Ką veikti Klaipėdoje ir rajone?

Dalintis:

Klaipėda – nuostabus miestas, kuriame – apstu įvairių lankytinų vietų, grožybių. Visas jas privalo pamatyti kiekvienas lietuvis! O dar įdomiau tai, jog čia – išvystyti dviračių takai, veikia SPA zona, įsikūręs delfinariumas, Zoo sodas ir vienintelis Rytų Europoje esantis laikrodžių muziejus. Todėl atvykę į Klaipėdą ne tik pasigrožėsite vaizdais, bet ir atsipalaiduosite, susipažinsite su dar neregėtais vaizdais!

Jūsų muziejus ir delfinariumas

Respublikinis Jūrų muziejus įsikūręs pačiame Kuršių nerijos pusiasalio gale. Muziejus saugo ir tiria Baltijos jūros gamtos ir gyvūnijos įvairovę. Restauruoja ir renka eksponatus, atspindinčius Lietuvos laivybos istoriją. Po Jūros muziejaus stogu įrengtas modernus pažintinis centras, didžiulis akvariumas ir delfinariumas. Vos patekus į muziejaus teritoriją, lauko baseinuose jus pasitiks jūrų liūtai, ruoniai, pingvinai ir inkarų ekspozicija.

Dino parkas

Dino parkas – tai riaumojančių ir judančių 52 dinozaurų namai! Jei manėte, kad dinozaurai išnyko – jūs klystate. Jie visi apsigyveno netoli Klaipėdos ir laukia kiekvieno išdykėlio. Parkas pilnas aktyvių pramogų: karstyklių, batutų, įrengtas veidrodžių labirintas ir t. t.

Senamiestis

Atsakymas į klausimą ką veikti Klaipėdoje, neįsivaizduojamas be senamiesčio. Klaipėdos miestas yra nepaprastai tvarkingas, turintis nuostabų senamiestį. Gatvės išdėstytos labai lygiai, o pavadinimai atėjo iš amatininkų gildijų. Senamiesčio pažiba – Senoji perkėla, kurią būtina bent apžiūrėti. Čia taip pat stovi Parodų rūmai, Dramos teatras, kuriame kadaise dirbo Ričardas Vagneris. Senamiestyje įsikūrusios Turgaus ir Teatro aikštės, Etnokultūros centras, muziejai. Viena iš Klaipėdos senamiesčio pasididžiavimų yra didžiulė Arkos skulptūra, pastatyta minint Klaipėdos krašto prijungimą prie Lietuvos.

Pilies muziejus

Kadaise Vokiečių ordinas pastatė pilį, dabartinį Pilies muziejų, prie pat Dangės upės žiočių. Ši pilis tapo lietuvių ir vokiečių kovos objektu, tad buvo dažnai deginama, naikinama. Na, o dabar, likusiose Mėmelburgu vadintos pilies patalpose, pasakojama Klaipėdos miesto istorija.

Olando kepurė

Tarp Girulių ir Karklės stūkso Olando kepurė, siekianti apie 24,4 metrus. Tai gamtos paveldo objektas atsiradęs dar prieš 12-15 tūkstančių metų. Kopą suformavo kadaise slenkantys ledynai. Nors Olando kepurė stūkso tūkstančius metų, Baltijos jūros bangos nuolat ardo šį grožį ir formuoja nuošliaužas, tad jei lankysitės čia kasmet, pamatysite vis kitokį vaizdą.

Iš paukščio skrydžio

Unikalus pasiūlymas – oro balionas Klaipėdoje, kuris leis Jums iš paukščio skrydžio pamatyti visas minėtas vietas iš aukštai. Toks pasiūlymas galioja ne tik vasarą, bet ir rudenį, kol orai pakankamai šilti, vėjas – nestiprus, nelyja.

Užs. Nr. 153

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą