fbpx

Astrologinė prognozė vasario 8–14 dienomis

Dalintis:

AVINAS

Ateinanti savaitė nebloga, tik nepervertinkite savo galimybių ir nepasiduokite puikybei. Dirbkite, kurkite, mylėkite. Pasieksite rezultatų, kurie jus nudžiugins. O jeigu kažkur pralaimėsite, mokėkite tai pripažinti ir pasidžiaugti kito sėkme. Saugokitės traumų, avarijų. Antroje savaitės pusėje prasidedanti jaunatis žada naujovių. Bendraudami pasitelkite draugišką supratingumą. Kaupkite energiją, lėšas ir žinias, siekite dvasinės ramybės. Savaitgalį neverskite savęs užsiimti tuo, kam nepritaria jūsų širdis ir protas.

JAUTIS

Kitą savaitę turbūt teks tartis dėl tarpininkavimo, logistikos, interviu, tvarkyti studijų ir teisinius reikalus. Stenkitės tvarkingai užbaigti senus darbus, susumuoti rezultatus, padaryti išvadas. Atsargiai su ugnimi ir kelyje. Neprovokuokite konfliktų. Antroje savaitės pusėje turbūt kils noras imtis rimtų pokyčių ir teikti siūlymus, siekti įtakos. Derėtų pagalvoti apie galimus padarinius ir nesitikėti, kad kiti išspręs visas jūsų problemas. Savaitgalį patirsite gerų įspūdžių, jei susisieksite su draugais, bendraminčiais.

DVYNIAI

Kitą savaitę tikriausiai bus kalbama apie verslo užsakymą, sutarties pratęsimą. Svarbu laiku sumokėti mokesčius, įmokas, baudas, parengti ataskaitas. Neskubėkite aklai tikėti internete pateikiama informacija, reklama. Pavojai tykos kelyje. Nuo ketvirtadienio, prasidedant jaunačiai, labai svarbu, kokį įspūdį padarysite darbdaviui, vadovybei. Jeigu pasistengsite, jums seksis inicijuoti pokyčius ar vykdyti planą, susijusį su karjera, mokslu, užsieniu, verslo perspektyvomis.

VĖŽYS

Kitą savaitę pravartu reikalauti to, kas jums pagal įdirbį ar nuopelnus priklauso. Tiktų stiprinti bendradarbiavimą, aiškintis santykius su konkurentais, partneriu. Tačiau, jei galvosite vien apie savo patogumus ir norus, vargu ar būsite suprasti. Galimos rinkliavos ar kitos neplanuotos išlaidos. Prasidėjus jaunačiai galbūt savaime įvyks svarbus pasirinkimas, kuriam anksčiau negalėjote apsispręsti. Galite tartis dėl užsakymo, kelionės, projekto ar pasiduoti romantiškam polėkiui, pulti į finansinę avantiūrą.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje nepervertinkite savo finansinės situacijos, sveikatos būklės ir neužsigriebkite per daug. Gali būti, kad teks tikrintis sveikatą, atlikti tyrimus. Galbūt teks ką nors taisyti, remontuoti, aiškintis dėl broko, gaisro, nuostolio, draudimo. Nuo ketvirtadienio jus labiausiai jaudins santykiai su žmonėmis, kuriems esate neabejingi ar skolingi. Gana stipriai reikšis ir erotinis interesas arba troškimas lengvai praturtėti. Regis, sėkmingai tarpininkausite kitiems, darysite teigiamą psichologinį poveikį.

MERGELĖ

Kitos savaitės pradžioje imkitės darbų, kuriuos reikia užbaigti. Regis, sugebėsite padaryti įspūdį patinkantiems asmenims, šildys komplimentai. Saugokitės avarinių situacijų, gamybinių ir kitokių traumų. Jeigu ne darbas ar mokslas, galbūt sveikata taps svarbiausia aktualija prasidedant jaunačiai. Pravartu užsiimti sveikatos ir grožio profilaktika. Regis, šiltės santykiai su kolegomis, aplinkiniais, atsiras meilės pagundų. Būsite nusiteikę paišlaidauti artimo žmogaus labui arba daug žadėti, įsipareigoti.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia nenuvils, jeigu galite atsiremti į savo šeimą, saugiai jaustis namuose, gerai sutarti su savo atžalomis ir neturite problemų dėl artimo žmogaus sveikatos. Visgi pakontroliuokite, kad vaikai neprikrėstų eibių, nesukeltų gaisro. Prasidedant jaunačiai, tikėtini viliojami pasiūlymai, malonūs prisipažinimai, arba jūs matysite ir girdėsite tai, ką norite. Regis, noriai talkinsite aplinkiniams bet kokioje veikloje. Šiuo metu galite apsispręsti keisti įvaizdį, gyvenimo būdą.

SKORPIONAS

Savaitės pradžia tinkama reikalams, susijusiems su mokslu, informacija, reklama, komercija. Nepasiduokite jokioms provokacijoms, išlikite taktiški, santūrūs. Iki jaunaties tęskite įprastus darbus, iš pagrindų susitvarkykite namus. Netrukus pajusite, kad norisi naujovių, permainų, džiaugsmo ir meilės. Savaitgalį mielai flirtuosite ir realiai, ir virtualiai. Galbūt ir šv. Valentino proga dovanėles kursite su meniniu įkvėpimu, eksperimentuosite virtuvėje. Pravartu aktyviai leisti laisvalaikį su vaikais, sportuoti.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje būkite atidesni, jeigu teks derėtis, įsipareigoti, imti/teikti paskolą. Jeigu ketinate pasipelnyti, gali pasirodyti, kad jums sekasi. Visgi nepraraskite apdairumo. Nerimą keliančių naujienų galite sulaukti iš giminių. Jeigu ruošiatės į kelionę, atsiras neplanuotų trikdžių. Gali būti, kad savaitės viduryje teks duoti ar imti interviu, arba kitaip viešai pareikšti tam tikrą savo poziciją. Savaitgalį sunku tikėtis konkretumo, ypač jausmų ir pinigų srityse. Regis, daug kas priklausys nuo artimų žmonių palaikymo, pritarimo.

OŽIARAGIS

Kitą savaitę turbūt džiaugsitės tuo, kad pagaliau pavyko į save atkreipti kažkieno dėmesį, įsigyti norimą daiktą ar susitaikyti su artimu žmogumi. Tačiau anaiptol nesidžiaugsite sugadinę techniką, užsidirbę baudą, turėdami reikalų su antstoliais. Ką bedarytumėte, galvokite apie galimus padarinius. Regis, aktyviai bendrausite su pažįstamais žmonėmis, giminaičiais, draugais. Savaitgalį galite rūpintis dovana, ką nors sveikinti. Arba patys sulauksite kažko, kas sužadina geras emocijas.

VANDENIS

Savaitės pradžioje teks labiau pasirūpinti sveikata, įvaizdžiu. Atkreipkite dėmesį į užuominas ir gandus. Būkite lankstesni, nebrukite kitiems savo požiūrio, antraip galite išprovokuoti pasipriešinimą. Saugokitės infekcijų, traumų, atsargiai kelyje. Antroje savaitės pusėje galite pradėti įgyvendinti rimtus siekius. Tiktų ieškoti uždarbio šaltinio, planuoti veiklą, inicijuoti projektus, įsigyti reikalingą ilgalaikio naudojimo daiktą. Savaitgalį būsite linkę sau pataikauti, lepintis maloniais dalykais, flirtuoti.

ŽUVYS

Kitą savaitę galite patekti į svarbių įvykių sūkurį. Kai kas jums gali dėkoti už savanoriavimą, pasiūlyti susitaikymą, draugystę. Tačiau gana didelė avarijų ir infekcijų grėsmė ir kažkas gali pasisukti visiškai kitaip, nei tikimasi. Galite sunegaluoti arba teks rūpintis ligoniu. Jeigu gerai jausitės, savaitgalį būsite linkę pasiduoti slaptoms meilės pagundoms arba nerti į kūrybos procesą, išnaudoti meninį įkvėpimą. Regis, labiausiai norėsis komforto, malonaus pasilepinimo. Suteikite tai sau ir artimiesiems.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

 

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą