Astrologinė prognozė vasario 27 – kovo 5 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Savaitės pradžioje reikės suspėti daug ką padaryti, suorganizuoti, sužinoti, pareklamuoti. Galimi kontaktai su giminaičiais, draugais. Atsargiai kelyje. Nuo trečiadienio jums norėsis daugiau gerovės savo šeimai ir ramybės, komforto. Galima nauda iš komercinės veiklos, nuomos. Iš pažįstamo asmens galite gauti viliojantį pasiūlymą. Savaitgalis palankus intelektiniams ir kūrybiniams užsiėmimams, sportui, renginiams bei pasimatymams. Daugiau dėmesio skirkite vaikams.

JAUTIS

Savaitės pradžioje galite sudaryti naudingą sutartį, gauti pajamų. Tačiau pinigai neužsibus jūsų piniginėje, nes išaugę poreikiai skatins išlaidauti ir rizikuoti. Regis, labai rūpės tam tikros prekės, paslaugos. Nuo trečiadienio puikiai susivoksite situacijoje, informacijos gausoje, pasižymėsite gera reakcija. Regis, nebus kliūčių susitarti dėl jums aktualių dalykų. Visgi kritikos neišvengsite, jei užsiimate politine veikla. Savaitgalį labiau norėsis leisti laiką su šeima, rūpintis buitimi nei užsiimti kuo nors kitu.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje su įkarščiu imsitės svarbių darbų. Tikėtina aktuali informacija. Visgi gana lengva suklysti, sukelti avarinę situaciją. Nuo savaitės vidurio kils įdomių ir naudingų idėjų. Galite ieškoti naujų uždarbio šaltinių. Gerų patarimų turėtumėte sulaukti iš įtakingo ar turtingo pažįstamo. Regis, atsiras galimybių įsigyti ar parduoti nekilnojamojo turto. Galimi ir romantiški susižavėjimai. Savaitgalį padaugės bendravimo su įvairiais žmonėmis. Galite gauti intriguojančios informacijos.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje jausite nerimą, nenorą sunkiai dirbti ar apsispręsti aktualiu klausimu. Gali išryškėti nuovargio, kenksmingo įpročio, nesigydymo pasekmės. Labiau pasirūpinkite sveikata. Jeigu pasiseks, savaitės viduryje galite užmegzti ypatingą pažintį arba sulaukti tam tikro pripažinimo. Kaip bebūtų, jums seksis įtikinti svarbius asmenis savo argumentais, tartis dėl įsidarbinimo, atlygio už paslaugą, darbą. Savaitgalį būsite nusiteikę paganyti akis į gražius dalykus. Sunku bus atsispirti norui išlaidauti.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje jūsų dienotvarkę aktyviai formuos bei koreguos artimieji, draugai ir pažįstami. Tikriausiai kaip tik jie skatins imtis veiklos. Galite susitarti dėl aktualaus reikalo, kelionės. Nuo trečiadienio derėtų sumažinti tempą ir mažiau reikšti iniciatyvą. Daugeliu atvejų neskubėjimas, konfidencialumas, įsiklausymas bus ta taktika, kuri labiau pasiteisins. Tokiu būdu lengviau pavyks perprasti slaptas konkurentų gudrybes, tikslus. Saugokite sveikatą. Savaitgalį nepasiduokite jokiam negatyvui. Kurkite aplink save gėrį.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje norėsis daug nuveikti, tačiau gali pritrūkti jėgų arba atsiras nenumatytų kliūčių. Žymiai geriau seksis, jei turite užsitikrinę aplinkinių paramą. Savaitės antroji pusė galėtų būti malonesnė. Svarbu pasirinkti gerą kompaniją ir tinkamą bendravimo stilių. Kažkas jums gali labai padėti, teisingai patarti dėl paslaugų, investicijų. Savaitgalį bus sunku išlaviruoti tarp noro atsipalaiduoti ir būtiniausių pareigų. Norėsis rasti vietelę, kur galėtumėte nors trumpai pabūti vienumoje. Venkite svaigalų.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia gali nustebinti įdomiomis paskaitomis ar pažintimis. Galimos tam tikros permainos tose srityse, kurios svarbios jūsų ateičiai. Atsargiai kelyje. Savaitės viduryje tikėtini darbo, kūrybiniai, projektiniai konkursai, vieši politiniai debatai. Galbūt jaudinsitės dėl vaikų pasirodymų per varžybas, protines rungtis. Derėtų ramiai aiškintis tuos santykius, kurie jus įpareigoja. Savaitgalį galite pasireikšti tarp bendraminčių, užmegzti reikšmingą pažintį. Galbūt įsitrauksite į kokią nors grupę.

SKORPIONAS

Savaitę pradėsite žinodami, ko norite ir ką privalote. Galbūt teks derėtis dėl skolos grąžinimo, kredito gavimo, tiekimo. Galite gauti lauktą žinią iš oficialios institucijos ar banko. Labiau saugokite vertingus daiktus, dokumentus. Nuo savaitės vidurio galite sužibėti kompetencija ir ypatingu darbštumu. Tai turės lemiamą reikšmę, jei mėginate įsidarbinti. Galite gauti gerą darbo, projekto pasiūlymą. Kita vertus, naujus polėkius šiek tiek varžys, stabdys į stagnaciją linkę asmenys ir seni įsipareigojimai.

ŠAULYS

Kitą savaitę galite pasijusti tarsi tampomi į skirtingas puses. Netikėtų reikalavimų, prašymų ims kelti dalykiniai partneriai, aplinkiniai. Jeigu numatomi svarbūs pokalbiai, turite būti apsisprendę, ką sakysite, ko sieksite. Būkite nuoširdūs, neveidmainiaukite. Tuomet pasieksite geriausią rezultatą. Savaitės viduryje būsite linkę keisti save ir savo aplinką, aiškintis santykius su konkurentais, mylimaisiais. Regis, kažkuo nudžiugins vaikai. Savaitgalį itin domėsitės tarptautine situacija, kelionėmis, mokslu.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje gali iškilti persikvalifikavimo, įsidarbinimo klausimas. Pravartu aptarti kliūtis, trukdančias siekti norimų rezultatų, susirasti tinkamą darbą. Pagalvokite apie teisingesnę politiką, ekonomiškesnę ūkiskaitą, efektyvesnį verslą, išlaidų mažinimą. Regis, savaitės viduryje atsiras galimybė parduoti, pakeisti ar įsigyti norimą objektą. Galimi svarbūs finansiniai, turtiniai ar komerciniai sandoriai. Savaitgalį parūps aistringos pagundos arba kils ūpas kažką perdarinėti, persiuvinėti, renovuoti, remontuoti.

VANDENIS

Kitą savaitę būsite nusiteikę stengtis dėl savo tikslo, gerovės, jausmų ar vaikų. Rūpės sportas, nuotykiai, brangūs pirkiniai, uždarbio šaltiniai. Visgi impulsyvi avantiūra gali baigtis nekaip. Saugokite save ir vaikus. Savaitės viduryje darbas, studijos seksis gerai, jei tik nenuleisite rankų. Galimos derybos dėl atlygio, darbo sąlygų. Derėtų labiau rūpintis sveikata, mityba. Savaitgalį daug kas priklausys nuo jūsų požiūrio į gyvenimą ir santykius. Pasistenkite žvelgti į situaciją optimistiškiau, neatsiribokite nuo artimųjų.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje vadovausitės emocijomis, jausmais. Galite pademonstruoti savo meninį skonį, gebėjimą rūpintis artimaisiais. Visgi atsipalaiduoti nepavyks, nes vadovybė ir namiškiai kels reikalavimus, varžys jūsų planus ar saviraišką. Saugokitės traumų, ugnies, vagysčių, apsinuodijimo. Nuo savaitės vidurio gali pavykti atrasti tai, ko jums trūko. Džiaugsmo teiks sėkmingas verslas, kūryba ir romantika. Savaitgalį gali kilti ūpas keisti gyvenimo būdą, mitybą, pabaigti nebaigtus namų ūkio ar kitus darbus.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą