Valentino dienos dovanų sąrašas

Dalintis:

Vasario 14-oji – daugeliui įsimylėjėlių ypatinga diena. Tą dieną savo mylimąją ar mylimąjį stengiamės apsupti begaliniu dėmesiu, gražiais žodžiais, dovanomis. Kad netektų Valentino dieną užsukus į prekybos centrą savo antrajai pusei pasakyti „Išsirink ką nors“, skaitykite toliau.

1. Dovanodami gėlių tikrai neprašausite – moterys jas mėgsta. Tačiau įprastinę gėlių puokštę gali pakeisti „Stebuklinga pupelė“ („Magic bean“) – tai lyg vazonėlis su staigmena. Dėžutėje su specialia žeme slepiasi pupelė. Jums tereikės ją palaistyti ir per keletą dienų pupelė išaugs su jūsų pasirinkta žinute, pvz., „Aš tave myliu“ (www.magicbean.lt).

2. Dauguma įsimylėjėlių šv. Valentino dienos proga dovanoja vienas kitam pliušinių žaislų – meškučių, zuikučių, kad ilgus išsiskyrimus ištvertų. O ar girdėjote apie iš tikrųjų šildančius žaislus? Šildantys pliušinukai „Beddy-Bear“ pripildyti natūralaus kviečių grūdų ir levandų mišinio. Šis mišinys specialiai apdorotas taip, kad šį žaislą galima šildyti mikrobangų krosnelėje. Šiluma ir levandų kvapas ramina ir atpalaiduoja (www.greenlife-baltic.eu).

3. Valentino dieną pradėkite švęsti jau rytą – pagaminkite širdelės formos sumuštinių ar iškepkite širdelės formos kiaušinių ir patiekite juos mylimajam ar mylimajai į lovą.

Jei niekada tokiais pusryčiais nedžiuginate, tai bus maloni staigmena.

Jei norite įpūsti santykiams naujovių, padovanokite, pavyzdžiui, seksualų drabužį (tiks vadinamieji bodžiai, apatiniai, chalatai, naktinukai ir pan.).

4. Daiktas, kurį nuolat naudosite, be abejonės, – geras pasirinkimas. Tad savo antrajai pusei galite padovanoti puodelį su savo nuotrauka arba arbatinį šaukštelį, kurio kotelis būtų išgraviruotas tokiais žodžiais: „Pagalvok apie mane, kad sušiltum“.

5. Pradžiuginkite savo mylimą žmogų meilės laišku – ne elektroniniu, kaip dabar įprasta, o tikru, jausmingu, išguldytu ant lapo. Meilės dieną būkite originalesni, nedovanokite jokių rožinių pūkuotų širdelių ar šokoladinių saldainių, kurių prikimšti prekybos centrai. Net jei ir neturėsite jokios dovanos, prisiminkite, kad šią, kaip, beje, ir visas kitas dienas, geriausia dovana – šiluma ir dėmesys.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą