendravimo procese sau ir kitiems leiskite būti savimi, neribokite iniciatyvos, tuomet išties bus įdomu. Nuo savaitės vidurio labiau rūpinkitės namais, šeima. Iš artimųjų, mylimo žmogaus nereikalaukite per daug. Venkite sunkiai virškinamo maisto. Savaitgalį norėsis pramogauti. Galimos meilės dramos. Saugokitės traumų, avarijų.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje pasižymėsite išradingumu, komerciniu pojūčiu, darbštumu, todėl darbai, kurių imsitės, turėtų atnešti apčiuopiamos naudos. Tiktų ieškoti naujų uždarbio galimybių, tvarkyti nekilnojamojo turto reikalus. Neblogai seksis su statybomis, prekyba susiję reikalai. Nuo savaitės vidurio labiau atsiriš liežuvis. Jeigu bendrausite su žaviais nepažįstamaisiais, nepraraskite apdairumo. Nelabai tinkamas būtų tiesmukas atvirumas. Savaitgalį gali kilti nusivylimas tais artimaisiais, kuriais labiausiai pasitikėjote.

VĖŽYS

Savaitė turėtų būti nebloga, produktyvi. Galimas kūrybinės energijos ar kitokio vidinio užsidegimo pliūpsnis. Būsite nusiteikę tvarkyti verslo reikalus. Kita vertus, polinkis išlaidauti gali tapti sunkiai suvaldomas. Finansų, komercijos srityje derėtų viską tikrinti. Bus apmaudu, jei netyčia prasitarsite apie tai, ką derėjo nutylėti. Prieš savaitgalį keisite planus, imsitės papildomų darbelių, jei tik jums bus pasiūlytas neblogas uždarbis ar kitokia nauda. Regis, jums ne itin rūpės, kad tai kažkam nepatinka. Atsargiai kelyje.

LIŪTAS

Savaitės pradžia gali būti rami, neverčianti skubėti ar imtis to, ką prastai išmanote. Galbūt sužinosite apie užkulisines konkurentų intrigas. Neblogai seksis, jeigu užsiimate menu, labdara, gydymo veikla. Reikia itin saugotis lėtinių ligų paūmėjimo, infekcijų. Nuo savaitės vidurio iš jūsų gali būti pareikalauta atviresnės pozicijos ar ryškesnių kokios nors veiklos rezultatų. Nerimą kels konkurentų laimėjimai. Geriau pasirodyti padės racionalus požiūris. Savaitgalį sustiprės noras kažką pirkti, rekonstruoti. Pasisaugokite nuostolio.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje būsite komunikabilūs, iniciatyvūs. Domins įvairūs susiėjimai, kolektyviniai renginiai, projektai. Didelę įtaką darys draugai ir virtualūs pažįstami. Svarbu visur jausti saiką, protingai subalansuoti darbo ir poilsio laiką bei nesupainioti privačių ir viešųjų interesų. Nuo savaitės vidurio pasijusite vienišesni arba kaip tik tos vienumos norėsite. Nesivelkite į intrigas, nelegalią veiklą, laikykitės konfidencialumo principo, klausykite sąžinės balso. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia turėtų būti dalykiška. Regis, pareigingai vykdysite tai, ką užsibrėžėte. Tokiu būdu įgysite daugiau įgūdžių, patirties ir pripažinimo. Galite padaryti ar įsigyti kažką, kas pagyvins jūsų įvaizdį, sužadins dominančio asmens dėmesį. Nuo savaitės vidurio būsite nusiteikę aktyviau politikuoti, ieškoti bendraminčių, gerbėjų, atverti širdį meilei. Visgi kažkas iš draugų gali jus nuvilti. Saugokite vaikus. Savaitgalį derėtų vengti masinių susibūrimų, svaigalų ir itin saugotis infekcijų, apsinuodijimo.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje jūsų mintys kryps į tai, kas teikia atgaivos nuo įprastos rutinos. Kelionėje patirtas nuotykis veikiausiai įsimins ilgam. Nauji įspūdžiai ir iššūkiai stimuliuos naujiems žygiams. Gali nudžiuginti gautas įvertinimas ar pakvietimas. Visgi galite pasigailėti dėl viešo disputo, sudėtingo įsipareigojimo ar bereikalingų išlaidų. Į tikslą eikite mažais žingsneliais. Atsargiai kelyje. Regis, šį savaitgalį kilęs ūpas bendrauti, draugauti, dalytis ir ginčytis atneš nekokių atviravimo pasekmių.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje jūsų galva bus kupina neramių minčių apie galimas permainas. Tikriausiai pajusite, kad derėtų atsisakyti kai kurių sumanymų, koreguoti planus. Būkite apdairesni tvarkydami finansų ir meilės reikalus – ne viskas bus vertinga, kas jus masins. Regis, nuo savaitės vidurio itin domėsitės studijų, kultūros, politikos klausimais. Gali kilti nesusipratimų darbe, kelionėje. Nepulkite atvirauti su bet kuo, rinkitės patikimus pašnekovus. Nepažeidinėkite įstatymų, nepaminkite kitų žmonių teisių.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžia bus įdomi. Drauge su kitais planuodami perspektyvas ne tik maloniai praleisite laiką, bet ir dėl kažko aktualaus susitarsite. Visgi kai kuriems aplinkiniams atrodys, kad bandote primesti savo nuomonę ir principus. Jei ieškote darbo ar rėmėjų, galite gauti pranešimą. Regis, teks sukti galvą dėl lėšų, kurių reikia norint atlikti prisiimtą įsipareigojimą ar gauti naudingą projektą. Savaitgalį vilios kelionės, renginiai. Būkite atsargūs, nes lengva susigundyti abejotinais dalykais ir patirti nuostolį.

VANDENIS

Savaitės pradžioje jums pakaks entuziazmo, kad susidorotumėte su būtinais darbais. Tik nepersistenkite, nes per didelė iniciatyva gali būti palaikyta siekimu naudos kitų sąskaita. Išgirsta naujiena arba pasiruošimas renginiui, kelionei, pasirodymui ar pasimatymui sukels neįprasto jaudulio. Savaitei įpusėjus, daugės dėmesio iš kitų žmonių. Tarp jų gali pasitaikyti neatsakingų avantiūristų. Savaitės pabaiga žada daug emocijų. Regis, iš pusiausvyros ves santykiai su kitais žmonėmis. Galimi tam tikri nuostoliai.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje noriai užsiimsite kasdieniniais darbais, žaisite su vaikais. Jei tik panorėsite, padarysite gerą įspūdį dominančiam asmeniui, publikai. Regis, neatsisakysite pasilinksminti. Jūsų įžvalga, empatija, atjauta kažkam gali labai padėti. Labiau rūpinkitės sveikata, grožiu. Nuo savaitės vidurio prispaus darbai arba neramins sveikata.  Darbe pasitelkite į pagalbą kolegas. Atsargiai kelyje. Savaitgalį asmeniniai santykiai gali patirti šaltą krizę. Kai kurios jūsų iliuzijos išsisklaidys kaip rūkas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą