Šventiniai patiekalai į namus – palaikykime vietos verslą

Dalintis:

Velykų savaitgalis – metas, kai namiškius norisi palepinti ypatingais patiekalais. Šeimininkės, žinoma, plušės virtuvėse, nors ir karantinas, ir svečių šiemet nesulauksime. Bet jei pavargsite ar neturėsite laiko – puiki išeitis velykinių vaišių užsisakyti vietos viešojo maitinimo įstaigose. Tuo pačiu padėsite smulkiajam verslui neprarasti savo pozicijų ir išgyventi užgriuvusį sunkmetį. Pristatome visą būrį Tauragėje veikiančių kavinių ir kavinukių, kurių pasiūlymai jus tikrai sudomins.

Kas nežino „Šaukštelio studijos“? Taip, ir šiuo nelengvu metu jie dirba. Tiksliau, pamėgtųjų sušių galite užsisakyti. Tereikia paskambinti nurodytu telefonu. „Šios šventės šiais metais bus kitokios… Betgi smagu, kai gyvenimas spalvotas!“ – įsitikinęs „Šaukštelio studijos“ kolektyvas.

Jus palepinti pasirengęs ir „Mėsos taškas“. Šios mėsos krautuvėlės tauragiškiams pristatyti jau nereikia – produktai ten visada ypatingi. Užsakymai priimami telefonu ir, žinoma, per feisbuką.

Kaipgi be Lietuvos bičiulių Sakartvelo virtuvės atstovų? Šašlykai, gardūs šonkauliukai, nepakartojamieji chačiapuri, charčio sriuba… „Iš mūsų širdies – ant jūsų stalo“, – sako kartveliškų patiekalų šefai.

Paskanauti pietų patiekalų, jei pavargsite gaminti patys, galite ir iš „Ve, Daliux“. Šios valgyklėlės savininkas Antanas garantuoja – „Ve, Daliux“ buvo, yra ir bus. „Nuoširdžiai ačiū tiems, kas mumis patikėjo ir mūsų patiekalus pamėgo“, – dėkoja Antanas.

Jūsų užsakymų laukia ir „Mergelių užeiga“. Jei tik pageidausite, ši kavinė prigamins ir šventinių patiekalų, įvairiausių užkandukų, kitų gardumynų. Kavinė patikina, kad šiuo sudėtingu metu sieks išsaugoti darbo vietas, todėl laukia jūsų palaikymo.

Pasiraitoję rankoves Velykas pasitinka ir picerijos „Kings“ kepėjai. Ne tik picų rasite šios įstaigos meniu, o su specialiu kodu dar gausite 10 proc. nuolaidą. Miesto teritorijoje užsakymų pristatymas – nemokamas.

Padėkime išlikti vietos verslui!

 

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą