Astrologinė prognozė vasario 28 – kovo 6 dienoms

Dalintis:

AVINAS

Savaitės pradžia gali pateikti staigmenų. Jeigu nenorite susipykti su geru draugu, gerbėju ar vaiku, verčiau šį kartą jo nekritikuokite. Elkitės draugiškai ir supratingai. Savaitės vidurys labiausiai tinkamas meniniams užsiėmimams, medicinai, psichologijai, dvasiniams interesams. Itin svarbus pozityvus požiūris. Negalvokite apie blogybes. Savaitgalį sustiprės jūsų fantazija ir intuicija. Galite sumaniai siekti patinkančio asmens palankumo, draugystės, meilės. Nevengsite pademonstruoti dosnumo. Nepraraskite saiko.

JAUTIS

Savaitės pradžioje rūpesčių ir įtampos veikiausiai neišvengsite. Kai kurie pokalbiai gali būti išmušantys iš pusiausvyros. Regis, skubėsite pulti, kad nereikėtų gintis. Būkite taktiški, atsargūs, venkite rizikos, konfliktų. Antroje savaitės pusėje užmegzta nauja pažintis vystysis į artimesnę draugystę. Jeigu turite organizacinių sugebėjimų, kolektyvinės dvasios, kūrybingumo, bus progų tai išradingai pademonstruoti. Savaitgalį tikėtina įdomi kompanija. Visgi bus labai svarbu fiziškai ir protiškai pailsėti.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje tikėtini svarbūs susitikimai, interviu. Būkite apdairesni, aklai nepriimkite naujovių, pirmiausia išklausykite įvairias nuomones. Atsargiai kelyje. Savaitės antroje pusėje profesinėje veikloje, versle gali būti siūlomos naujovės. Ir jos, ir kitų žmonių reikalai – visa tai jus griūte užgrius. Galimi dalykiniai susitikimai, derybos. Opios bus finansinės problemos. Galbūt prispaus kreditoriai arba kažkuo teks dalytis su kitais. Savaitgalį patiks mėgautis turiningu laisvalaikiu. Saugokite sveikatą.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje įtampą kels tarptautinė, politinė situacija arba pokyčiai darbe. Dėl statuso ar pinigų kolektyve jausis nemaloni konkurencija. Būtų geriau, kad jums nereikėtų nieko skolintis ir skolinti. Nuo savaitės vidurio neblogai seksis bendrauti su įtakingais veikėjais ir užsieniečiais. Jūsų autoritetą didins kompetencija, sugebėjimas pasakyti tai, ką reikia, lanksčiai manipuliuoti situacija ir aplinkiniais. Vertėtų atsirinkti, su kuo jums pakeliui. Kitų parama bus labai svarbi, o priešiškumas – itin žalingas.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje vieni įvykiai, pokalbiai skatins kurti optimistinius planus, konkuruoti, kiti atrodys lyg netikėtas antausis, purvo lavina. Nemaža nelaimingų atsitikimų ir traumų grėsmė. Svarbu ieškoti geresnių kūrybos ir darbo formų, metodų, bendrauti su specialistais. Jeigu susidursite su kliūtimis, nenuleiskite rankų – sunkumus įmanoma įveikti. Savaitgalį bus daug veiklos, jei jūsų veikla susijusi su mokslu, politika, kelionėmis, tarptautiniais reikalais. Galima svarbi žinia arba svečias iš užsienio.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje tikriausiai susidursite su kliūtimis, jeigu tvarkote ūkinius, techninius reikalus, tarpininkaujate, diegiate inovacijas. Jums reikėtų stengtis sumažinti vidinę ir išorinę įtampą, antraip gali pašlyti sveikata. Netrukus turėtų atsirasti naudingų sąjungininkų, užtarėjų. Jie padės, jei esate įsivėlę į konkurencinę kovą, teisines peripetijas. Saugokite nuo pavojų vaikus, mylimą žmogų. Savaitgalį galbūt nuspręsite iš pagrindų keisti gyvenimo būdą, mitybą. Pasižymėsite gera įžvalga.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje jums norėsis sau leisti atsipalaiduoti labiau nei paprastai ir saviraiškos, ir išlaidavimo prasme. Visgi bus labai lengva įsivelti į skolas ir rizikingas avantiūras. Saugokitės sukčių. Netrukus galimi pokyčiai. Turbūt turėsite pasirinkti iš kelių galimybių. Nors netrūks drąsos ir ryžto, tačiau rimtos įtampos ir iššūkių neišvengsite. Darykite gerus darbus. Jūsų autoritetui tai išeis į naudą. Saugokite artimuosius ir namų židinį nuo pavojų. Savaitgalį išdrįskite išsakyti savo jausmus.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje nepasitikėsite ne tik artimaisiais ir kolegomis, bet turbūt ir savimi. Regis, nervingai ir įtariai žvelgsite į netikėtus įvykių posūkius arba į siūlomas reformas darbe, politikoje. Visgi prasidedanti jaunatis tarsi įkvėps daugiau polėkio. Regis, sulauksite komplimentų už drąsą, išradingumą, talentą arba dideles pastangas, kompetenciją, taiklius argumentus. Ypatingą įtaką darysite vaikams, gerbėjams. Savaitgalį kils ūpas keisti stilių, gyvenimo būdą. Meilės partneris taps reiklesnis.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje tikėtina ir nauda, ir nuostolis. Galite gauti svarbios informacijos, pajamų iš komercijos, ankstesnio įdirbio. Tačiau netikėtos permainos jauks planus, kels problemų, kurias reikia racionaliai spręsti, kad išvengtumėte nuostolių. Antroje savaitės pusėje pravartu stiprinti šeiminio gyvenimo, gerovės pamatus. Telkite artimuosius aplink save, o ne atsiribokite. Pasistenkite, kad mikroklimatas šeimoje būtų kuo draugiškesnis, nes dėl prasidedančios jaunaties situacija ilgam užsifiksuos.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje elkitės subtiliai, nedarykite spaudimo, nekelkite scenų. Išprovokuotos avantiūros, impulsyvūs pareiškimai į gera nenuves. Atkreipkite dėmesį į rizikingas vaikų išdaigas. Savaitės viduryje prasidedant Mėnulio jaunaties fazei, nusiteikite kuo pozityviau, tinkamai bendraukite. Jaunatis tai užfiksuos ilgesniam laikui. Nepraleiskite progos ko nors naujo išmokti, sužinoti, o jei reikia – leistis į kelią. Tik nesielkite kaip diktatoriai. Savaitgalį prioritetą teikite vaikams, meilei, kūrybai.

VANDENIS

Savaitės pradžioje būsite nekantrūs, greitai susinervinantys. Galimi netikėti nesklandumai. Tai, kas atrodė originalu, įdomu, gali atsukti kitą savo pusę ar parodyti, kad pasekmės jums nebūtų naudingos. Saugokitės ugnies, elektros iškrovos. Nuo savaitės vidurio seksis prekiauti, derėtis, tartis dėl naujų sutarčių. Galimas laimėjimas, tačiau juo teks dalytis su kitais. Galbūt sulauksite pasiūlymų dėl bendradarbiavimo, interviu. Savaitgalį tikėtina netolima kelionė, geras pirkinys, meilės nuotykis.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje jums stigs praktiškumo, racionalumo. Tikriausiai jusite slaptas pinkles, užkulisinius žaidimus. Kad būtų mažiau įtampos, leiskite labiau reikštis kitiems, o patys patylėkite. Nebūkite išsiblaškę prie vairo, gatvėje. Tinkamai elkitės su elektra, kompiuterine įranga. Prasidedant jaunačiai, pasistenkite būti geros nuotaikos, kupini optimizmo, nes tai išliks ilgesniam laikui. Galite patirti neįprastų potyrių, įspūdžių, kontaktų. Savaitgalį imkitės kūrybinės ar kitokios mėgiamos veiklos. Rezultatai džiugins.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą