Bulgarijai, Kroatijai ir Rumunijai mirksi raudona šviesa

Dalintis:

Šiandien po Vyriausybės posėdžio premjeras Saulius Skvernelis perspėjo, kad jau kitą savaitę gali būti grąžinta prievolė viešose susibūrimų vietose dėvėti apsaugines veido kaukes.

„Reikia būti viskam pasiruošus. Kiekvieną dieną sekame situaciją valstybėse, kurios taip pat sėkmingai arba mažiau sėkmingai susitvarkė su pirmąja viruso banga, ir matome labai blogą antrosios bangos tendenciją. Jos kilimas yra žaibiškas, staigus, gerokai staigesnis nei pirmas“, – gyventojus perspėjo premjeras.

Dar antradienį Sveikatos apsaugos ministerija išplatino viešą įspėjimą planuojantiems keliauti į Bulgariją, Kroatiją ir Rumuniją. Dėl itin didėjančio užsikrėtusiųjų koronavirusu žmonių skaičiaus planuojantiems keliones į šias šalis siūloma gerai pagalvoti.

„Tauragės kurjerio“ žiniomis, kartu su pirmaisiais keliautojais į Bulgariją praėjusią savaitę išskrido ir būrys tauragiškių. Šiuo metu jie ilsisi Saulėto kranto kurorte.

„Situacija šiose šalyse dramatiškai blogėja. Gali būti taip, kad nebevyks skrydžiai, todėl planuojančius keliauti, tiek kelionių organizatorius raginu gerai apsvarstyti“, – sakė LR ministras pirmininkas Saulius Skvernelis, neatmetęs galimybės, kad jau kitą savaitę grįžus iš šių šalių bus privaloma 14 dienų izoliacija. Nuolat situaciją analizuojantys sveikatos priežiūros specialistai grįžus iš bet kokios kelionės rekomenduoja 14 dienų vengti artimo kontakto su žmonėmis, pagal galimybes dėvėti asmens apsaugos priemones ir stebėti savo sveikatą.

Nuo birželio 1-osios Lietuvoje užfiksuoti 40 naujų koronaviruso infekcijos (Covid-19) įvežtinių atvejų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą