Konkurso rengėjai ragina lankyti saugomas teritorijas

Dalintis:

Jau pirmadienį startavo Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos skelbiamas konkursas „Saugomų teritorijų pasas“. Turistai ir keliautojai raginami aplankyti saugomas šalies vietas, rinkti antspaudus pase ir laimėti prizus. Viena tokių lankytinų teritorijų – Pagramančio regioninis parkas.

Skelbiamo konkurso dalyviai saugomų teritorijų pasą gali atsispausdinti patys, atsisiuntę jį iš internetinio puslapio vstt.lrv.lt arba atvykę į bet kurios saugomos teritorijos lankytojų centrą.

Konkurso metu keliautojai raginami aplankyti net 35 saugomas Lietuvos teritorijas.

Konkursas tęsis visą šią vasarą, tad gausybės gražių Lietuvos vietovių lankymui ir dalyvavimui konkurse skirti trys mėnesiai. Lankytojų laukia 5 nacionaliniai ir 30 regioninių parkų, kurių lankytojų centruose į kiekvieną pasą specialistai dės antspaudus.

Kiekviena teritorija savita, su įdomiais lankytinais objektais. Lankytojų centruose visų laukia įdomios, įtraukiančios ekspozicijos. Keliautojai gali susipažinti, kur yra upelių kraštas, kur yra „geležinė varlė“.

„Šią vasarą, esant karantino situacijai, kviečiame dalyvauti Saugomų teritorijų paso konkurse ir keliauti po gimtą kraštą. Apkeliavusių visus nacionalinius ir regioninius parkus, laukia prizas – knyga, o tų, kurie kiekviename parke nusipirks lankytojo bilietą – kuprinė“, – skelbia Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba.

Pagramančio regioninis parkas informuoja, kad jų lankytojų centre taip pat galima įsigyti lankstinukų, su antspaudams skirtais laukeliais. O parko antspaudas – šalia lankytojų centro įėjimo durų. Juo pasinaudoti gali tie lankytojai, kurie atvyksta jau po darbo valandų.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą