fbpx

Pietų Žemaitijoje trūksta pramogų vaikams?

Dalintis:

Dažna šeima sprendžia klausimą – kur keliauti savaitgalį, kad vaikai bent akimirkai pamirštų žodį „nuobodu“. VšĮ „Keliauk Lietuvoje“ stojo pagalbon ir sudarė vaikams įdomių lankytinų vietų sąrašą. Jame puikuojasi ir „Taurų nuotykių parkas“.

VšĮ „Keliauk Lietuvoje“ valdomame portale lithuania.travel rašoma, kad turbūt nėra šeimos, kurioje nebūtų vaikų su nuobodulio liga. Ją išgydyti „Keliauk Lietuvoje“ atstovai siūlo ne šiaip keliones, o skirtingus nuotykius siūlančius Lietuvos regionus. Skelbiama, kad yra vietų, kur vaikų laukia kalbantis kranklys, kitur Hario Poterio pelėdos giminaitė, raganaitė vaišinanti rupūžėmis šokolade.

Iš viso tokių vaikams smagių vietų rekomendacijų žemėlapyje – net 40. Sako, žemėlapį sudarė Pasaiba – „Keliauk Lietuvoje“ sukurtas personažas, labai mėgstantis keliones. Bene daugiausiai lankytinų vietų žemėlapyje matyti aplink Anykščius, Kauną ir Vilnių. Gausu ir prie Klaipėdos, Palangos, Plungės. Tarp lankytinų objektų galima pamatyti Lietuvos jūrų muziejų, Vinetu kaimą, dinozaurų parką „Dino dragon“, safari parką, etnokosmologijos muziejų.

Tačiau gali pamanyti, kad pietinėje Žemaitijos dalyje ir Mažojoje Lietuvoje visai nėra ką pamatyti ir smagaus nuveikti, mat šiame regione pažymėtas tik vienas taškas – Taurų kaime įkurdintas Taurų nuotykių parkas.

Tauragiškiai žino, kad Taurų nuotykių parke linksmybių netrūksta. O iš toliau ketinantiems atvykti turistams siūloma nakvynė medyje ir karstynės.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą