fbpx

Apskrityje mažiausias sergamumas – Šilalės rajone

Dalintis:

Tauragės rajone ketvirtadienį ištirti 86 mėginiai ir nustatyti 9 susirgimai koronavirusine infekcija. Nuo šio susirgimo praėjusią parą nemirė nė vienas tauragiškis.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Tauragės departamento duomenimis, du užsikrėtimai buvo šeimose, o vienas atvejis nustatytas Tauragės ligoninėje.

Iš viso nuo viruso plitimo pradžios koronavirusas Tauragės rajone diagnozuotas 2279 žmonėms. Sergamumas rajone šiuo metu yra 238 atvejai 100 tūkst. gyventojų ir tarp savivaldybių Tauragės rajonas yra 29-oje vietoje.

Lietuvos statistikos departamentas skelbia, kad šiuo metu Tauragės apskrityje koronavirusu serga 761 žmogus.

Šilalės rajone naujų susirgimų nenustatyta. Šio rajono sergamumo rodiklis yra 84 atvejai 100 tūkst. gyventojų ir jis rikiuojasi trečioje vietoje tarp savivaldybių – tai geriausi sergamumo koronavirusu rodikliai apskrityje. Pagėgių savivaldybėje – vienas naujas atvejis. Jurbarko rajone konstatuoti 8 susirgimai, iš kurių 4 atvejai – šeiminiai.

Lietuvoje vakar nustatyti 468 susirgimai koronavirusu ir šalies sergamumo rodiklis siekia 288 atvejai 100 tūkst. gyventojų. Ištirta 7418 mėginių.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą