COVID-19 nusinešė dar dviejų tauragiškių gyvybes

Dalintis:

Praėjusią parą Lietuvoje koronavirusu susirgo 1558 žmonės. Sergamumo rodiklis yra 816 atvejų 100 tūkst. gyventojų.

Pranešama, kad mažiausias sergamumas šiuo metu yra Varėnos rajone, o didžiausias Druskininkų savivaldybėje.

Oficialiais Statistikos departamento duomenimis, Tauragės rajone koronavirusas ketvirtadienį diagnozuotas 10-čiai gyventojų. Sergamumo rodiklis rajone yra 538 atvejai 100 tūkst. gyventojų. Iš viso šiuo metu rajone šio viruso sukelta liga serga 148 gyventojai.

Šilalės rajone nustatyti 5 susirgimai, Jurbarko rajone 12, o Pagėgių savivaldybėje naujų atvejų neaptikta.

Taip pat Statistikos departamentas praneša, kad vakar iš viso Lietuvoje mirė 90 žmonių. Iš jų 8 – nuo koronaviruso. Du mirusieji buvo pilnai vakcinuoti ir priklausė vyresnių nei 80 metų amžiaus grupei.

Pranešama, kad Tauragės rajone vakar nuo koronaviruso mirė 2 žmonės. Taip pat dvi mirtys nuo šio susirgimo fiksuotos antradienį. Iš viso ši pandemija nusinešė 146 rajono gyventojų gyvybes.

Artėjant didžiosioms metų šventėms, Sveikatos apsaugos ministerija išplatino naujas rekomendacijas dėl koronaviruso plitimo stabdymo. Gyventojams primenama, kad naujoji viruso atmaina omikron plinta 3-5 kartus sparčiau nei kitos. Todėl tradiciniai giminių, draugų susibūrimai gali tapti rizikos šaltiniu.

Nepasiskiepijusieji raginami nedelsti ir vakcinuotis, o pasiskiepiję asmenys – vakcinuotis sustiprinančiąja doze. Rekomenduojama ir vengti didelių susibūrimų, šventinių vakarėlių.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą