Baigiasi poliklinikos vadovo kadencija

Dalintis:

Spalio pabaigoje baigiasi antroji Tauragės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) direktoriaus kadencija. Donatas Petrošius tikina dar neapsisprendęs ar kandidatuos į vadovo postą trečiąjį kartą.

Tauragės rajono savivaldybės taryba gegužės mėnesio posėdyje keitė viešojo konkurso į Tauragės PSPC vadovo pareigas organizavimo nuostatus. Potvarkį, kada skelbti konkursą, išleis rajono meras. Visi pretendentai turės per numatytą laiką pateikti savivaldybei prašomus dokumentus, kurie bus įvertinti ar atitinka konkurso sąlygų reikalavimus. Vėliau pretendentai dalyvaus konkurso komisijos atrankoje ir patekę į antrąjį etapą turės pokalbį su rajono meru. Sprendimą dėl vadovo priims meras.

Dešimt metų Tauragės PSPC vadovaujantis Donatas Petrošius informavo, jog jo kadencija baigiasi spalio 24-ąją.

– Dar net negalvojau ar kandidatuosiu. Pagrindinis iššūkis per visus vadovavimo metus – darbas per COVID-19 pandemiją. Labai daug pamokų išmoko ir kolektyvas, ir aš asmeniškai. Manau, kad vadovui, užimančiam šias pareigas, svarbiausia yra mokėti dirbti komandoje, būti vienu kumščiu su visu kolektyvu, – sakė D.Petrošius.

PSPC vadovo alga yra reglamentuojama teisės aktais ir yra ženkliai mažesnė nei Tauragės ligoninės vadovo kasmėnesinis atlygis už darbą.

– Alga už gegužę bus šiek tiek didesnė, bet kol negavau, negaliu pasakyti, kokia. Pernai mano vidutinė alga siekė 5999 eurus neatskaičius mokesčių. Manau, kad tai yra tinkamas atlygis už darbą, – sakė D.Petrošius.

Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centras šiuo metu ieško gydytojų psichiatrų vaikams ir suaugusiesiems. Netrukus komandą papildys nauja šeimos gydytoja.

– Jau nuo rugpjūčio pirmosios darbą pradės nauja šeimos gydytoja. Džiaugiuosi, kad pavyko medikę įtikinti atsikraustyti į Tauragę. Tam įtakos turėjo ir savivaldybės patvirtintos skatinimo priemonės. Detalizuoti iš kur atvyksta medikė kol kas negaliu, – sakė vadovas.

Prieš kelias savaites pacientai ir medikai į amžinybę išlydėjo ilgametę šeimos gydytoją Kristiną Poškienę. Medikės gydytus pacientus konsultuoja kiti šeimos gydytojai.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą