Aušrinė Norkienė izoliuojasi Tauragėje

Dalintis:

Trečiadienio vakarą tauragiškė Seimo narė Aušrinė Norkienė sulaukė teigiamo koronaviruso testo atsakymo. Jokių ligai būdingų simptomų Seimo narė nejaučia, bet dvi savaites izoliuosis ir dirbs iš namų Tauragėje.

Seimo nariai, pradėję dirbti kontaktiniu būdu, kas savaitę turi galimybę pasitikrinti ar neserga koronavirusu. Nors kovo pabaigoje Aušrinė Norkienė pasiskiepijo pirmąja „Vaxzevria“ vakcinos doze ir turi susidariusių antikūnų, trečiadienį paimtas testas buvo teigiamas.

– Žinau, kad net visiškai paskiepyti gali užsikrėsti, platinti ligą, bet nejausti jokių jos simptomų. Taip nutiko ir man. Jaučiuosi visiškai sveika, bet, sulaukusi Nacionalinio visuomenės sveikatos centro epidemiologų skambučio, vykdau visas rekomendacijas ir dirbsiu būdama izoliacijoje,– sakė A.Norkienė. Tauragiškės teigimu, ji paskutinę savaitę nedalyvavo jokiuose susibūrimuose, dirbo tik Seime. Paklausta, ar pasidarys kontrolinį PGR testą norėdama įsitikinti ar tikrai serga, Seimo narė tokios galimybės neatmetė.

– Labai daug darbų. Įvairūs komitetai, posėdžiai, viskas dabar vyks nuotoliniu būdu. Kol kas neturiu laiko registruotis dar vienam testui, bet dėl smalsumo gal dar kartą išsitirsiu po kelių dienų,– sakė A.Norkienė. Tauragiškė pasisako už skiepus ir ragina kraštiečius nedelsti ir registruotis pirmai skiepo dozei.

– Aš tikiu mokslu ir vos tik Seimo narius įrašė į prioritetinę skiepų grupę, ėjau ir pasiskiepijau. Po pirmojo skiepo labai menki šalutiniai požymiai buvo. Jokių ligos simptomų nejaučiu ir dabar. Jei neturėčiau skiepo, greičiausiai, sirgčiau sunkesne koronaviruso forma, – kalbėjo A.Norkienė.

Dėl artimo kontakto su A.Norkiene izoliavosi ir dvi „valstiečių“ frakcijos kolegės.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą