fbpx

Savaitės horoskopas (spalio 5 – 11 dienomis)

Dalintis:

AVINAS

Savaitės pradžioje gali pavykti rizikingas projektas ar investicija, tačiau tai kainuos. Svarbu kuo realiau įvertinti aplinkybes, kitų žmonių motyvus. Jeigu turite neįvykdytų finansinių įsipareigojimų, ramybės nesitikėkite. Pravartu pasisaugoti žalos dėl neatsargumo, skubėjimo kelyje, netinkamo elgesio viešumoje. Lengva užsidirbti baudą, sukelti avariją. Sekmadienį nepamirškite pareigos dalyvauti rinkimuose. Jei sumanysite pramogauti, bus smagu. Tik nepraraskite saiko.

JAUTIS

Kitą savaitę daugiausiai nerimo jums kels konkurentai, oponentai, ypač jei dėl ko nors varžotės siekdami tų pačių laimėjimų, pozicijų. Galbūt situacija bus tokia, kad kiti žmonės stengsis jumis pasinaudoti ar elgsis nemoraliai. Galimas kompetencijos ir reputacijos išbandymas. Savaitgalį noriai diskutuosite įvairiomis temomis. Kiek sunkiau bus, jei teks tvarkyti su technika, pervežimais, publikacijomis susijusius reikalus. Daugiau laiko skirkite artimiesiems. Jei geras oras, pasidžiaukite rudeniška gamta.

DVYNIAI

Susirūpinimas dėl sveikatos, intrigų, finansų niekur nedings visą savaitę. Galite patirti spaudimą grąžinti skolą, atlyginti žalą. Lengva pasiduoti nevykusiai pagundai ir tai, kas padaryta gero, paversti blogiu arba niekais. Derėtų pasirūpinti savo materialinių pozicijų sutvirtinimu, verslo reikalais. Galbūt pagaliau paaiškės, kas jums būtų naudinga arba padėtų išvengti nuostolių. Savaitgalį bus sunku atsispirti pagundai smaguriauti, išlaidauti. Galbūt sulauksite svečių, dalyvausite iškyloje.

VĖŽYS

Kitą savaitę tikriausiai nerimausite dėl artimo žmogaus, draugo, vaiko ar savo sveikatos arba situacijos. Turėtumėte pasisaugoti galimo užsikrėtimo, traumos ir pasitikrinti sveikatą, jei tai aktualu. Regis, įtampą kels intrigos ir konkurencija darbe, politikoje. Turėtumėte gerai pagalvoti prieš ką nors žadėdami, įsipareigodami. Gali tekti aiškintis ir dėl anksčiau atliktų darbų. Savaitgalį pasistenkite atsipalaiduoti, nekonfliktuokite. Jūsų palaikymas kažkam būtų lyg balzamas sielai.

LIŪTAS

Kitą savaitę neturėsite laiko atsikvėpti nuo įvairių reikalų ir kontaktų. Būsite visuomeniškai aktyvūs, daug bendrausite. Turbūt įgysite populiarumo, padaugės bendraminčių. Tik nepadarykite lemtingos klaidos, jei mėginate suderinti nesuderinamus dalykus, laviruojate tarp dviejų ugnių. Jūsų problemos ir nervingumas gali negatyviai veikti aplinkinius. Pasisaugokite avarijų, traumų, infekcijų. Regis, sekmadienį aktyviai domėsitės rinkimais ir stebėsite įvairią informaciją. Emocijos banguote banguos.

 

MERGELĖ

Darbinga, informatyvi savaitė. Jeigu gerai jaučiatės, darbai tirpte tirps rankose (ir kompiuteryje). Svarbu konkrečiai susiplanuoti laiką ir mobilizuoti savo valią. Būkite ypač atidūs kelyje. Informacijos gausa gali būti tokia, kad sunku susigaudyti, kuri yra tikra, o kuri – netikros žinios. Dėl mylimo žmogaus, vaiko situacijos ar poreikių gali kiek suplonėti piniginė. Savaitgalį padidės infekcijų rizika. Nekaip galite jaustis ir dėl kitų priežasčių. Pakankamai laiko skirkite poilsiui, asmeniniams poreikiams.

SVARSTYKLĖS

Kitą savaitę labai aktualūs gali būti finansiniai reikalai, dokumentai. Vieni užsiims inventorizacija, kiti teiks finansines ataskaitas, treti tvarkysis draudimą, paveldėjimą, paskolų klausimus. Galbūt teks bendrauti su bankininkais, antstoliais ar net bylinėtis. Jeigu tarpininkaujate kitiems, galite sulaukti pretenzijų. Savaitgalį jau turbūt galėsite įvertinti, ar pasiteisino kai kurios jūsų pastangos ir investicijos. Regis, būsite nusiteikę veržtis į viešumą, dėmesio centrą.

SKORPIONAS

Gana prieštaringa savaitė. Veiklumo ir ryžto šiek tiek stokosite ir tuo gali mėginti pasinaudoti konkurentai, oponentai. Regis, kai kurie jums svarbūs asmenys elgsis neįprastai. Suabejosite, ar jie jus palaiko, ar galite pasitikėti. Galbūt nutrūks vilčių nepateisinę santykiai, kils arši konkurencija. Galvosite apie investicijas, paskolas, logistiką, technines problemas, grėsmes sveikatai. Galite rinkti informaciją aktualiu klausimu. Savaitgalį nesielkite taip, tarsi savo dalyvavimu kažkam teiktumėte malonę.

ŠAULYS

Kita savaitė gali išryškinti sveikatos sutrikimą. Nemaža rizika užsikrėsti ir užkrėsti kitus. Jeigu ketinate dalyvauti sporto varžybose ar pramoginiame renginyje, naudokite apsaugos priemones ir apskritai įvertinkite situaciją. Stenkitės išsaugoti partneriškus santykius, draugystę. Neskatinkite vaikų elgtis rizikingai. Savaitgalį būsite linkę ir išlaidauti, ir filosofuoti, politikuoti. Regis, turėsite galimybę ištrūkti iš rutinos gniaužtų, pakeisti aplinką. Saugokite techniką, dokumentus, piniginę ir nervus.

OŽIARAGIS

Kitą savaitę darbas, politika, vaikų ugdymas reikalaus ypatingo dėmesio. Iš jūsų gali būti laukiama rimtų, atsakingų pasiūlymų ir veiksmų. Tačiau tam gali prireikti nemažos profesinės kompetencijos ir patirties. Nesistenkite visko tempti vieni, ypač jei įmanoma dalytis pareigomis su kitais. Stenkitės pasinaudoti suteikta informacija, mokykitės iš svetimos patirties. Neliekite savo negatyvių emocijų artimiesiems, nes tai grįš stipriu bumerangu. Saugokitės ugnies.

VANDENIS

Kitą savaitę gali būti nenuspėjamų situacijų įvairiose srityse. Atrodys, kad kažkas neprognozuojamai krypsta pavojinga linkme. Galite susirūpinti sveikata, eismo įvykiu arba gauti darbo pasiūlymą. Jei norite šį tą išsiaiškinti ar laiku atlikti, neatidėliokite. Kai kurie klausimai reikalauja skubių sprendimų. Tačiau skuba gatvėje nieko gero nežada. Savaitgalį jums gali pavykti pasipuikuoti savo sugebėjimais ir kažką sužavėti. Saugokite sveikatą ir neignoruokite keistų simptomų, jeigu jų pajustumėte.

ŽUVYS

Kitą savaitę turbūt neišvengsite rūpesčių dėl namų ir artimųjų, kuriems nelabai sekasi. Galbūt didės įtampa dėl numatomų reformų, klibančių pozicijų. Yra tikimybė, kad per daug išsikalbėję prasitarsite apie tai, ką turėtumėte nutylėti savo ir kitų labui. Savaitės pabaigoje elgsitės taip, tarsi būtumėte ištroškę dėmesio. Būsite nusiteikę reikštis scenoje, sportuoti, vystyti kūrybinę veiklą. Kita vertus, abejosite dėl mylimo žmogaus ištikimybės ir dėl draugų, kolektyvo narių ketinimų, savo populiarumo. Saugokite sveikatą.

Astrologinę prognozę parengė astrologė Sidonija Kulikauskienė.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą