Dėmesio keliautojams! Suskubkite grįžti iš Bulgarijos

Dalintis:

Kelionės į Bulgariją stabdomos. Taip, neoficialiais duomenimis, nusprendė Lietuvos kelionių organizatoriai, atsižvelgdami į šios dienos pavakarę išplatintą Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) pavojingų keliauti šalių sąrašą, kuriame prie kitų pavojingų kelionėms šalių jau įrašytos Bulgarija, Rumunija, Mergelių salos, Seišeliai, Džibutis, San Marinas ir Svizalendas.

Esantys Bulgarijoje Lietuvos piliečiai turi kuo skubiau kreiptis į kelionių organizatorius ir suderinti parvykimo į Lietuvą laiką.

Atsižvelgdama į sparčiai didėjantį susirgimo Covid-19 skaičių Bulgarijoje, Lietuvos  sveikatos apsaugos ministerija trečiadienio vakarą atnaujino koronaviruso infekcijos paveiktų šalių sąrašą. Jis įsigalioja nuo rytojaus (liepos 9 dienos). Visi keliautojai, liepos pradžioje iš Lietuvos išvykę į Bulgariją, Rumuniją ar kitas į naująjį sąrašą patekusias šalis, jau nuo rytojaus privalės per 24 valandas užsiregistruoti Nacionaliniame visuomenės sveikatos centre, pateikti savo duomenis ir izoliuotis 14 dienų. Šiuo metu šalių, į kurias draudžiama vykti, sąrašas padidėjo iki 63 valstybių.

Įspėjimai saugotis nesuveikė. Kelionės iš Lietuvos į Bulgariją stabdomos
Šiuo metu Bulgarijoje viešinčio keliautojo užfiksuotas kadras

Nuo pandemijos pradžios Bulgarijoje registruota 6102 koronaviruso infekcijos atvejai, 254 žmonės mirė. Pastarosiomis dienomis naujų atvejų šioje šalyje fiksuojama vis daugiau.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą