Stabdomi skrydžiai iš Anglijos

Dalintis:

Sekmadienio vakarą sušauktame Vyriausybės posėdyje nutarta skubiai stabdyti skrydžius iš Jungtinės Karalystės nuo pirmadienio 4 valandos ryto iki gruodžio 31 dienos 24 valandos.

Vyriausybės sprendimu lietuviai, turintys bilietus į Jungtinę Karalystę (JK), išskristi iš Lietuvos galės, bet dar nėra aišku ar bus vykdomi skrydžiai. Uždrausti ir skrydžiai į Lietuvą iš Šiaurės Airijos Karalystės. Stabdyti visus keleivinius skrydžius iš JK vieningai nusprendė visos trys Baltijos šalys.

„Mūsų sveikatos sistema jau yra ant galimybių ribos, todėl priimame greitus sprendimus, kurie, suprantame, nėra malonūs mūsų piliečiams, ketinusiems grįžti į Lietuvą. Geriau dabar griežti ir greiti sprendimai, nei pavėluoti. Siekiame apsaugoti Lietuvos gyventojus ir medicinos sistemą“, – sakė Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė.

Lietuviai emigrantai nepaisydami Vyriausybės nurodymų įsigijo bilietus grįžimui į Lietuvą per šventes. Skaičiuojama, jog šventinę savaitę į Vilnių iš skirtingų JK oro uostų turėjo atvykti 5 tūkstančiai keleivių, į Kauną – 1700 ir į Palangos oro uostą – 350 keleivių.

Griežti sprendimai priimti siekiant apsaugoti šalies gyventojus. Jungtinėje Karalystėje nustatyta nauja viruso COVID-19 mutacija, kuri daug lengviau perduodama kitiems žmonėms.

Nuo gruodžio 14 iki gruodžio 20 dienos iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą atvyko 3485 keleiviai.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą