Apie viruso plitimą informavo Pagėgių savivaldybė ir restoranas Šilalėje

Dalintis:

Vakar paskelbta, kad Tauragės rajone nustatyti 4 nauji užsikrėtimai koronavirusine infekcija. Feisbuke apie užsikrėtimus pranešė ir Šilalėje veikiantis restoranas „Meldai“ bei Pagėgių savivaldybė.

Pagėgių savivaldybės feisbuko puslapyje vakar vakare visuomenei pranešta, kad COVID-19 nustatytas savivaldybės darbuotojui. Asmuo dirba savivaldybės administracijoje, tačiau šiuo metu yra išleistas kasmetinių atostogų. Teigiama, jog artimo kontakto su kitais administracijos darbuotojais neturėjo. Pranešime minima, jog žmogus jaučia susirgimui būdingus simptomus, tačiau kol kas gydosi ir izoliuojasi namuose.

„Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius ragina gyventojus būti sąmoningais, stebėti savo sveikatos būklę ir laikytis būtinųjų saugos reikalavimų, o pajutus COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) būdingus simptomus, kreiptis į savo šeimos gydytoją“, – skelbiama feisbuke.

Apie užkratą nepabūgo visuomenę informuoti ir Šilalėje veikiančio restorano „Meldai“ atstovai. Feisbuke jie pranešė, kad užsikrėtė viena darbuotoja.

„Šią susidariusią situaciją vertiname itin rimtai ir atsakingai, todėl ėmėmės visų reikalingų veiksmų, siekiant apsaugoti tiek kolektyvą, tiek klientus“, – teigiama pranešime, priduriant, kad šią savaitę darbuotoja, kuriai nustatytas COVID-19, nedirbo.

Restorano atstovai feisbuke tikina, kad maitinimo įstaiga buvo uždaryta, patalpos dezinfekuojamos, o visi darbuotojai – saviizoliacijoje laukia, kol bus atlikti tyrimai ir paaiškės atsakymai.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą